Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλλη μια μερα βαρεμαρας αλλα οι σκεψεις με οδήγησαν παλι στα ιδια μερη.
Ειχα στοχο αλλη κοπελα κ μου ειχε κλειδώσει στο μυαλο αυτη=καυλες.
Αν κ το μπατζετ που χα μαζι μου εφτανε κ για στουντιο σε περιπτωση που δεν την πετυχενα τελικα η λογικη περι οικονομιας κ αναβλητικοτητας με οδήγησαν στο κ.30 2οροφο.
Αφου πρωτα δεν βρηκα τον "στοχο"κ βαριόμουνα για φυλης η στουντιο αν κ ειχα κ χρονο κ χρημα.
Μερικα μπουρδελα ηταν κλειστα αλλαγη βαρδιας ισως σε αλλα πολυ μετρια πραγματα.
Υπηρχαν 3 κοπελες η μια έφαγε ακυρο η αλλη μετρια μου γυαλισε η κατια απ ότι ειπε ρωσιδα 23...μελαχρινη σχετικα ωραιο σωμα κ φατσα βυζι για μεταξι επιπεδα πολυ καλο.
Αν κ ειχα πληρώσει να κατσω παραπανω δεν έκατσα λογω του αθλιου δωματιου..
Στα του αγωνα καλη πιπα..υπολοιπα τα αποφεύγω γλωσοφιλα κτλ...
Το μυαλο μου ηταν σ αυτην που δεν βρηκα οποτε το τελος για τα δικα μου επιπεδα ηρθε παρα πολυ γρηγορα.
Παντα εχω ενα θέμα σχεδον 9 στις δεκα..αν παω 1 φορα κ εχω μονο 10 λεπτα δεν μπορω να χυσω τοσο γρηγορα...παραδοξως αν κ δεν την ειχα ξαναπάρει με τελειωσε σε χρονο ρεκόρ μπορει οι εγκεφαλικες καυλες π χα απο πρωι για την αλλη να ηταν ο λογος.
Καλη αισθηση συγκριτικά με αλλες που ναι φουλ στην κρεμα.
Υπηρχε χρονος για 2 αλλα με ξενερωσε το δωματιο ξερω τι θα συναντήσω αλλα πολυ ντεκαυλε κ να σκεφτει κανεις οτι ηταν αρχη 2 βαρδιας.
Ισως ηρθε η ωρα εκτος λογω χρηματων να κοψω τις βολτες εκει...με 5 η 10 ευρω παραπανω η φυλης ειναι σχετικα πολυ καλυτερα αλλα ολα σχετικα ...ενα μουφα 10ρικο η 15ρικο..δεν το κλαις...σε ενα στουντιο το 50αρι τσουζει στην τσεπη κ μου δει τυχει αρκετες φορες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
1.660
Πόντοι:
2.557
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IRAKLEIO.STUDIO, sexdreamer, Gingos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2016
φιλε ολα σχετικα ειναι καποιος περναει καλα στο 10 ετρω αλλος στο 20 ευρω και αλλος στο στουντιο εγω στουντιο το αποφευγω δεν μου αρεσει τα αλλα δυο τα κανω αρκετες φορες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1