Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική πριν το Πάσχα, στοχευμενη επίσκεψη στην κοπέλα για να δοκιμάσω και εγώ την περιβόητη πιπα της. Μπαίνοντας στον οίκο το σαλόνι ήταν γεμάτο και τα δοματια επίσης εμφανίστηκε η κοπέλα γυμνή κάποιοι φύγανε και έμεινα εγώ με έναν συναγωνιστή, για το δωμάτιο αδειάζει δωμάτιο και μπαίνει ο συναγωνιστής και στο λεπτό ακούω μια φασαρία ότι και καλά δεν ήθελε η κοπέλα κάποια πράγματα που ήθελε αυτός, και βγαίνει η σονια από το δωμάτιό και του επιστρέφει τα λεφτά είπα να φύγω αλλά λέω δεν γαμιεται αν δεν μου κάνει παίρνω πίσω τα χρήματα. Μετα απο λίγο αφού έφυγε ο τύπος μπαίνω και περιμένω, το δωμάτιο άθλιο μικρό και με έντονη μυρωδιά ποδαριλας,έρχεται η κοπέλα ένα Γειά και μου λεει υπό τακτικά να ξαπλώσω δεν άφηνε να την αγγίζω μάλλον γι αυτΜεγάλο χαμόγελοό εφηγε ο προηγούμενος από εμφάνιση αρκετά καλή για την ηλικία της, ξεκινάει με ισπανική και έτριβε τα βυζιά της στο στερνο και μετά στο μόριο μου η καυλα είχε βαρέσει κόκκινο και ξεκίνησε πιπα ανάμεσα στα πόδια μου χωρίς να έχω πρόσβαση σε τίποτα όντως η πιπα πολύ καλή και υγρή, επισης μουλιασε τα παπαργια καποτα και ιεραποστολικο της ειπα έλα πάνω και μου είπε εσύ έλα καλύτερα, δεν αντέδρασα την γαμησασα λίγο και μετά της ειπα ότι θέλω κώλο όπου στήθηκε στα 4 και την γαμησα αρκετά βίαια χωρίς να πει τίποτα και εχυσα δυνατα μεσα στο κωλί της σηκώθηκε και εφυγε σφαιρα..Συμπέρασμα αρκετά καλή για πιπα και προκτικο όσοι θέλουν χούφτωμα τα και τέτοια μακριά η τσα2 ευγενική αλλά το δωμάτιο άθλιο η δε επικοινωνία με την κοπέλα ψιχρη παραμονή στο δωμάτιο λίγο πάνω από 10λεπτη αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, amjik, HONDACRV και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2016
Ωραιος ο συναγωνιστης που αποχωρησε παιρνοντας πισω τα χρηματα του.Και μια και σε σενα επεδειξε την ιδια ψυχρη,ψυχαναγκαστικη και συνηθη για τη Σονια αυμπεριφορα,θα χε γουστο να κανες και συ το ιδιο.Δυο στα δυο δηλαδή.
29 Μαΐου, 2016
Βασικά δεν τα ζήτησε αυτός τα χρήματα απλά του είπε η Σονια ότι αυτό το πρόγραμμα κάνω και αν δεν γουστάρεις σου δίνω το 20αρικο και φεύγεις όπως και έγινε βγήκε από το δωμάτιό μπροστά σε μένα που περίμενα στο σαλόνι φώναξε την τσα2 τις έδωσε τα λεφτά και μόνη της τα έδωσε στον τύπο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2