Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μπιάνκα, δηλώνει από Τσεχία (μάλλον είναι Ρουμάνα). Κοντούλα, αδύνατη, με πολύ όμορφο σωματάκι, κωλαράκι ποίημα και μικρό βυζάκι. Πολύ όμορφο πλάσμα... Έρωτας

Δεν μιλάει Ελληνικά, αλλά τα Αγγλικά της είναι μια χαρά, οπότε συνεννόηση κομπλέ. Σπασίκλας

Ήρθε στο δωμάτιο σχεδόν αμέσως. Χαμογελαστή, με φίλησε στο όρθιο στο λαιμό. Ξάπλωσα στο κρεβάτι και αφού έβγαλε το σουτιέν της, ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να τρίβει το μουνί της στον πούτσο μου, φιλώντας με στο λαιμό. Κάποια στιγμή, ανασηκώθηκα, την αγκάλιασα και άρχισα να της γλύφω το βυζάκι της. Η ρώγα ανταποκρίθηκε αμέσως.

Έβγαλε το στριγκάκι της και ξεκίνησε πίπα. Έπιασε με το χέρι της τον πούτσο από την βάση και άρχισε να γλύφει αργά το κεφάλι. Μετά κατέβηκε με αργές κινήσεις προς τα κάτω, γλύφωντας τον κορμό και κοιτώντας με στα μάτια. Πολύ καλό το μικρό...έκανε και ένα μικρό πέρασμα από τα αρχίδια. Εμμμμ

Για αρχή την έστησα στα τέσσερα. Πολύ καλό στήσιμο, βάζοντας μπροστά τα χέρια της και χαμηλώνοντας την πλάτη της. Τη σφυροκόπησα άνετα για αρκετά ώρα. Έχει ανοιχτή μουνάρα, με μεγάλα μουνόχειλα.

Δεύτερη στάση ιεραποστολικό. Άνοιξε πόδια πολύ ωραία και όση ώρα τη γαμούσα μου φιλούσε το στήθος. Χύσιμο δυνατό. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Τσατσά δεν ενόχλησε, πάρκινγκ εύκολο, λόγω ώρας.

Αν εξαιρέσει κάποιος τα ψεύτικα βογγητά και ότι δεν δίνει γλωσσόφιλα, το μικρό ήταν καλό και θα ξαναπροτιμηθεί. Γερο-μύστης

Καλά να περνάμε. Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Επιρρεπής και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού