Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Καρινα ειναι μια νεαρη αθιγγανη ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο με μεγαλα εκφραστικα ματια , μικρο στητο βυζι , μελαμψο δερμα , ψηλο αναστημα , μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι και μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ειχα διαβασει τις κριτικες που μιλουσαν για τυπικες υπηρεσιες.Περασα γιατι μου αρεσε το μοντελε της κορμι.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και αμεσως ξετυλιξε το προφυλακτικο.Τον στηθοδεσμο δεν τον εβγαλε.Το βαζω στα αρνητικα αυτο.Εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ομολογω οτι μου εκανε ευχαριστη εκπληξη η πιπα της.Ειναι σχετικα καλη για πιπινακι.Το κυριοτερο ειναι οτι με κοιτουσε μεσα στα ματια την ωρα που με πιπωνε! Ειναι πολυ καυλωτικο! Αυτη με πιπωνε και εγω κατεβασα το στρινγκακι της και επαιζα με το μουνακι της χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια , ειδικα για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Την σταματησα για να μην εχουμε προωρο τελος και την ξαπλωσα ανασκελα.Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Εχει ωραιο μουνακι.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε στα ματια.Την γαμουσα την εγλυφα στον λαιμο.Να πω οτι η κοπελα ηταν καθαρη και μοσχομυριζε.Θα ηταν ομως αμαρτια να μην στησω το μοντελε της κορμι στα τεσσερα.Δευτερη λοιπον σταση το πισωκολητο.Εχει πολυ δουλεμενη κωλοτρυπιδα! Πρεπει να την εχει ξεκωλιασει ο γκομενος της!!! Αυτη ειχε λιγο χαμηλα το σωμα της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορο ρυθμο.Την γαμουσα και της βαρουσα τα κωλομερια και την επιανα απο το σουτιεν.Αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα.Μετα απο λιγο δεν αντεξα και αρχισα να χυνω.Εχυνα μεσα στο μουνακι της και την τραβουσα απο τα μαλλια! Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Καρινα ειναι μια σχετικα εμφανισιμη ιεροδουλη.Ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης του 10ρικου.Δεν κανει προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και μεγαλης διαρκειας.Στο κυριως σεξ δειχνει μια μικρη συμμετοχη.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Να πω την αληθεια νομιζα οτι θα ειναι χειροτερη! Ενταξει , αν σας αρεσει τοτε μια φορα μπορειτε να την δοκιμασετε.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex2003, mallias20, adolfo13 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού