Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92426
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Eιχα ακουσει οτι πρεπει να εισαι πολυ τυχερος για να την πετυχεις αλλα τελικα το σηκωσε με το δευτερο τηλεφωνημα μεσα σε μια μερα. Καλη επικοινωνια και ηρθε σχετικα γρηγορα σε hotel στο κεντρο οπου διεμενα. Οσον αφορα την φωτογραφια εδω ειναι καπως παραπλανητικη αφου δεν εχει τοσο πεταχτο κωλαρακι και ειναι σαφως πιο αδυνατη αλλα με ωραιο στρογγυλο σφιχτο στηθος. Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα και μπορει να προσφερει και ωραιο social. Mιλαει πολυ ειναι η αληθεια αλλα δεν το κανει για να γλυτωσει χρονο. Στον αγωνα τωρα...φιλι με λιγη γλωσσα και καπως τραβιοτανε, μου εδωσε την εντυπωση οτι δεν το πολυθελει. Στο τσιμπουκι τι να πω..Μαστορισα, πολυδιαστατη πιπα ολα τα λεφτα, απλα απολαυστε. Στον αγωνα πραγματικα ειναι για girlfriend experience χωρις αυτο να σημαινει οτι αν προσπαθησεις για πιο σκληρες καταστασεις θα σου το αρνηθει. Στον δευτερο γυρω που το σκληρυνα λιγο ανταποκριθηκε πολυ καλα. Ριχνει της κραυγουλες της πεταει και τα προστυχα της αν το ζητησετε. Η κοπελα πραγματικα προσπαθει να σε κανει να περασεις καλα και σε γενικες γραμμες το καταφερνει.Μου ηρθε με λιγο αξυριστα ποδια κατι που με χαλαει καπως αλλα οκ. Η vika ειναι μια κοπελα που κανει πολλα ραντεβου και ειναι καπως στριμωγμενη. Μου το εδειξε σε καποια φαση αυτο αφου ειδα οτι αγχωθηκε μηπως αργησει στο επομενο ραντεβου, και δεν ειναι οτι καλυτερο γιατι σε αναγκαζει να βιαστεις και σπαζεσαι καπως. Βεβαια δεν εχω παραπονο η κοπελα εκατσε σχεδον γεματη ωρα. Λοιπον δεν περιγραφω αλλο, η κοπελα για μενα προτεινεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
99
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Antonis_Greece4, muffer35 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2016
Ναι, δυστυχώς αρκετές απουσίες ( Adelina, Ania, Angela2, Iris, Valeria ) βασικά ο κορμός του Ουκρανικού μπλοκ εχει αφήσει ενα σημαντικό κενό στη αγορά. Αποτέλεσμα τα εναπομείναντα κορασια να δουλεύουν εντατικά. Ας ευχηθούμε να επιστρέψουν με το καλο τα αξια αυτα κοριτσια να ομαλοποιηθεί η κατάσταση. Δυστυχώς δεν υπαρχει ακομα κανα συγκλονιστικό νεο entry.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1