Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ντενίσα μια μέτρια σε εμφάνιση 35 κ βιάζεται φόλα !! Πεταμένο 20άρικο.!
Η Ντενίσα είναι μια συμπαθητική κοπέλα μέτρια σε εμφάνιση γύρω στα 30-35 αυτή 24 λέει για να περάσεις μέσα !!
Παλιά δούλευε στην Αλκιβιάδου κ την πήραν σαν μεταγραφή σε αυτό τον οίκο που παλιά δούλευε η Τζοάννα κ τιμούσε το 20άρικο κ γενικά τα λεφτά της χωρίς να βιάζεται κ καθόταν 20-30 λεπτά μέχρι να τελειώσεις !!
Αυτή η κοπέλα με έχει ξαναεξυπηρετήσει αλλά τις άλλες φορές δεν βιαζόταν τόσο πολύ ώστε να με αγχώσει κιόλας.
Μπαίνει μέσα η κοπέλα κι αρχίζει κ γλύφει το στήθος του πελάτη σαν προκαταρκτικά , μιλάει στην αρχή λίγο να σε γνωρίσει κ τέτοια. Μετά σου παίζει λίγο την πούτσα σαν μαλακία να στην σηκώσει κ μετά σε ρωτάει αν θες ελεύθερο κ παιρνει ακάποτη πίπα κ γλυφει κ αρχίδια.
Μετά της είπα ν ' ανέβει από πάνω μου κι ανέβηκε πολύ λίγο 2' λεπτά . Μετά βαριόταν κ δεν ήθελε να κουραστεί κ μετά αλλάξαμε στο πλάϊ κι από κώλο κ μετά πό 2-3 ' της το βάζω στο μουνί κ στο πλάι έρχεται κ σε πιέζει με τον κώλο της κ καλά να τελειώσεις αλλά σε πονάει αυτό κ δεν το καταλαβαίνει. Μετά της είπα από πάνω μου κι από κώλο για να μην με κουράσει κ λέει βάλτο στα 4 κ στον κώλο . Κάνω όπως θέλει. .. μετά επειδή αργούσα της είπα ν ανέβει λίγο από πάνω μου δεν ήθελε ν ανέβει , μετά κάναμε πισωκολλήτό στα 4 κ μετά την επαιζε πανω κάτω μαλακία χωρίς καπότα γιατί όλο μου έλεγε έχω άλλον στο δωμάτο κ δεν ληταν κανένας. .. Κ μερικοί άλλες φορές περνάγανε κ φεύγανε. Κ στην αρχή όταν μπήκε κ την έγλυφα στα βυζιά για προκατακτικά σε κόβει για να τη δει άλλος πελάτης στο σαλόνι κι αν είναι γερος σε ρωτάει να περασει με υατόν πρωτα..
Μετά εκεί που μου την έπαιζε σηκώθηκε κι ανέβηκε λίγο 1' από πάνω κ ξανακατέβηκε γιατι δεν της άρεσει να μη κουραστεί η χαζούλα μας. Με έκοψ κ πήγε στο σαλόνι κ μετά πο 7' μετα από 15 λεπτά σέξ γιατί έλεγε ότι κάνω πολύ ώρα κ μετά της είπα έλα να τελειώσω χαρά μου !!
Μετά είπε θα κάτσω να τειώσεις αλλά δεν θα ξανάρθεις εδώ . Μετά ΞΑΝΑΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΚΙ ΕΚΑΤΣΕ ΑΛΛΑ 7 ΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΜΑΛΑΚΙΑ Κ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΕΚΑΤΣΕ ΣΤΑ 4 ΚΙ ΕΛΕΓΕ ΟΛΟ ΕΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΛΛΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΑΛΟΝΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ. ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΟΝ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗΝ ΠΟΝΕΣΩ ΓΙΑΝ ΑΤΕΛΕΙΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΞΕΧΥΛΩΜΕΝΟ ΜΟΥΝΙ Κ ΜΕ ΑΓΩΝΕ Κ ΔΕΝ ΕΧΥΝΑ.. ΜΕ ΕΙΠΕ ΜΑΛΑΚΑ ΒΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΚΙ ΕΦΥΓΕ !! ΜΕ ΝΕΥΡΑ .. ΚΙ ΕΛΕΓΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΝΩ .. ΤΑΧΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΝΑ κάνει σέξ ενώ αυτή τα ποδια ανοίγει κ δεν κάνει τίποτα κ τα κάνει όλα ο άντρας.. ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Κ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΑΧΑ ΕΚΑΝΕ 27 ΛΕΠΤΑ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΕΙΤΕ ΣΤΗ ΤΣΑΤΣΑ ΑΜΑ ΘΕΣ ΜΙΣΗ ΩΡΑ Ή 20 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 40 ΕΥΡΩ..
ΛΕΦΤΑ ΔΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΧΑΣΙΜΟ . ΚΙ ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Κ ΔΕΝ ΣΥΣΥΝΣΤΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΥΑΤΗ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ Κ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΑ..!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, iceman1988 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2016
Ρε φιλε,ο προεδρος του ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΥ εισαι?
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
24 Μαΐου, 2016
κλαίω
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
07 Ιουλίου, 2017
Ερωτευμενος εισαι ρε δικε μου?..Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3