Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Call-Girls 25173
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευή μεσημεράκι σε έναν απο τους δίδυμους πύργους του Μεταξιού.
Το κοριτσι ηρθε στην ωρα του άψογα ντυμένο με χαμόγελο και γενικά με ολα οςα προϊδεάζουν ενα αξιόλογο ραντεβου.
Αφού έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις, άρχισε το παιχνιδι με τη κορασίδα να γδύνεται και να αποκαλύπτει ενα πραγματικό κορυφαίο σώμα. Υπέροχο στήθος, απίθανο ποδι και οπίσθια αριστούργημα. Μοντέλο η κυρία. Έρωτας Το πρόσωπο πολυ καλο με πράσινα μάτια με μοναδική παραφωνία λίγα σπυράκια.
Φορούσε όμορφα κόκκινα πορνό εσώρουχα τα οποία και αυτα αποχώρησαν μετά απο λιγο χαμούρεμα. Σε αυτο το σημείο περίμενα να δικαιολογηθεί κα να παει έστω και εθιμοτυπικά στο μπανιο για φρεσκάρισμα και λέω εθιμοτυπικά καθώς με βεβαιότητα λογω ώρας πρεπει να ειμουν το πρώτο ραντεβου. Αυτο ηταν και ο λόγος που δεν πήρα πρωτοβουλία να εξερευνήσω το κορμάκι και απλα αρκέστηκα στην ομολογουμένως υψηλού επιπέδου στοματική περιποίηση της. Πίπα αρκετα άνω του μετρίου, υγρή με περιποίηση της γύρω περιοχής. Στη συνέχεια υπήρξαν και γλωσσοφιλα κατα τη διάρκεια αρκετών στάσεων όπου ηταν απόλυτα συμμετοχική αλλα σε σημείο που κάπου χανόταν το πράγμα. Ενα περιεργο μίγμα PSE που παρέπεμπε λιγο,σε προσποιητό, λιγο σε studioκατάσταση.
Το τέλος ηρθε στο στομα της αν και η αμέλεια μου να βάλω το κινητό στο αθόρυβο καθώς μια αναπάντεχη κλήση μου χάλασε λιγο τον ειρμό..
Η επικοινωνία μια χαρα και τα Ελληνικα της ειναι με μια βαριά προφορά που ομως δεν ειναι ασυνήθιστο στις Ρωσσιδες.
Γενικά πέρασα πολυ καλα αν και είχα τη προσδοκία οτι θα περάσω τέλεια, κατι που δεν εγινε.
Σίγουρα ομως ηταν ενα καλο ραντεβου το οποιο ομως δεν μου έβγαλε κατι που θα με έκανε οπωσδήποτε να το επαναλάβω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
704
Πόντοι:
3.995
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, Gingos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού