Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 201 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην απογευματινη βαρδια στο Μεταξι οπου μεταξυ αλλων κορασιδων το ενδιαφερον μου κεντρισε η ξανθια,κοντη ομορφη Λολα στο Ιασωνος 19 κατω.Πετιτ πουτανακι ομορφο και χαρωπο στο σαλονι.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Πληρωσα το 10αρικο και μπηκα στο δωματιο το οποιο ειναι στο μεσο ορο του Μεταξιου οχι καλο αλλα ουτε και σταβλος.Μετα απο λιγο ηρθε η Λολα.Μετα τα τυπικα γεια σου τι κανεις,ονοματα κλπ πηγαμε στο κρεβατι για τη συνεχεια του εργου.Εκει εβγαλε το στριγκακι της και παραμερισε το σουτιεν της εμφανιζοντας μου δυο μικρα αλλα πληρως αρμονικα με το σωμα της βυζακια.Απο υπηρεσιες δεν κανει κατι το ιδιαιτερο αλλα σαν συμπεριφορα ειναι χαρωπη και ευδιαθετη οποτε δεν μπορω να την χαρακτηρισω φολα.Λοιπον χωρις ουσιαστικα προκατ απλα εκατσε διπλα μου για να χουφτωσω το κορμακι της ενω αυτη μου επαιζε μαλακια και οταν ηρθε μια σχετικη ανορθωση μου εβαλε το λαστιχο και αρχισε πιπα για κανα λεπτο περιπου τυπικη θα ελεγα χωρις ντιπ,μπαλακια κλπ εξτρα.Στο κυριως πιατο την εβαλα ιεραποστολικα οπου η αισθηση ειναι αρκετα καλη αλλα η συμμετοχη της σχεδον μηδενικη περαν καποιων κραυγων.Για δευτερη και τελευταια σταση στα τεσσερα στην ακρη του κρεβατιου με εμενα ορθιο οπου και παλι ειχε καλη αισθηση το μουνακι της ενω παλι απο συμμετοχη ειχαμε κραυγουλες.Το τελος δεν αργησε καθως ημουν φορτωμενος απ την αποχη.
Η Λολα συνοπτικα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο υπηρεσιακα αλλα αν θελετε να γαμησετε ενα ομορφο ξανθο κοντοπουτανο που να μην σας σπαει τα αρχειδια με την ξινιλα της τοτε προτεινεται για ενα ξεφορτωμα στο 10αρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λόλα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού