Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108063
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βικτωρια απο Ουκρανια,νεαρο κοριτσι γυρω στα 20-23 ας πουμε,ξανθια με αδιαφορη φατσα,μικρο βυζακι,πολυ τρυφερο δερμα και ασπρο αφρατο κωλαρακι.Εμφανισιακα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο σαν συνολο...50ε εδωσα για 69 με γυμνο αφου τελικα η χοντρη γυφτοτσατσα ζηταει μαλλον απο 20ε πανω σε καθε προγραμμα μπας και τσιμπησει κατι κι αυτη

Τελοσπαντων ηρθε η κοπελιτσα,ψυχρη κι αμιλητη την ειπα κανα δυο μαλακιες αλλα αυτη μιλουσε μονο ρωσσικα...ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα Κεφάλι σε τοίχο!...ωωωχ λεω μπλεξιμο
Ξαπλωσε στο κρεβατι με τα εσωρουχα και εμεινε ακινητη κοιτωντας το ταβανι,την κοιταξα λιγο προσεχτικα για να καταλαβω αν παει καλα...αρχισα λιγο να τη χαϊδευω,την εγλειψα τις ρωγες...απαθεια σκετη.Κατεβασα τη μουρη μου στο μουνι της τη βγαζω το βρακι παω να τη γλειψω και μου'ρχεται μια ψιλομποχα απλυσιας απο ωρα συν οτι το μουνι της ηταν αξυριστο καποιων ημερων...τη γλειφω λιγο επιφανειακα το μουνακι αφου εχω ξενερωσει εντελως απο τη μυρωδια αλλα δεν ευχαριστιεμαι οποτε σταματαω
Την λεω κανε μου πιπα αντε μπας και γινει τιποτα...Ξαπλωνω κανονικα και αυτη ξαπλωνει πλαϊ μου αλλα πολυ χαμηλα ωστε να μη μπορω να πιανω τιποτα,βαζει και τα μαλλια μπροστα και κανει μια αεροπιπα πιο πολυ μου τον επαιζε παρα εγλειφε...αφου σε καποια φαση σηκωσα το κεφαλι μου να δω στον καθρεφτη αν πραγματι τον βαζει στο στομα της ή απλα μου τον παιζει

Μου σηκωθηκε με το ζορι μου βαζει καποτα οπως να'ναι,πηρε και αερα οποτε καταλαβα οτι η δουλεια ειχε τελειωσει...παω να τη γαμησω και εχει τα ποδια της σχεδον ισια στο κρεβατι να μη μπορω να τη γαμησω.Της τα σηκωνω λιγο τα γαμαω με το ζορι,παω να τη φιλησω στο λαιμο και τιναζεται με νευρο και λεει κατι στα ρωσσικα παλι σα να με βριζει...εν τω μεταξυ ελεγε συνεχεια τη λεξη 'sto'...μου σπασε τα νευρα μ'αυτη την κωλολεξη,τη λεω σε καποια φαση βουλωσε το μην ξαναπεις 'sto'
Moυ κανει νοημα οτι ειμαι αξυριστος και ενοχληθηκε
Ξενερωσα εντελως δεν ειχε νοημα να συνεχισουμε οποτε τη λεω γυρνα να κανουμε και λιγο 69 μιας που το πληρωσαμε κιολας
Γυρναει σε 69,μου ερχεται πιο εντονη η μποχα μες τη μουρη μου συν οτι στην κωλοτρυπιδα της εχει ενα μεγαλο βυζουνι πεταχτο σαν αιμοροϊδα ας πουμε,λεω αυτο το πραμα εγω δε το γλειφω...Κανει την αεροπιπα της παλι κι εγω τη φιλαω λιγο στα μπουτια και κανει η καριολα ενα τιναγμα με νευρο και σχεδον με κλωτσαει και λεει κατι πολυ εντονα δειχνοντας μου οτι ειμαι αξυριστος και τσιμπιεται...24 ωρες αξυριστος ημουνα για να μη λεμε και μαλακιες
Τη πεταω απο πανω μου στο κρεβατι και τη λεω αντε γαμησου σηκω φυγε μη μου γυρισει το μυαλο τωρα εδω μεσα και την κανω νοημα να φυγει και κανω κι εγω να σηκωθω απο το κρεβατι

Λιγο τα'χασε εκει,δεν ηθελε και να φυγει ταχα το'παιξε επαγγελματιας με ξαπλωνει,συνεχιζει να λεει 'sto' μου βγαζει την καποτα και μου κανει πιπα...μαλακια μου που εκατσα και δεν εφυγα αλλα τελοσπαντων λεω τωρα σε φτιαξω καριολακι.
Κι ενω κανω τον ψοφιο κοριο χωρις να δειξω τις προθεσεις μου συνεχιζει αυτη το γυμνο τσιμπουκι,κρατιεμαι καλα καλα μου ερχεται να χυσω αλλα το καθυστερω και μετα απο λιγο εντελως σιωπηρα της ριχνω μια δυνατη χυσια στη μαπα...τρομαξε η καριολα αηδιασε,πεταχτηκε απο το κρεβατι,εβριζε τι σκατα ελεγε....ρε αντε γαμησου την λεω καριολα,ξεπλυθηκε και εφυγε

Συμπερασμα...πολλα λεφτα εχουμε πεταξει σε πουτανες και ειναι και λογικο και ειναι μες το προγραμμα.Πολλες κοπελες ειναι ασχετες ή δε γουσταρουν αυτο που κανουν αλλα κανουν μια τυπικη προσπαθεια να φυγεις ας πουμε ικανοποιημενος.Ομως ελαχιστες ειναι αυτες που θα σε φτασουν σε ενα πολυ ακραιο σημειο εκνευρισμου και ειχε πολυ καιρο να μου συμβει.Αυτη η κοπελα λοιπον εκτος απο ασχετη με το σεξ,εντελως απροθυμη και εντελως πτωμα και απλυτη μπορει να γινει και πολυ εκνευριστικη με τη συμπεριφορα της και γι'αυτο θα πρεπει να απομακρυνθει αμεσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2016
"αφου σε καποια φαση σηκωσα το κεφαλι μου να δω στον καθρεφτη αν πραγματι τον βαζει στο στομα της ή απλα μου τον παιζει"

ενταξει απλα ελιωσα χαααχααχαχχα
K
kostasasximos86
03 Οκτωβρίου, 2016
παιδια;;;;;;αυτα παθαινετε οταν πηγαινετε σε καινουριες γυναικες κομοδινα!υπαρχουν καποια στανταρακια που δε θα σας γεμισουν το ματι,αλλα δε θα σας αφησουν και να φυγετε με την πουτσα στο χερι!ολοι ξερουμε ποσο δυσκολα ειναι να βγαλουμε καποια φραγκα για να τ ακουμπαμε εκει!τουλαχιστον καποιες αξιζουν τον κοπο!Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2