Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 162785
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...ακόμα και το μεγαλύτερο πάθος με το χρόνο σβήνει και έτσι λόγω σεξουαλικής ανάγκης δένεσαι με ένα αντικείμενο και υποτάσσεσαι για πάρτη του καταρακώνοντας και τα ελάχιστα ψήγματα αξιοπρέπειας που σου έχουν απομείνει ...
...αηδιασμένος απο την πιρφορία και για να ανάψω λίγο το σβησμένο κεκορεσμένο μου πάθος ...πήρα τον δάσκαλο για λίγο πορνικο φιλοσοφικό ηδονισμό και ύστερα προσγειωθήκαμε στον καναπέ του εν λόγω στριποθεάτρου...
λίγα τα κορίτσια , ίσως 3-4 τα καινούρια ...αλλά ήταν αρκετά να μας ανάψουν λίγο τον παράξενο διαστρεμένο φαντασιακό μας πόθο...
...ο δάσκαλος πήρε ένα ψηλό καλλίγραμμο ξανθό μοντέλο και το απόλαυσε δεόντως ...βέβαια εγω δεν συγκλονίστηκα στην θέα του , ήθελα κάτι πιο "άτακτο"...και ο διάβολος έφερε μπροστά μου την Λίντα ή Λάουρα (δεν θύμαμαι όνομα) μια ψηλή σοκολατόχρωης επιδερμίδας κοπέλα ...με πράσινα μάτια , καρέ πορτοκαλί μαλλί (σαν σβησμένη φλόγα που αργοκαίει τους πόθους...!) που με κοίταζε στα μάτια ...και ύστερα επιδωθήκαμε σε έναν άτακτο έντονο διπλό χορό με έντονες θωπείες και ένα άρωμα φαντασίας επι του τι θα γινόταν αν ήμασταν στο κρεβάτι μαζί ερεθισμένοι...! ....τελοσπάντων η πραγματικότητα όμως είναι σαν μια άκαμπτη επιφάνεια που δεν ενδιαφέρεται για τον φαντασιακό καπνό...
στη συνέχεια έκανα άλλο έναν διπλό χορό με την Λίντα (νομίζω) μια ξανθια μιλφ ρωσοπολωνέζα που κατάφερε να μου δημιουργήσει έντονη στύση και ύστερα χαίδευα τον δάσκαλο στον καναπέ για να ηρεμήσω λίγο ...!! (χιουμορ, ενδεχομένως άστοχο...!)
τέλος ήρθε η έτερη καινούρια κ...λα του μαγαζιού η ξανθιά Μόνικα( πάλι δεν είμαι σίγουρος για το όνομα) απέρριψα την πρότασή της για πριβέ ...και κείνη απέρριψε την πρότασή μου για λεσβιακό με την φίλη της πρωτοαναφερθείσα κοπέλα με το κοντό πορτοκαλόχρουν μαλλί ...
...κλέψαμε ένα άρωμα ηδονισμού χωθήκαμε στο σιδερένια άμαξα , καμτσικόσαμε τα άλογα και εξαφανιστήκαμε στην μάυρη νύχτα για να επαναλάβουμε την βαρετή καθημερινότητα μας μέχρι να προκύψει κάτι καινουριο που να μας ανάψει τους παράξενους διεστραμένους πόθους μας ...
(ποτό 10 , χορός 5 , πριβέ 50)
rigormortis
Ανώτατος
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
19.667
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, kostis2014, Nick1000 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2016
Τι έκανες ρε αρχοντόπουλο?...τα χόρεψες όλα τα καινούργια?...αλλά κι αυτή η Μόνικα να θέλει μόνο πριβέ...Καπέλο
31 Μαΐου, 2016
Υπαρχει ακομα η παλιά εισοδος στις κουκέτες;Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2