Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή μεσημέρι στις 16.10 . Αφού είχα κάνει ήδη μια μπαζοκατάθεση στο Αχαρνών 85 πήγα έφαγα και συνέχισα την βόλτα μου , Βρέθηκα εδώ , η υπηρεσία μου είπε ότι έχει μια νέα κοπέλα(λέμε τώρα) την οποία δεν έχω δει και ότι είναι δύναμη μέσα ενώ φυσικά κάνει το γνωστό πρόγραμμα του μαγαζιού καθώς και ερωτικό μασάζ.

Περίμενα λίγο , στιγμές αργότερα εμφανίστηκε στο σαλόνι μία ξανθιά γκίλφ με κανονικό σώμα κοιλίτσα λεπτά πόδια και 2άρι βυζί , σίγουρα πάνω από 55 ετών μη πώ 60 Ρωσίδα.… Αφού είχα ακόμα καύλες είπα να συνεχίσω τις μπαζοκαταθέσεις.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε πολύ αγχωμένη στο δωμάτιο φέρνοντας μαζί της μωρομάντιλα και 3-4 προφυλακτικά τα οποία τα ακούμπησε στο κομοδίνο . Τι κάνεις μωρό μου είπε και άρχισε να με φιλάει στο στόμα , μου είπε να ξαπλώσω , πήγα να ξαπλώσω ανάσκελα αλλά μου είπε να ξαπλώσω μπρούμυτα για να μου κάνει ερωτικό μασάζ.
Ξάπλωσα , πήρε μωρομάντιλα και με καθάρισε σε μπούτια , κώλο , αρχίδια , ήρθε ανάμεσα στα πόδια μου και άρχισε με την γλώσσα της να μου γλύφει τα πόδια, τα μπούτια , τα κωλομέρια και τα αρχίδια , στην συνέχεια με τα χέρια της μου άνοιξε λίγο τα κωλομέρια και άρχισε για ώρα να μου γλύφει την κωλοτρυπίδα μου και να βάζει την γλώσσα της μέσα , το έκανε για ώρα μίας και δεν βιαζόταν καθόλου.

Γύρισα και της είπα να μου πάρει πίπα , η πίπα της άνω του μετρίου αλλά όχι τίποτα ουάου , γλύφει όμως καλά τα αρχίδια ενώ πάλι έκανε πέρασμα από κωλοτρυπίδα. Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ιεραποστολικό , δεν είναι για πολλά πολλά στο γαμίσι , σφίγγει δόντια για να αντέξει αν ανεβάσεις ένταση και αγκομαχάει … Αλλαγή στάσης στα τέσσερα , γαμίσι για λίγο πισωκολλητά και στην συνέχεια της είπα να τον πάρει στο στόμα.

Ξάπλωσα μου έβγαλε το προφυλακτικό και με ρούφηξε (πιο καλά από πριν)μέχρι που έχυσα στο στόμα της , σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα και γύρισε πίσω στο κρεβάτι αγχωμένη να μου δώσει μωρομάντιλα να σκουπιστώ , της είπα να μην αγχώνεται …φόρεσε τα εσώρουχα της με ευχαρίστησε και έφυγε.

Στο δωμάτιο έκατσα κοντά τέταρτο ,γκίλφ που γλύφει τα πράγματα χωρίς να βιάζεται , νομίζω και αυτή μόνο για ειδικό κοινό .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2016
Αν κ δεν είμαι ιδιαίτερα λάτρης των γκλιφ εκτός από κάποιες περιπτώσεις θα περάσω για μια κατάθεση μιας κ γλυφοκωλιαζει
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1