Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη μεσημέρι στις 14.35 . Νωρίτερα είχα κάνει βόλτα στα σπιτάκια της Λιοσίων και πέριξ αυτής αλλά δεν είδα κάτι που να μου κεντρίσει το ενδιαφέρων . Πήγα για καφέ με φίλο και επιστρέφοντας για το σπίτι έκανα μια στάση το Μεταξουργείο για να πάω να δοκιμάσω την Βιβή στο Κολωνού 27α το μελαχρινό ζυμαράκι πιπίνι που πέτυχα να δουλεύει πρώτη της μέρα την Δευτέρα αλλά δεν την δοκίμασα μίας και πήρα πρίν την δω την Χριστίνα στο Κολωνού 15β . Το σπίτι ήταν κλειστό και έτσι κατευθύνθηκα καρφί εδώ για να δοκιμάσω την Κάρμεν που ήταν από τους στόχους μου της κατηγορίας μίλφ.

Ανέβηκα τα σκαλιά και η υπηρεσία που πρέπει να είναι μουγγή ή να μην μιλάει ελληνικά μου είπε να περιμένω , έδιωχνε μάλιστα τους ξένους όπως έκανε και πιο μετά η ίδια η Κάρμεν. Η Κάρμεν είναι μια καστανή μίλφ 33 ετών μισή Βουλγάρα(ο πατέρας της) μισή ελληνίδα(η μάνα της)νταρντάνα με 2.5άρι βυζί , μπουτάρες , έχει πίρσινγκ στα χείλη και πάντα φοράει τα ίδια εσώρουχα με χαρακτηριστικό της τις μαύρες ζαρτιέρες . Στο δωμάτιο σε προσεγγίζει πολύ λέγοντας σου ότι θα περάσεις καλά και ότι πρέπει να δοκιμάσεις την πίπα της.

Πρόγραμμα απλό στα δέκα ευρώ ενώ αν κάποιος θέλει κώλο καταβάλει δεκαπέντε ευρώ. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο και ρώτησε αν είμαι έτοιμος να την σκίσω … Αυτά που φοράει δεν τα βγάζει και απλά πετάει το βυζί της έξω . Άνοιξε κατευθείαν το προφυλακτικό και ήθελε να μου το φορέσει . Της είπα σε λίγο και το άφησε στο κομοδίνο . Ξεκίνησε να με φιλάει σε λαιμό στήθος κοιλιά , δέχεται δάχτυλα σε μουνί και κώλο , ανέβηκε από πάνω μου και έτριβε τα βυζιά της στον πούτσο μου ενώ έκανε και ισπανική , κατέβηκε πιο κάτω και άρχισε να γλύφει τα αρχίδια μου , της είπα να μου τον πάρει πίπα αλλά ήταν κατηγορηματικά αρνητική και απάντησε να σου φορέσω προφυλακτικό και κάνουμε ότι θέλεις . Εγώ είχα καυλώσει και της είπα να στηθεί στα τέσσερα , με παράπονο μου είπε δεν θέλεις να δοκιμάσεις την πίπα μου… της είπα οκ ξάπλωσα και καλά έκανα , μια από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει με προφυλακτικό , πίπα βαθιά και με σάλια να κυλάνε στο προφυλακτικό ενώ στην κυριολεξία τον παίρνει μέχρι το λαρύγγι…. Πίπωνε και ανα τακτά διαστήματα τον κατέβαζε σιγά σίγα όλο μέσα της ώσπου τα χείλη της να φτάνουν στα αρχίδια μου….

Την σταμάτησα για να μην χύσω , και της είπα να στηθεί στα τέσσερα για να της σκίσω την κωλάρα… Στήθηκε πολύ καλά , την πήρα μόνο από κώλο γαμώντας την πολύ δυνατά ενώ έτριβα την μουνάρα της , ενώ φώναζε να την γαμίσω ακόμα πιο δυνατά και να μην σταματάω… μετά από 6-7 αδιάκοπο σφυροκόπημα έχυσα στην κωλάρα της.

Σηκώθηκε πλύθηκε και όσο ντυνόμουν μου είπε ότι μπορώ να την βρώ κάθε μέρα εκεί 09.00 με 17.00 , της είπα ότι την έχω πετύχει και βράδια αλλά απάντησε ότι άλλαξε γιατί θέλει να αλλάξει πελατεία και ότι κάθε φορά που θα έρχομαι θα περνάμε όλο και πιο καλά.

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 13 λεπτά , εντάξει μέτρια εμφάνιση αλλά φοβερό τσιμπούκι και τον παίρνει από κώλο χωρίς να κλέβει . Μια καλή κατάθεση που ίσως να επαναληφθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού