Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Σιμονα ειναι μια μεγαλοκοπελα περιπου 35-40 ετων, μετριας για πολλους, εμφανισης. Για εμενα παλι ειναι μια χαρα, φυσικα οχι μουναρα καθως δεν διαθετει και το πιο ωραιο προσωπο, ψηλη σχετικα και με καλο για την ηλικια της σωμα.

Δεν ειναι η πρωτη φορα που την επιλεγω. Στο σαλονι δεν παιζει με τον πελατη ουτε εχει εντυπωσιακο περπατημα Εμμμμ. Ο τσατσος ανακοινωνει ελευθερο στοματικο αλλα εχω μια υποψια πως δεν το κανει (ο τσατσος) σε ολους τους πελατες Χμμμ; και αυτο το λεω γιατι σε εμενα ανακοινωσε ΑΚΑ καθως και στους επομενους οσο περιμενα στο δωματιο αλλα οταν τελιωσε απο μενα και την παρουσιασε δεν το ανακοινωσε.

Στο δωματιο οσες φορες την εχω παρει τοσες φορες εχω περασει καλα Χαμόγελο . Καθε φορα και καλυτερη. Συνοπτικα χθες μπαινει μεσα (γενικα δεν της αρεσει να μιλαει εκτος απο το τυπικο γεια σου τι κανεις Money Mouth) και οπως ημουν ξαπλωμενος με καβαλαει. Παντα ξεκιναει με πολλα προκαταρτικα, φιλια στο λαιμο, τις ρογες και σε ολο το σωμα. Δεν εχει προβλημα με το δακτυλιασμα εκτος απο χθες που αισθανοταν μια ενοχληση. Ισως και να ειχε δυσκολη βαρδια Λύπη. Γενικοτερα πριν ξεκινησει πιπα, κανει αρκετα τριψιματα πανω στο κορμι και στο πουτσο, τοσα ωστε να σε κανουν να αποκτησεις 100αρα στυση. Μετα απο λιγη ωρα ξεκινησε μια Ακα πιπα. Να τονισω εδω οτι τις 2 πρωτες φορες που ειχα συνευρεθει μαζι της με ειχε ρωτησει για το αν θελω ελευθερο ή οχι και της ειχα πει οχι αλλα τη τριτη φορα της ειπα ναι και απο τοτε δεν με εχει ξαναρωτησει. Οσο εκεινη μου επαιρνε πιπα εγω γευομουν την μουναρα της Ντροπή. Καποια στιγμη ενιωσα το τελος και την προειδοποιησα και αυτη αντι να συνεχισει σταματησε και μου εβαλε καποτα για να γαμηθουμε. Αν και φαινεται ξενερωτο φερθηκε τιμια γιατι θα μπορουσε να με τελιωσει και να φυγει αλλα επραξε επαγγελματικα. Ανεβηκε απο πανω μου και γαμιομασταν. Η αληθεια ειναι οτι το μουνι ειναι λιγο πηγαδι Κεφάλι σε τοίχο!... Μετα απο αρκετες πουτσιες και επειδη βαριομουν να αλλαξω σταση (ειχα πιει και λιγο) τελιωσα πριν το παρω ειδηση. Για δευτερη συνεχομενη φορα αφου τελιωσα εκεινη δεν σταμματησε να κουνιεται αλλα συνεχισε μεχρι να στραγγιξω. Ειχα τελιωσει και αυτη συνεχιζε. Μετα απο λιγο αφου εβγαλα και την τελευταια σταγονα σταμματησε. Μου δωσε ενα φιλι δυνατο το οποιο βρηκε στη τρυπα του αυτιου και με κουφανε Θυμός. Αρχισα να ποναω.... Εκεινη αρχισε να γελαει με την μαλακια της. Γελασε πολυ. Το ειχε μαλλον αναγκη. Φευγοντας μου ξανασκασε αλλο ενα γελοντας... Με ξανακουφανε λιγο Ναι!... Α ρε Σιμονα...

Συμπερασματικα εγω περναω καλα μαζι της. Σεβεται την δουλεια της, δεν βγαζει καμια καυλα πανω της, στο κουτελο της στο γραφει "αυτη ειμαι αν σαρεσω" αλλα μεσα στο δωματιο ξερει τι πρεπει να κανει. Τουλαχιστον εγω περναω καλα Χαμόγελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Νικ Ο Ντικ
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
83
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexdreamer, STAVROS6969, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού