Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197213
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιας και βρέθηκα πάλι στην Αθήνα, είπαμε με ένα φίλο μου να περάσουμε απ' το Λίντο, βράδυ Πέμπτης, για ένα ποτάκι και για να δούμε, μήπως υπάρχει κάποια ενδιαφέρουσα νέα παρουσία.Η είσοδος παραμένει κλασσικά στο 10 ευρώ για τις καθημερινές και 15 για το ΠΣΚ.Ο χώρος δεν έχει αλλάξει κι η τεράστια πίστα δεσπόζει στη μέση.Η μουσική κυμαίνεται σε ικανοποιητικά επίπεδα, χωρίς να ξεκουφαίνειΚαι τα ποτά είναι καθαρά, όπως με διαβεβαίωσε ο φίλος μου (περιορίστηκα σε μπυρίτσα λόγω οδήγησης).Οι χοροί στην πίστα απλά καλοί, χωρίς τα κορίτσια να αφαιρούν όλα τα εσώρουχά τους.Δεν είμασταν τυχεροί να παρακολουθήσουμε κάποιο σόου.Για βράδυ Πέμπτης είχε αρκετό κόσμο, οπότε τα κορίτσια ήταν δραστήρια και περνούσαν από όλα τα τραπέζια, χωρίς να είναι επίμονες.Οι κοπέλες ήταν αρκετές σε αριθμό και για όλα τα γούστα.Αλλά, εμένα μου άρεσαν και μου έκαναν εντύπωση δύο από αυτές.
- Η Ρομπέρτα, μια ψηλή, με μακρυά μαύρα μαλλιά Ρουμάνα.Με ωραίο πρόσωπο, αδύνατο και γυμνασμένο κορμί, 2άρι φυσικό και στητό στήθος και κώλο από πέτρα.Την πήρα σε απλό χορό (10 ευρώ) κι ήταν πάρα πολύ καλή.
- Η Τζούλια απ΄τη Ρωσία.Με σκούρα καστανά μαλλιά, πανέμορφη, αδύνατη και γυμνασμένη.Με μικρό στήθος, με μεγάλες ρόγες και στητό κωλαράκι.Την πήρε ο φίλος μου σε απλό χορό κι έμεινε κι αυτός ικανοποιημένος.
Επιπλέον ήταν παρούσες οι :
- Βέρα με πρισμένα χείλη, άσχημα πλαστικά βυζιά, υπερβολικά γυμνασμένο σώμα για γυναίκα, αλλά με εκπληκτικό κώλο και πανέμορφα πόδια.
- Έρρικα, όμορφη μελαχρινή ρουμάνα, λίγο απόμακρη και κρύα κατά την προσέγγισή της στον πελάτη για χορό/ποτό.
- Ρουσλάνα, απ΄τη Ρωσία με γλυκό πρόσωπο, αδύνατο σώμα, ωραίο κωλαράκι και μικρό στήθος.
- Αριάννα, ξανθιά, αδύνατη με μικρό στήθος.
- Φλώρη, όμορφη, μελαχρινή ρουμάνα, με θηλυκό κορμί, αλλά με σιλικόνη στο στήθος.
- Η Αλίκη, η ξανθιά μιλφ ρωσίδα, με το σφιχτό κορμί και κώλο και το 2άρι φυσικό στήθος.Απ' τις πιο παλιές στο Λίντο.
Όπως κι οι :Τζίνα, Βανέσσα, Ιωάννα Ντανιέλα, Μιρέλα, Αλεξία, Ναόμι, Μαρκέλλα, Τζένιφερ.
Μείναμε περίπου μιάμησι ώρα και σχεδιάζουμε την επόμενη φορά, να προχωρήσουμε προς τα ενδότερα και να εξερευνήσουμε τον χώρο των πριβέ.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2016
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Λουκουμάς, Gianpaolo και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού