Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 200 10
Sex Studio 296216
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επιστροφη της Ολιβιας δεν με αφησε ασυγκινητο. Εχω περιγραψει πιο παλια την εμφανιση της, τωρα ισως να εχει παρει κανα-δυο κιλα, αλλα και για εμενα που γουσταρω μοντελε ειναι μουναρα....
Το προγραμμα την ελεγε για πρωι και βραδυ, οτι να'ναι. Παω 17:30 και ειναι εκει η Βικτωρια. Λεω οτι θελω Ολιβια και η υπηρεσια μου λεει να περιμενω αν θελω στο δωματιο, θα ερθει 18:00. Της λεω: Και αν ερθει 18:30; Οποτε την παιρνει τηλεφωνο, επιβεβαιωνουμε οτι θα ερθει πριν τις 18:00 και παω για μπανιο... Δινω τα 60Ε, οπως ειχα ξανακανει για αυταρχικο με τη συγκεκριμενη κοπελα. Τελικα μπαινει μεσα στις 18:05 και μου λεει για την τιμη, οτι μονο με 80Ε και τετοια. Ειχα τετοιες καυλες υστερα απο τοση αναμονη με τις τσοντες που ειπα ναι φυσικα...
Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια. Εχει πολυ γυμνασμενες γαμπες, Νο 40 πατουσαρα και φοραει καυλωγοβες. Εγλυψα τις φλεβιτσες στο πελμα και τους αστραγαλους και μετα τις γαμησα τις γαμπες. Εντωμεταξυ εγλυφα την κωλαρα της.... Μετα παμε για δαχτυλο, οπου επαιζε με την τρυπα απ'εξω και της ζητησα το ποδι στη μουρη. Για γλυψιμο αρχιδιων-τρυπας ουτε λογος... Μου το εφερε και αρχισε να με ανοιγει ωραια. Εχει ποδαρες.... Υστερα εβαλε το στραπ και ξεκινησαμε στα ισια, μπηκε με ανεση και με κραταγε απο τα ποδια,μετα με το ενα χερι με παταγε κατω ή κραταγε το λαιμο μου. Πηδαγε ωραια... Μετα στα 4, οπως και την προηγουμενη φορα εδωσε ρεστα, το κανει καλυτερα απο ολες τις κοπελες που εχω παει, και ειναι πολλες.... Υστερα αρχισαμε αεροπλανικα, επειδη ρωτηθηκα αλλου μιλαμε για στασεις που ειμαστε στο κρεβατι ή στο πατωμα και σηκωνω τον κωλο μου ψηλα ωστε η κοπελα να με πηδαει ορθια και αν θελει να μου παταει και τη μουρη. Μετα παιξαμε παλι ποδολαγνεια με αυτην ορθια στο κρεβατι και ποδομαλακια, μετα της τα γαμησα τα ποδαρακια, μετα παλι ιεραποστολικο αυτη και τελος με την προσωπαρα της απο πανω μου....
Κατα τη διαρκεια της συνεδριας δεν μιλαγε! Ειχε ενα υφος παραξενο που με καυλωνε, ηταν αυστηρο.
Για καποιο λογο δεν πιστευε οτι ειμαι Ελληνας. Οτι να'ναι, δεν πιστευω οτι υπαρχει λογος να ντρεπεται καποιος αν δεν ειναι. Επισης ειπε οτι μαλλον θα φυγει παλι, αλλα δεν ξερει.
Αυτα....
Μου εμειναν οι ποδαρες της, το πως πηδαει στα 4 και το ομορφο της προσωπο...
Το στουντιο θα επρεπε να ανανεωσει τη συλλογη απο στραπ, οι ζωνες ειναι σκισμενες και οι δονητες κυριως τεραστιοι.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ολίβια
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kotsos81, sisax87

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2016
ισως πρεπει οι κριτικες για αυταρχικο να μπουν σε δικη τους κατηγορια, ωστε να μην εμφανιζονται σε οσους δεν ενδιαφερονται και δεν ειναι του αθληματος
20 Μαΐου, 2016
Συμφωνώ με τον LEON.
Πρέπει να μπει ξεχωριστή κατηγορία για αυταρχικό.
24 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παίζει πρόγραμμα μιας ώρας με τζακουζι Ποσο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3