Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη πραγματοποιηθηκε λιγο πριν το πασχα. ΜΠΑΙΝΟΝΤΑς στο αδειο απο κοσμο σαλονι η τσα2 μου παρουσιασε την πιτσιρικα κατερινα η οποια μου ειπε μονη της προγραμμα τα παντα εκτος πρωκτικου και τελειωμα οπου θες ακομα και στο προσωπο, ακουγοντας αυτο παροτι εμφανισιακα δεν ελεγε τιποτα και δεν ειχα διαβασει κριτικες αποφασισα να την παρω.Το δωματιο στο οποιο περασα ηταν ευρυχωρο, καθαρο μου φανηκε αλλα παλιο,μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα βασικα δεν την θυμαμε καλα μελαχροινη μικρα βυζακια κανονικον κιλων.Απο προκατακτικα δεν το ειχε επιανε την πουτσα μου αλλα ματαια να σηκωθει γιατι πονουσα της ειπα να παρει πιπα πηγε να βαλει καπελο αλλα την σταματησα και της ειπα χωρις, σκουπισε το εργαλειο με μωρομαντιλο και τον πηρε στο στομα πιπα για γελια αεροπιπα ισα που εβαζε το κεφφαλακι μεσα σταματησε πολυ γρηγορα και μου φορεσε καποτα και συνεχισε την πιπα οπου εκει βελτιωθηκε λιγο. Αποφασισα να παρω την κατασταση στα χερια μου γιατι δεν γινοταν δουλεια και της ειπα να ξαπλωσει οπως και εγινε χαιδευοντας το μουνι της το οποιο ειναι τεραστιο με μεγαλα μουνοχειλα, και ταυτοχρονα δαχτυλιαζοντας την και γλυφοντας ελαφρα την κλειτοριδα της, της ειπα να με καβαλησει οπου εκει πριν το βαλει μεσα της μου φοραει και δευτερη καποταΧμμμ; τι κανεις τις λεω ειναι φθηνες μου λεει και φοβαμε μην σπασει, φυσικα η οποια στυση παει περιπατο οποτε της λεω δεν γινεται δουλεια ετσι ελα να χυσεις ελα να στον παιξω ΜαλακίαΜαλακία σηκωνομαι βγαζω τις καποτες τον παιζω λιγο στα βυζια της, βγαζω μια δικια μου και της την δινω αυτη ειναι καλη της λεω φορεσε την μου, εκει συμορφοθηκε μου πηρε λιγο πιπα και της τον εχωσα ιεραποστολικα με αρκετα καλη αισθηση και τριβη οπου μετα απο λιγο βγηκα εβγαλα το σκουφο και την εχυσα στην μαπα, οπου λογω αποχης η ποσοτητα ηταν μεγαλη και στην αρχη προσπαθησε να τα αποφυγη αλλα την κλειδωσα με το σωμα μου και τα πηρε ολλα μαπα μαλια και τρεξανε και στο σωμα της, της εδωσα χαρτι σκουπηστηκε και εφυγε. Συμπερασμα προτεινετε για εμπειρους γιατι ειναι λιγο πονηρη και προσπαθει να αποφυγει καποια πραγματα πιπα ακα δεν κανει αν και ανακοινονεται βλ. παραπανω για γελια αν δεν ειχε το τελειωτικο στην μαπα για μενα θα ηταν κατω του μετριου να μην την πω φολα, βιασινη εδειξε και η τσα2 χτυπησε πορτα η μαλλον την φωναξε αλλα λιγο μετα το 10λεπτο στο σαλονι δεν ειχε πατησει κανενας παντος, παραμονη στο δωματιο γυρω στο 15αλεπτο θα ξαναπηγαινα μονο για την μαπα αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2016
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, professorx, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού