Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ξερω ποσο χρησιμη μπορει να ειναι μια κριτικη για κοριτσι που ηρθε και περασε κι εφυγε σαν σιφουνας,αλλα ποτε δεν ξερεις αν θα ξαναρθει.ας μεινει λοιπον στο αρχειο ετσι να υπαρχει.

μου αρεσε παρα πολυ η φωτο της στο σαιτ του γραφειου οχι εδω,αυτη που ειναι στα τεσσερα πανω στον καναπε.λεω αυτο το πιπινι πρεπει να το φαω.μου αρεσε επισης που ειχε κομπλε προγραμμα(χωρις κωλο εννοειται),σε καλη τιμη και ΧΩΡΙΣ ΕΞΤΡΑ ΧΡΕΩΣΕΙΣ,κατι που το γραφειο το εχει κανει κανονα τελευταια και ειναι ενα πραγμα που δε μου αρεσει και που δημιουργει και παρεξηγησεις πολλες φορες.τελος παντων ομως.

αυτο που εχω να πω για την εμφανιση της κοπελλας ειναι οτι οι φωτο και εδω και του γραφειου την αδικουν παρα πολυ.δεν ξερω τι φταιει αλλα απο κοντα ειναι πολυ πιο εμφανισιμη και πιο θηλυκη.
μικροκαμωμενη,με λεπτο σωματακι,πολυ ωραιο δερμα με ελαφρυ ξανθο χνουδακι ακομα,ωραιο γλυκο προσωπο,μακρια καταξανθα μαλλια,βυζι Α με το ζορι κι οχι Β που λεει το γραφειο κι ενα πραγματικα πανεμορφο και petit κωλαρακι.ηρθε απλα ντυμενη με τζιν κι ενα μπλουζακι.ωραια περιποιημενη και μακιγιαρισμενη,που για μενα δε το χρειαζοταν και τοσο,ωραια μακρια και λεπτα δακτυλα χεριων και λιγο κουμπωμενη ομως σα να ντρεποταν.αγγλικα μονο δυο τρεις λεξεις κι αυτο ηταν ολο,οποτε το σοσιαλ παει περιπατο.

στον αγωνα τωρα.
μετα τα μπανακια που καναμε κι οι δυο τη βρηκα στο κρεββατι καθισμενη,τυλιγμενη με την πετσετα ακομα.λεω μαλλον εγω θα κανω παιχνιδι σημερα και οντως ετσι ηταν.

ξεκιναω λοιπον αργα και τρυφερα τα φιλια,τα χαδια κλπ και πολυ γρηγορα βρεθηκα χαμηλα να την περιποιουμαι.το μωρο ανταποκρινοταν και αρχισε να λυνεται σιγα σιγα βγαζοντας φωνουλες καβλας και τραβοντας τα σεντονια.βλεποντας οτι ηταν δεκτικη και της αρεσε προχωρησα και σε δακτυλοσκοπηση και σε λιγο εγλυφα κι ειχα δυο δακτυλα μεσα στο μουνακι της.αρχισε να υγραινεται,τι υγραινεται λεω,μουσκεμα εγινε.πρεπει να εγλυφα σχεδον ενα τεταρτο.η καβλα ειχε φτασει στο απροχωρητο.σταματαω το γλυψιμο και σηκωνομαι ορθιος για πιπα.το μωρο γονατιζει και τον παιρνει στο στομα της.αυτο ηταν. σε τρια λεπτα τη σταματησα και τελειωσα δυνατα σε προσωπο-στομα-βυζια.χαλια τα εκανα ολα ΧαμόγελοΧαμόγελοτο μωρο αφου με στραγγιξε σηκωθηκε να πλυθει και μετα ακολουθησα κι εγω.ετσι τελειωσε ο πρωτος γυρος.

στην επαναληψη κι αφου την ειχα περιποιηθει στον πρωτο γυρο ηταν η σειρα της τωρα.ειπα σοσιαλ δεν υπηρχε γιατι ηταν γρι απο αγγλικα οπως κι εγω απο ρωσικα αλλωστε,ετσι αρχισαμε αμεσως μετα το μπανιο με πρωτοβουλια δικια μου παντα.
πιπα καλη με καθοδηγηση βεβαια στο πως να την κανει για να μου αρεσει περισσοτερο.το μικρο ακολουθουσε κι εδειχνε να τα παιρνει ευκολα τα γραμματα.οταν της εδειξα και πιεσα ελαφρως το κεφαλι της για dt το επιασε αμεσως κι ακολουθησε ευκολα.μαλιστα στη συνεχεια σα να πνιγηκε κανα δυο φορες.περιποιηση και στα αρχιδια αρκετη και καλη και ηρθε η ωρα για το κυριο μερος του αγωνα.

περασμα σκουφου λοιπον και της ζηταω να ερθει πρωτα πανω μου για cowgirl.χοροπηδησε αρκετα και τη γυρναω μετα σε reverse cow να βλεπω και το κωλαρακι της.πολυ καλη και συμμετοχικη κι εδω.
μετα απο λιγο λεω θα την παρω ορθια.σταματαω λοιπον σηκωνομαι και της γνεφω,ελα.με κοιταει απορημενη καπως κι ακολουθει.την αγκαλιαζω,τη σηκωνω και μπαινω μεσα της.η μικρη το καταλαβε και τυλιχτηκε απανω μου αμεσως.την αισθανομουν σαν πουπουλο ετσι που την ανεβοκατεβαζα πανω στο καβλι μου και η μικρη το χαιροταν το ιδιο.
το τελος πλησιαζε ομως.
σταματαω και την τοποθετω στα τεσσερα πανω στο κρεββατι(θυμηθηκα τη φωτο του καναπε)Ματάκι
ετσι με το κοριτσι στα τεσσερα πανω στο κρεββατι κι εμενα ορθιο απο πισω την επαιρνα ετσι.η θεα να βλεπεις αυτο το κωλαρακι ηταν απιστευτη.το κοριτσι συμμετειχε κι αυτο τριβοντας το μουνακι του και σε λιγο ηρθε το τελος.βγαζω την καποτα και τη χυνω στα κωλομερια και στην πλατη.
το ματς ειχε φτασει στο τελος δυστυχως.
αποσυρθηκαμε εναλλαξ για μπανιο και οι δυο,αποχαιρετισμος και υποσχεση να τα ξαναπουμε.
αλλα μας την εκανε κι εφυγε.Money MouthMoney Mouth

εν κατακλειδι ηταν μια συναντηση πολυ καλη,περασα τελεια με ενα πιπινακι ομορφο,φρεσκο και προθυμο να σε ευχαριστησει.ηθελε βεβαια να κανεις και λιγο το δασκαλο,αλλα μαλλον σε αυτη την περιπτωση μου αρεσε αυτος ο ρολος.ακολουθουσε κι η μικρη και τα επαιρνε ευκολα τα γραμματα που λενε κι ετσι ολα κυλησαν καλα.κριμα για μενα που εφυγε το κοριτσι ετσι αποτομα γιατι θα την ξαναβλεπα σιγουρα.

να ειστε καλα παιχτες και να αγαπατε τα πιπινακια μας.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.764
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, anon. και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού