Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 42 10
Call-Girls 112675
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Αλεξάνδρα σε γνωστό ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο. Επικοινωνία πανεύκολη (ένα τηλ. & ένα μνμ.) και ακριβέστατη στο ραντεβού μας. Είναι μία όμορφη παρουσία με κλασικά ρωσικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο, γαλανά ματάκια και ίσια ξανθά μαλλιά μέχρι την πλάτη. Ύψος 1.55 περίπου (αρκετά κοντή για Ρωσίδα) σώμα σφικτό και στήθος 2,5 φυσικό και στητό. Έχει δύο tatoo ένα στην πλάτη με κάτι κινέζικα γράμματα και ένα άλλο στα κωλομέρια που μοιάζει με φιόγκο. Στα του αγώνα αφού έκανε το ντουζάκι της ήρθε με την πετσετούλα της στο κρεβάτι και πιάσαμε λίγο την πάρλα για να σπάσει ο πάγος. Λίγο gfe φάση με χαδάκια και φυλάκια εκατέρωθεν και μετά την αρχίζω σε ένα σπέσιαλ γλειφομούνι για κανένα δεκάλεπτο. Αίσθηση του μουνιού της απίστευτη, πεντακάθαρη και απολαυστική μέχρι που έχυσε. Μετά μου τον άρπαξε στο στόμα της όπου έχυσα μετά από λίγο μιάς και είχα πολύ καιρό να γαμήσω. Διακριτικά πήγε στο μπάνιο τα έφτυσε ακολούθησα και εγώ πλυθήκαμε και αρχίσαμε λίγο κουβεντούλα για διάφορα θέματα μιας και μιλάει πολύ καλά ελληνικά. Ο δεύτερος γύρος άρχισε με αυτήν να μου γλείφει το καυλί μου και τα μπαλάκια μου (όχι καμιά φοβερή πίπα αλλά ικανοποιητική) για κανένα δεκάλεπτο, ύστερα την έβαλα από κάτω με τα πόδια στους όμους και αρχίζω το σφυροκόπημα, ύστερα αυτή από πάνω με πολύ καλή αίσθηση cowgirl και αληθοφανές κραυγές καύλας γλείφοντας τα βυζιά της. Το τέλος ήρθε στα τέσσερα όπου αντέχει το σφυροκόπημα με πολύ καλό στήσιμο και χύσιμο στα κωλομέρια της και στο tatoo της. Μπανάκι και από τους δύο και δρόμο. Γενικά είναι μία όμορφη παρουσία δεν τα κλαις τα 60 ευρώ που δίνεις , περνάς όμορφα με μία κοπέλα που 27 δεν είναι όπως λέει το nick name της αλλά γύρω στα 35 με πολύ καλή συμμετοχή και αίσθηση της φάσης. Δεν ξέρω αν θα την ξανασυναντήσω γιατί την επόμενη φορά ίσως προτιμήσω κάτι πιο wild φάση, αλλά την προτείνω ανεπιφύλαχτα σε όσους γουστάρουν normal κατάσταση με ολίγον gfe ή και για πρωτάρηδες του είδους που θέλουν μία κοπέλα να περάσουν όμορφα 1 ώρα με καλό σεξ χωρίς μη και όχι΄
Υ.Γ.1 Κώλο δεν δίνει μόνο δαχτύλιασμα και γλείψιμο παίζει χωρίς αντίρρηση δείχνει μάλιστα να το γουστάρει τρελά.
Υ.Γ.2 Τα λεφτά τα πήρε στο τέλος και όχι στην αρχή σύμφωνα με άλλες κριτικές συναδέλφων που έχω διαβάσει.
Καλά να περνάμε την υγεία μας να έχουμε και το πουλί μας όρθιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
woodman_1970
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TASSOS karipidis, swadow και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού