Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σαν καλός μιλφακιας είπα και εγώ να δοκιμάσω την συγκεκριμένη κυρία. Το ραντεβού έγινε πριν κανα δίμηνο. Εύκολη επικοινωνία και κλείσιμο ραντεβού. Ο χώρος της ειναι λίγο περίεργος. Στο κρεβάτι είχε γύρω γύρω σόμπες μια και δεν έχει ούτε κλιματιστικό ούτε θέρμανση. Τώρα το καλοκαίρι φυσικά αυτό δεν μας ενδιαφέρει αλλά το χειμώνα ειναι λίγο επίφοβο μην κάψεις κανα πόδι! Τουλάχιστον αλλάζει σεντόνια από πελάτη σε πελάτη. Το μπάνιο ειναι οκ. Έχει και ένα γάτο οποίος όποτε τους έρθει ανεβαίνει και στο κρεβάτι να δει αν το κανείς καλά! Cult φάση! Η κυρία λοιπόν ειναι ψηλή, με ωραίο σώμα για τη ηλικία της. Ωραία μεγάλα πλαστικά βυζομπαλα, μακριά πόδια ωραίος κωλος, ειδικά στα τέσσερα, και γενικά πολύ καλό παρουσιαστικό. Έχει και τατουάζ. Το λέω γιατί άλλους τους φτιάχνει και άλλους τους χαλάει. Εμένα με αφήνει αδιάφορο αρκεί να μην ειναι σαν το τοίχο στην Τεχνόπολη στο γκάζι! Από φάτσα δεν λέει και πολλά γιατί ειναι έντονα τα χαρακτηριστικά της πλαστικής που έχει κάνει, Φουσκωμένα χείλια, σηκωμένα ζυγωματικά και τράβηγμα! Στο σεξ ειναι χαμηλών ταχυτήτων (αυτό έβγαλε σε μένα τουλάχιστον)!και γενικά δεν σε προδιαθέτει για άγριες φάσεις. Δεν παίρναμε άσχημα. Ανάλογα τι θες φυσικά. Εγώ ήθελα να ανεβάσω λίγο ταχύτητα αλλά με έσφιγγε με τα πόδια της ακόμα και στο πισωκολητο (είπαμε έχει μακριά πόδια) και δεν μπορούσα να φτάσω εκεί που ήθελα. Και δεν μπορώ να πω ότι πονάνε γιατί δεν είμαι και ο Peter North. Για να μην πολυλογώ η Ελβιρα ειναι μια κυρία που πρέπει να δοκιμάσουν όλοι οι μιλφακιδες κάποια στιγμή αλλά όχι για δεύτερη φορά. Επίσης πολύ αρνητικό για μένα ειναι τα σχόλια που έκανε για τον προηγούμενο πελάτη της. Της το ξέκοψα γιατί δεν μου αρέσει να κοροϊδεύεις τις ιδιαιτερότητες του άλλου. Αυτά. Ελπίζω να βοήθησα! Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
46
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, circuitboy, Al Petsiklan και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2016
Εύγε για την επισήμανσή σας για τα σχόλια για προηγούμενο πελάτη! Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1