Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κανοντας την βολτα μου βρεθηκα στον συγκεκριμενο οικο. Η τσατσα με ενημερωσε οτι η κοπελα ειναι στο δωματιο και πως την λενε Ιλονα, κατι μου ελεγε αυτο το ονομα και μπηκα στο ιντερνετ οπου διαβασα μερικες κριτικες οσο περιμενα (Αντι με το γιοφυρι της Αρτας τη θα γινει ρε μαν; Ακομα να κανεις κατι για τα κινητα;).
Ειδα πως ειναι θετικες και ειπα να δοκιμασω. Οταν εκανε το σαλανορισμα της ειδα μια γλυκεια κοπελα, ψηλη με αρκετα μικρα βυζακια με μεγαλη ρογα. Η τατσα μαλιστα ανακοινωσε και ισπανικο. Money Mouth
Οταν μπηκε στο δωματιο τα πραγματα δεν αρχισαν καλα 2,3 φιλακια και βουρ στην πιπα. Ειχε γεματα δωματια παντως.
Δεν ηταν καλη πιπα, δεν διαθετει τεχνικη η κοπελα, με ποναγε αρκετες φορες για αυτο την διεκοψα. Συνεχισαμε σε ιεραποστολικη σταση οπου μολις "μπηκα" εβγαλε ενα δυνατο αναστεναγμο, οπως ειδα στις κριτικες καποιος εχει αναφερει το ιδιο πραγμα αρα προκειται για μερος του προγραμματος. Ειχε αρκετο παθος και αρκετο γλυψιμο. Σε καποια φαση ηρθαν και τα φιλια, πεταχτα στην αρχη για να γινουν βαθεια με γλωσσα στην συνεχεια. Σε αυτην την σταση εμεινα για 7,8 λεπτα, συνεχομενα γλωσσοφιλα με αργο ρυθμο, και τα κορμια μας να σταζουν απο ιδρωτα. Θα μπορουσα να μεινω σε αυτην την σταση για πολυ ωρα, αλλα η τσατσα ειχε αλλη αποψη. Στο δεκαλεπτο; Δεν ειμαι και σιγουρος αρχισε τις φωνες.
Την γυρισα για πισοκολητο και αρχισα με γρηγορο ρυθμο να γαμαω. Αυτη καπου εκει σταματησε και την συμμετοχη. Περασαν καποια ακομα λεπτα και αρχισα και την μαλακια διοτι θα αργουσα αρκετη ωρα ακομα και στο τελος τελειωσα στα στηθη της.
Να σημειωσω εδω πως καποια ειπαν στις κριτικες τους για στενο μουνι, εγω δεν το βρηκα τοσο στενο, αλλα την ωρα που την βρηκα και αμα αναλογιστω πως ειναι συνηθως πρωινη τοτε φανταζομαι ποσοι πουτσοι περασαν.
Κοιτωνας την προσεχτικα επισης διεκρινα πως εχει αρκετα πιο ωραιο προσωπακι απο αυτο που διακρινεις στο σαλονι.
Καλη κοπελα, προθυμη, και αρκετα ομορφη. Αμα μαθει και γινει και καλη στην τεχνικη της, θα μιλαμε για τρομερη περιπτωση.
Επισης βγαινοντας βρηκα την τσατσα με με αλλη παρεα και την ειρωνευτηκα για το χτυπημα της πορτας, Με ενημερωσε οτι χτυπησε στα 10 λεπτα αλλα μου ειπε για υπερασπιση της πως η κοπελλα δεν την ακουσε και εμεινε στο δωματιο και αλλο χρονο. Μαλακία
Η αλλη που μαλλον ηταν η τσατσα αλλαγης με ενημερωσε πως ειναι δεκα λεπτα. Της απαντησα πως δεκα λεπτα ειναι τα μπουρδελα πιο κατω οπου η τιμη ειναι 10 ευρω, οχι 20. Την ρωτησα φυσικα και ποσο ειναι στην Φυλη. Κατι αλαρμπουνεζικα απαντησε.
Σε ηπιους τονους η συζητηση φυσικα, δεν τσακωθηκαμε, απλα δεν πρεπει να τις αφηνουμε ετσι, αμα δεν μιλαμε κανουν οτι θελουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιλόνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
198
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιάννης Κρητικός , ThE, Gingos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού