Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 312730
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ρε παιδια τι καθεστε και γραφετε διθυραμβους για αυτη την πατσαβουρα. Προσωπο σκαμενο με λιγη ακμη και γενικα ασχημο και σωμα μετριο. Γενικα μια παρουσια που αν δεν με παρασερνατε για το καλο σεβις μεσα στο δωματιο δεν θα την επαιρνα ποτε. Μαλιστα στην ιδια βαρδια ηταν και η Ευη μουναρα που τα ειδα κωλυομενα και πηρα την Μαρινα ο μαλακας.
Σερβις τυπικο, χωρις γλωσσιδια, φωνες και με το ρολοϊ στο χερι. Ηθελε και κουβεντα αλλα εγω βαριομουνα να μιλησω με αυτη τη μπουρουχα. Καποια στιγμη μου μοστραρε και το μουνι της για πινελιασμα αλλα εγω ουτε κατα διανοια να βαλω το στομα μου εκει κατω οταν εγω μπροστα μου μια πατσαβουριτσα.
Την κοπελα τη θαβω οχι γιατι δεν μου εκανε γλωσσιδια και σερβις πορνοσταρ, ουτως η αλλως ξερω οτι στα στουντιο το γαμησι ειναι τυπικο και με το ρολοϊ, αλλα επειδη ειναι πραγματικα μια μετρια προς ασχημη κοπελα. Ενταξει δεν ειναι και η https://el.wikipedia.org/wiki/Γεωργία_Βασιλειάδου αλλα στα στουντιο παμε να γαμησουμε μουνια που οταν τα βλεπουμε εξω και γυριζουμε σπιτια μας τον παιζουμε μεχρι να ξεροχυσουμε.
Τωρα θα μου πειτε οτι το θεμα ομορφιας ειναι αντικειμενικο. Δεν διαφωνω αλλα εγω λεω την αποψη μου η οποια ειναι οτι τη Μαρινα τη Σερβα (στο διπλα σαϊτ καποιος αναφερει οτι ειναι UCK) ουτε τζαμπα δεν θα την ξαναπηδησω.
Της βαζω φουλ του ασσου για να της ριξω τον αδικαιολογητο μεσο ορο που της εχετε δωσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baggelaras, bourdeliaris82, puteen69 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2016
Δεν το βρίσκω σωστό να την θάβεις τόσο. Ένα σε όλαMoney Mouth Ας μην πέρναγες αν δε σου άρεσε!
27 Μαΐου, 2016
Με την συγκεκριμένη αλυσίδα υπάρχει θέμα με τον χρόνο,που το θεωρώ απαράδεκτο από την στιγμή που σκαμε το 50αρι ή κ πιο πάνω ανάλογα με το πρόγραμμα, η εμφάνιση είναι θέμα γούστου όπως είπες, όσον αφορά το σέρβις εγώ προσωπικά έχω περάσει πολύ καλά μαζί της..
27 Μαΐου, 2016
Πέστα ρε μεγάλε! Ειδικά δίπλα δυο-τρεις προμότορες μας παρουσιάζουν κάθε μπάζο για μουνάρα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
28 Μαΐου, 2016
Για μια φορα ακομα επιβεβαιώνομαι σε αυτά που εχω κατά καιρους πει,οτι τα στουντιο είναι 90 0/0 απάτη. Και δε μπορω να καταλαβω ,με ολες αυτές τις παρατιμονιες που γινονται εκει μεσα ( αποστειρωμένα γαμίσια, υπεροψία, ψυχροτητα, χρονομετρα στο χερι και άλλες πουστιές) υπαρχουν ακομα παιδια που πανε και τους ακουμπάνε τον πολύτιμο οβολό τους. Εγω οσες φορες μπηκα εκει,σκυλομετανιωσα, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων . Τσαρκες κανω,να περναη η ωρα καμμια φορα,αλλα να μπω ,ποτε πιά,το θεωρω δε και φοβερη κοροιδια να εχουν 50 και 60 και 80 ευρω επισκεψη την σημερον ημεραν,Αισχος .
28 Μαΐου, 2016
+1
28 Μαΐου, 2016
Φίλε την τύπισσα δεν την έχω πάρει ποτέ αλλα την έχω δεί στο σαλονάρισμα.. ΟΚ το γούστο είναι υποκειμενικό αλλά μεταξύ μας είναι κούκλα Ματάκι
Τώρα το οτι δέν πέρασες καλά μέσα είναι άλλο..αλλά όχι και 1 στην εμφάνιση.. Μεγάλο χαμόγελο
28 Μαΐου, 2016
Δεν πιστεύω πως έχει πάει με τη Μαρίνα. Το service είναι ψηλού επιπέδου και οσο αναφορα το χρόνο δεν ειχα ποτέ κάποιο θέμα. Η κοπέλα δεν είναι μοντελο, αλλά δεν τη λες κι ασχημη. Μια καθημερινή όμορφη παρουσία που τα δίνει ολα για να περάσεις καλα
29 Μαΐου, 2016
Δεν ειπα οτι ειναι 3μπαζο η Μαρινα αλλα σε σχεση με το τι κυκλοφορει ειναι πατσαβουριτσα. Επισης στο δωματιο εχω συναντησει και χειροτερες αλλα και πολυ καλυτερες. Εμενα το βασικο μου προβλημα ηταν οτι αρκετοι συναδελφοι εδω στο σαϊτ την εχουν αναγαγει σε ιερεια του σεξ απο αποψη εμφανισης και σερβις. Μονο ετσι δεν μου φανηκε εμενα.
13 Ιουνίου, 2016
η κοπελα ειναι πολυ καλη στο δωματιο,τωρα απο ομορφια,εμενα μου κανει αλλα ειναι περι ορεξεως κολοκιθοπιτα,οσο για ακμη ή εκανε θεραπεια ή το ημιφως δεν με αφησε να την δωΓλώσσα
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9