Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την ξανθια Ρωσιδα Αννα.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με σχετικα ομορφο προσωπο με Σλαβικα χαρακτηριστικα , κοντη σε αναστημα , λευκο δερμα , ραστα πλεον μαλλι , ωραιο μικρομεσαιο στητο στηθος και κανονικο κορμι.Ειναι λιγο ακωλη ομως.Αιφνηδιαστηκα οταν την ειδα γιατι δεν ειχε γραφτει στην ημερησια ενημερωση οτι εκανε ραστα μαλλι! Παντως με το φυσικο ξανθο μαλλι μου αρεζε πιο πολυ!

Τεσπα , εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η Αννα.Στην αρχη ηταν καπως μαγκωμενη και λιγομιλητη!Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες και ο παγος εσπασε! Μιλαει λιγα Ελληνικα και λιγα Αγγλικα.Την ξαπλωσα απο πανω μου και αρχισαμε να χαμουρευομαστε.Πεφταν πεταχτα φιλια στο στομα και της χουφτωνα το κωλαρακι.Δεν ηθελε ομως βαθια γλωσσοφιλα.Εδειχνε να φοβαται τον ρομαντισμο!

Μειναμε αρκετη ωρα ετσι.Δεν την ειδα να δειχνει σημαδια βιασυνης! Οποτε αποφασισα να το χωνεψω με το πιπινακι με την ησυχια μου! Ξαπλωσε απεναντι απο εμενα και αφου μου εφαρμοσε το κοκκινο σκουφακι τοτε αρχισε την πιπα.Κανει καλη πιπα για πιπινακι! Μου εκανε εντυπωση γιατι τον επαιρνε αρκετα βαθια και τον κρατουσε στο στομα της για αρκετη ωρα! Ντιπφροατ ομως δεν μπορει.Μου εκανε πιπα και με κοιτουσε με τα ματακια της ενω ηταν μπουκωμενη! Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Ειδικα για τα δεδομενα του Μεταξιου.Την σταματησα για να μην εχουμε προωρο τελος.Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Την γαμουσα και τα πεταχτα φιλια συνεχιζονταν ακαθεκτα.Εχει ωραιο λεπτο ροδοκοκκινο μουνακι.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε στα ματια και με τραβουσε προς το μερος της και επαιζε με το πορνωδες στηθος μου! Δευτερη σταστη το πισωκολητο.Καλη τοποθετηση του σωματος της.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και την βαρουσα στα κωλομερια! Την γαμουσα και αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα! Μετα απο εντονο σφυροκοπημα αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της! Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αννα δεν κανει καποια ιδιαιτερα προκαταρκτικα.Κανει ομως ωραια πιπα μεγαλης διαρκειας.Δινει πεταχτα φιλακια και συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα βογγητα.Σε κοιταει στα ματια οταν κανεις σεξ και δεν κοιταει το ταβανι η την κοιλια σου!!! Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε παρολο που εμεινα πανω απο 10 λεπτα στο δωματιο.Μου εκανε εντυπωση γιατι συνηθως σε αυτο το σπιτακι ειναι αυστηροι με τον χρονο! Οπως βεβαια και σε πολλα σπιτακια του Μεταξιου! Περασα καλα και εμεινα ευχαριστημενος.Πιστευω αξιζει μια δοκιμη.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, doc_lin, eleino redikolo και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2016
Μέσα στο μουνάκι ρομαντικά ή όχι;; ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1