Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το σουλούπι της τύπισας είναι σαν του πιγκουίνου στο Μπάτμαν. Από κει και πέρα , το βυζί πεσμένο , το πρόσωπο πρισμένο , το μαλλί ξανθό.Μεγάλο χαμόγελο
Είχα πάει με το στραπόν μου , έτοιμος για αυταρχικό.Γλώσσα
Ομως κατά την διάρκεια της αναμονής και καθώς έκανα τις καθηερομένες δοκιμές χώνοντας την πλαστική πούτσα στον κώλο μου (πάντα με καπότα)κατέβασα λίγη μερέντα!!......Λύπη Η οποία επέμενε.....Λύπη Και είχα κάνει κλισμα πριν έρθω.....Λύπη
Τέλος πάντων αποφάσισα να αναβάλω το πήδημ'α μου για αργότερα. Λύπη
Θα πήγαινα σπίτι , θα έκανα καινούργιο κλίσμα και θα επέστρεφα. Αλλωστε από ότι μου είχε πει δουλεύει 12 το μεσημέρι με 12 το βράδυ.
Επλυνά με σαπούνι και νερό την κλωοτρυπίδα μου, εκρυψα το στραπόν και όταν μπήκε , απλά της είπα πως την ήθελα ενεργητική.Γλώσσα Χαρακτηριστικά της είπα πως 'ηθελα να μου φερθεί σαν να 'ημουνα εγώ η γυναίκα και εκείνη ο άντρας.Γλώσσα
Δεν παραξενευτικε. Αλλά και εγώ δεν παραξενεύτηκα που δεν παραξενεύτηκε μιας και ήξερα πώς έκανε αυταρχικά προγράμματα , άρα ήταν συνηθησμένη στις ανωμαλίες των πελατών.....Γλώσσα
Εγώ εντομεταξει ήμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι και η στάση μου εξέπεμπε παθητικότητα : είχα δηλαδή τα χέρια και τα πόδια ανοιχτά σαν να της έλεγα ,"πάρε με!!" Γλώσσα
Εκείνη αφού έμεινε γυμνή με κύτταξε με χαμόγελο και αφού τσίμπησε το ενα μου βυζί έπεσε πάνω μου αρχίζοντας να δαγκώνει και να γλύφει τις ρώγες μου.Γλώσσα Εγώ άρχισα τα βογκητά, διατηρώντας τα ΄χερια και τα πόδια ανοιχτά. Οταν ξάπλωσε για τα κα΄λα επάνω μου τότε τύλιξα τα πόδια μου γύρω από την χοντρομεσάρα της και τα χέρια μου γύρω α'πο το σβέρκο της.Γλώσσα Ηταν σαν να της έλεγα "γάμησέ με!!"Γλώσσα Εκείνη με φιλούσε και με έγλυφε από τον λαιμό και πάνω ενώ δεν άργησαν να πέσουν και τα π΄ρώτα γλωσσόφιλαΓλώσσα (εκείνη με φιλούσε, εγώ απλά δεχόμουνα την γλωσσα της στο στόμα μου καθώς πότε την βύθιζε βαθιά μέχρι μέσα , πότε την πηγαινοέφερνε στο κενό ανάμεσα από τα δόντια και τα χείλη μου , πότε μου δάγκωνε τα χείλη.Γλώσσα Μιλάμε για κανονικά , σιχαμερά γλωσσόφιλα!! χαχαχαχαχαχ......).
Οση ώρα με φιλούσε και με έγλυφε εγώ έπαιζα το σηκωμένο καβλάκι μουΓλώσσα . Μάλιστα κάποια στιγμή την ρώτησα "Είδες τι μικρό πουλάκι που έχω;" χωρίς εκείνη να μου απαντήσει. Λύπη
Καθώς με γλωσσοφιλούσε άρχισε να μου χαιδεύει και να μου δαχτυλώνει (όχι βαθιά) την κωλοτρυπίδα.Γλώσσα Χωρίς να βάλει γάντι.Money Mouth Ηταν τότε που με ρώτησε εάν θα ήθελα να μου την γλύψει κιόλας!!Γλώσσα
Πέρνοντας την θετική μου απάντηση ξάπλωσε μπρούμητα.. Εγ'ω παρέμεινα ανάσκελα σηκώνοντας τα πόδια ψηλά.Γλώσσα Τότε εκείνη άρχισε να μου την σπατουλάρει . Εντάξει , δεν ήταν και κανένα φοβρεό γλειφοκώλι αλλά είχε την φάση του. Κάποια στιγμή μάλιστα τράβηξα τα πόδια μου πολύ πίσω πιάνοντάς τα από τις πατούσες έτσι ωστε να της δώσω περισσότερο πεδίο.Γλώσσα Το γλύψιμό της το συνόδευε από δαχτυλάκι όπως και από πίπα ακάποτη.Γλώσσα
Για το τελείωμά μου της είπα να συνεχίσουμε με γλωσσόφιλα και χάιδεμα της κωλοτρυπίδας μου ενώ εγώ θα τραβούσα μαλακία.Γλώσσα Ετσι και έγινε. Επειτα από λίγο έχυνα επάνω στην κοιλιά μου ενώ εκείνη 'εδειχνε απογοητευμένη που τελείωσα ε΄τσι νωρίςΜαλακία. Μάλιστα ενώ είχα χύσει συνέχισε για λίγο να μου γλύφει την ρώγα και να με κωλοδαχτυλιάζει.Γλώσσα
Τρεις ώρες αργότερα επέστεψα με πεντακάθαρο κωλάντερο και finally , she took my ass!!Ναι!
Θα γράψω σχετικά.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, pepermint και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού