Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιστροφή λοιπόν με καθαρό κωλάντερο.Ναι!
Το δεκαπεν΄ταρι στραπόν μου , με το μικρό λουρί προέκτασης που λόγω πάχους χρηάστικε να χρησιμοποιήσωΣπασίκλας , την βοήθησα να το φορέσει και της το έδεσα καλά. Μου είπε πως έχει κι εκείνη τρεις δονητές και ένα στραπόν εάν κατάλαβα καλά μιας και της ζητάνε αυταρχικά.
Στην συνέχεια και αφού άλειψα την κωλοτρυπίδα μου με λίγη K-Y στήθηκα στα 4 πάνω στο κρεβάτι πότε χώνοντας την μούρη μου στο σεντόνι και πότε κυττόντας προς τα πίσω. Εκείνη γονάτισε πίσω μου και ενώ με το ένα χέρι κρατούσε την πούτσα με το άλλο με δαχτύλωνε.Γλώσσα Στην συνέχεια επιχείρησε να με καρφώσει , κάπως αγαρμπα είναι η αλήθεια αναγκάζοντάς με να της δώσω οδηγείεςΛύπη, και όταν τα κατάφερε προσπάθησε να με γαμήσει για λίγο έτσι . Γρήγορα όμως άλλαξε γνώμη ανεβαίνοντας όρθια στο κρεβάτι για να συνεχίσει καρφώνοντάς με σχεδόν κα΄θετα.Γλώσσα Η καβλα ήταν πως πριν μου τον βάλει έβρισκε την τρύπα μου ψιλαφιτά , μετά με δαχτύλωνε για λιγο και μετά μου τον έχωνε!Γλώσσα Μία μαλακία βέβαια ήταν πως κρατούσε την πούτσα με το ένα χέρι ( οι γνώστριες το κάνουν χωρίς να κρατάνε το στραπόν). Βέβαια όταν βρήκε κάποιον ρυθμό (λόγω πάχους δυσκολευτόνταν να με γαμήσει καλά έτσι ώστε να νιώθω την διαδρομή της πούτσαςΛύπη) την ένιωσα να με πιανει από τον κώλο που ήταν σαφώς καλύτερα. Επίσης την έπιανα να μου κάνει και πινελάκι πριν τα καρφώματα!.....Γλώσσα
Το περισσότερο γαμήσι , ή έστω την προσπάθεια να με γαμήσει μιας και όπως είπα λόγω πάχους αλλά και απειρίας δεν ΄μπορούσε να μπαινοβγάζει τον πούτσο κανονικά παρά περισσότερο κουνιόταν , μου το έριξε με μένα ανάσκελα. Εκεί της είπα πως θα ήθελα να με κλειδώσει βάζοντας τα χέρια της πίσω από τα πόδια μου έτσι όπως τα είχα ανοιχτά και να πέσει επάνω μου. Πράγμα που προσπάθησε και μέχρι ένα σημείο το κατάφερε μιας και είχαμε και διαφορά ύψους (της ρίχνω ένα ενάμιση κεφάλι). Εκεί μου άρεσε που καθώς με γαμούσε έσκυβε για να μου γλύψει τις ρώγες Γλώσσα ενώ κάποια στιγμή , καθώς της είχα πιάσει και της χάιδευα το πρόσωπο λέγοντάς της πόσο ωραία με γαμούσε , την ακουσα να μου λέει πως ήθελε να δει την γλωσσίτσα μουΓλώσσα. Με το που το έκανα ακολούθησε ένα βαθύ ,ενεργητικό γλωσσόφιλο από την μεριά της κάνον΄τας με να νιώσω ακόμα περισσότερο παθητικός απεναντί της αλλά και να καβλώσω καθώς το πουτσάκι μου τριβόταν στην κοιλιά τηςΓλώσσα. Φυσικά η λαστιχένια πούτσα με την κίνηση αυτή είχε βγει και εκείνη συνέχιζε να γαμάει στον αέρα....Λύπη Για λίγο όμως. Με το που της το είπα μου την ξανάχωσε αλλά τώρα με γαμούσε γονατιστή ε΄χοντας πιάσει τις γάμπες μου.
Επειδή την διαδρομή της πούτσας συνέχιζα να μην την νιώθω καλά Λύπη και επειδή η τσατσά είχε χτυπήσει την πόρτα Λύπη της είπα πως για να χύσω θα ξάπλωνα ανάσκελα , με το κεφάλι μου έξω από το κρεβάτι , και εκείνη θα μου έκανε face fuck καθως θα στεκόταν όρθια πίσω απ' το κεφάλι μου. Ετσι κι έγινε. Βέβαια εγώ δεν είμαι προπονημένος να τσιμπουκώνω βαθιά αλλά ο συνδιασμός του ταυτόχρονου κωλοδάχτυλου που μου έβαζε (χώρίς γάντι. Μεγάλη καβλα που σάλιωνε τα δάχτυλα πριν....Γλώσσα) των βαθιών γλωσσόφιλων που μου έκανε ανάμεσα στο τσιπούκι και στην μαλακία που βαρούσα, με έκαναν να χύσω γι' άλλη μια φορά , πάνω στην κοιλιά μου, μέσα σε τρεις ώρες Γλώσσα.
Θα την δοκιμάσω και άλλες φορές , το δεκαρικάκι βοηθάει σε αυτό Ναι! , και εάν καταφέρω να την κάνω να με κάνει να αισθάνομαι και την διαδρομή πιστέυω πως θα γίνει στανταράκι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, pepermint και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού