Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92335
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρώσταγα μια κριτική εδώ κ πολύ καιρό στην Βίκη ,αλλά λόγω δουλειάς δεν μπορούσα να την κάνω.Ειναι μια κοπέλα (27 με 30 ) την κάνω,ξανθούλα ,όχι κάτι το εξωπραγματικό ,ναζιάρα,μετρίου αναστήματος,με γλυκά χαρακτηριστικά.Την ξερω αρκετό καιρό κ έχω βρεθεί μαζί της κάποιες φορές κ πραγματικά δεν το έχω μετανιώσει.Ειναι ένα οκ άτομο κ συγκαταλέγεται στα 2 με 3 στάνταρακια που έχω στο μυαλό μου.Ομορφο σωματάκι πετιτ ,χωρίς κυτταρίτιδα ,πεντακάθαρο,μια γλυκειά μοσχοβολια.Παιχνιδιαρα στο κρεβάτι ,έμπειρη κ εάν υπάρχει χημεία νομίζεις ότι εισαι με την κοπέλια σου η με μια γκομενα που την γνωρίζεις τωρα κ θέλεις να την πηδήξεις κ να τα δώσεις όλα.Εχει αρκετό πελατολόγιο ( κρατάει καποιο συγκεκριμένο πυρήνα πελατών) κυρίως θέλει άτομα που να έχει καλή χημεία μαζί τους για να περνάει καλά ,αυτό δεν σημαίνει ότι δεν βάζει νέους πελάτες στην ατζέντα της ,τους σκανάρει κ εάν κάποιοι την κουράζουν τους απομακρύνει με τον τρόπο της.Εχει άποψη για πολλα θέματα,ειναι επικοινωνιακή (συμφωνώ σε πολλα πράγματα μαζί της,έχω διαφωνήσει σε αρκετά ,έχω τσακωθεί μαζί της ) αλλά κ πάλι έχει το κάτι που σε τραβάει κοντά της.Τωρα στο ερωτικο κομμάτι λίγο πολύ όλοι οι φίλοι που έχουν πάει μαζί της με έχουν καλύψει απόλυτα. Τι να πω για το στοματικό που κάνει,όλα τα λεφτά.Γεμάτη πίπα (όχι αεροπιπα ) που κάνουν κάποιες,πολύ σάλιο κ στο τέλος όλη η κάβλα σου βγαίνει μέσα στο στόμα της,μεγάλα βυζιά τον βάζεις ανάμεσα κ τρελαίνεσαι η στα τέσσερα ( την τρελαίνει αυτή η στάση ) κραυγές ναζιαρικες,καβλωτικές κ αυτό που βγάζει ειναι ότι το γουστάρει !!!!!! Σχεδόν σε όλες τις στάσεις δεν λέει όχι,πρωκτικό αποφεύγει (αλλά προσωπική μου εκτίμηση ειναι ότι εάν το κάνει ,το κάνει μόνο σε άτομα που γουστάρει αυτή ,υπάρχει χημεία κ τους γουστάρει απόλυτα ) πάντα βέβαια εκτίμηση ειναι αυτό που λέω,μπορεί να κάνω κ λάθος. Κάποια μείον που μου έρχονται στο μυαλό ,ειναι ότι ψιλό αργεί στα ραντεβού της(όχι πάντα) κ κάποιες φορές μιλάει παραπάνω από τι θα έπρεπε.Κανει τα πάντα να σε ευχαριστήσει ,είναι φιλότιμη δεν σου κλέβει ωρα κ μπράβο της !!! Ένα άλλο που θυμήθηκα κ πρέπει να το αναφέρω ότι στο πρώτο μας ραντεβού δεν μου ζήτησε τα χρήματα από την αρχή (σημαντικό για μένα ) .Τωρα για τα 80 ευρώ που δίνεις νομίζω ότι δεν τα κλαις με τίποτε ,περνάς όμορφα, πας γεμάτος κ χαρούμενος στο σπίτι σου .Αυτα τα λίγα από μένα φίλοι μου, εύχομαι ΒΙΚΗ μου να εισαι καλα κ να μας χαρίζεις όμορφες ερωτικές στιγμές ,θα τα πούμε σύντομα ........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 27, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
261
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Gingos, sakis769 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2016
Ωραιος φίλε. Μήπως έχει κάποιος κάποια φωτογραφία της γιατί απο ότι έμαθα αυτή που έχει δεν την αντιπροσωπευει πια?
29 Μαΐου, 2016
Νομιζω οτι το μωρο ειναι οτι καλυτερο υπαρχει εδω μεσα αυτη την στιγμη, με μεγαλη διαφορά απο ολεςς!!!! Έρωτας
Z
z4
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2