Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κλάμα η υπόθεση…
Μπαίνω στο δωμάτιο (ωραίο σώμα είχε η κοπέλα, πρόσωπο μέτριο) και μετά από 10 λεπτά έρχεται η Νικόλ. ( Ξανθιά ψηλή )
Μου δίνει κάτι φιλάκια στο σώμα, βάζει προφυλακτικό και ξεκινάει στοματικό.
Εκεί σε κάποια φάση (ένα λεπτό είχε δεν είχε περάσει) την δίνω ένα μπατσάκι στα οπίσθια.
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!!! Κεφάλι σε τοίχο! Σταματάει , με κοιτάει με ύφος τσαντισμένο και κάθετε δίπλα στο κρεβάτι και λέει κάτι στην γλώσσα της…της λέω sorry δεν ήξερα ότι δεν σου αρέσει.
Δεν απαντάει αυτή… της λέω ξανά sorry ok? Σηκώνεται από το κρεβάτι ντύνεται και φεύγει… μένω μαλάκας λέω τι έγινε τώρα ? έδωσα 40€ και δεν γάμησα?????Κεφάλι σε τοίχο!

Βγαίνω έξω στην τσατσά της το λέω και λέω θέλω τα χρήματα πίσω ή πες την κοπέλα να μπεί μέσα στο δωμάτιο πάλι. Μου λέει τώρα που βγήκε δεν γίνετε να ξανα μπεί και ότι μάλλον εγώ φταίω που έδωσα μπατσάκι στο κωλαράκι. Λεώ αν δεν ήθελε ας μου έλεγε να μην το ξανα κάνω . Αυτή ελεγε δεν γίνετε τίποτα, φωναξα εγώ… φώναξε και αυτή το φύλακα. Τα ξανα λέω, και μου λέει και αυτός είσουν άτυχος και τσατίστικε μάλλον η κοπέλα …συμβαίνουν αυτά λέει.. ΛΕΩ ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ? Στο δρόμο τα βρίσκουμε τα λεφτά ??? Μετά από κανένα 5 λεπτο συνεννόηση δεν βγήκε και έφυγα χωρίς να κάνω τίποτα με την κοπέλα, και πέταξα 40€ ….
Το υποσχέθηκα όμως …τους είπα θα γράψω κριτική μπας και σώσω κανέναν που ήθελε να μπεί…. ΜΑΚΡΙΑ
****Μαλακία που πήγα γιατί και ένας φίλος μου που πήγε πριν λίγες μέρες (δεν έδωσε μπατσάκι οπότε γάμησε Γλώσσα) μου είπε ότι μόλις ανέβηκε πάνω του έκανε σαν κομπρεσερ σαν να ηθελε να τον ξεπετάξει σε ένα λεπτό … Τελικά η περιέργια σκότωσε τη γάτα –η μάλλον η μαλακία της Γλώσσα *****

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsilibourditsas, Karaman 7, topscorer και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2016
Τυπε αυτο δεν ηταν απλα κακες υπηρεσιες αλλα ληστεια κανονικη! Money Mouth επρεπε να επιμεινεις να παρεις πισω τα χρηματα...
T
takaros28
17 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου έχεις δίκιο αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο. Τους φώναξα, και στην μια και στον άλλο από έξω αλλά @@ ...τι άλλο να έκανα ?
Και είδα το σχόλιο του συναγωνιστή από πάνω, όντως δεν ξέρει τίποτα από Ελληνικά ούτε αγγλικά....'
Η χειρότερη επιλογή που έχω δει ποτέ σε studio με 40€...ούτε για 30€ αξίζει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2