Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χρώσταγα ένα καλό γαμήσι στην Μαρίνα μιας και την τελευταία φορά που είχαμε βρεθεί είχα χύσει πολύ γρήγορα λόγω μεγάλης αποχής από σεξ και τώρα ήμουν έτοιμος να πάρω την ρεβάνς. Στο δωμάτιο άργησε σχετικά να έρθει χωρίς να έχει ιδιαίτερο κόσμο στο σαλόνι με φάτσα βαριεστημένη, κουρασμένη και δεν ξέρω εγώ άλλο τι πράγμα που με χάλασε και με ξενέρωσε. Φάνηκε ότι έκανε αγγαρεία αλλά δεν πτοήθηκα όμως και την πλακώνω στη πίπα ακα για κανένα πεντάλεπτο. Πέρασμα σκούφου με εμένα από πάνω της με τα πόδια ψηλά στους ώμους και σφυροκόπημα στη μουνάρα της. Αυτή άρχιζε να κουράζεται γιατί το είδα στα μάτια της και στο πρόσωπό της και έτσι την γυρίζω στα 4 με αυτήν να μου βάζει το καυλί μου από μόνη της στην κολάρα της. Κολογαμήσι για περίπου δέκα λεπτά άγρια τόσο, ώστε νόμιζα ότι θα είχε σπάσει η καπότα και θα τρέχαμε για άλλα. Λίγο πριν χύσω τραβιέμαι για να την χύσω στη μάπα αλλά μου τον άρπαξε στο στόμα και εκεί με στράγγιξε μέχρι τελευταία σταγόνα. Φτύσιμο στο νιπτήρα και δρόμο. Γενικά αν εξαιρέσουμε του φουλ πρόγραμμα που περιλαμβάνει πίπα ακα, κώλο και χύσιμο στο στόμα ή στο πρόσωπο σε συνδυασμό με κάπως σχετικά όμορφο προσωπάκι που διαθέτει δεν είναι για δεύτερη φορά αλλά μία και έξω μόνο για την εμπειρία και για το πρόγραμμα που κακά τα ψέματα με 20 ευρώ δεν βρίσκεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
woodman_1970
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού