Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
1 συνευρεση με την Αντζελα.Περασα με 70€ για 69 με ελευθερο.Κοσμος δεν υπηρχε και μετα απο το ντουζακι το μωρο ηρθε κατευθειαν στο δωματιο.
Παιχνιδι στα ορθια,ασχοληθηκε πολυ με τις ρωγες οπως και εγω άλλοστε καθως οι ρωγες που διαθετει η Αντζελα ειναι για τρελο ρουφηγμα και μετα απο λιγο με βγαζει την πετσετα,γονατιζει και αρχιζει μια πιπα ονειρο.Τον επαιρνε ολο μεσα για πλακα,φτυσιματα,παιχνιδι με την γλωσσα,απλα τρομερη.
Ξαπλωνουμε για 69 και εχει ανεβασει την ενταση στην πιπα της,τον ρουφαει σαν μανιακη ενω στο γλειφομουνι που της κανω αρχιζει να ανταποκρινεται και να χτυπιεται πανω μου σαν τρελη.Σταματαω το 69,την ξαπλωνω,την γλειφω,ενω παραλληλα της γαμαω το μουνακι της μ'ενα δαχτυλο και παλι να εχει τρομερες συσπασεις,να τρεμει ολοκληρη.
Την βαζω να με ξανατσιμπουκωσει για λιγο και περναει την καποτα σαν καλτσα και ανεβαινει απο πανω και αρχιζει να χτυπιεται με τρομερη ενταση και δυναμη ενω εγω να της τσιμπαω τις ρωγες και να της λεω καβλολογα.Ειχε παρει μπροστα για τα καλα και δεν ειχε δειξει ιχνος κουρασης.
Την βαζω απο κατω,φερνω τα ποδια της στους ωμους μου και συνεχιζω το σφυροκοπημα με την Αντζελα να με παροτρυνει πιο δυνατα.
Κοντευα να τελειωσω και γι'αυτο την σηκωνω απο το κρεβατι και την πηγαινω μπροστα στον καθρεφτη.Την γαμησα για καμποσο και οταν ημουν ετοιμος να χυσω,την εβαλα στα γονατα και της τα εριξα στα βυζια της,κυλησαν κιολας στη θεση που ηταν αλλα τα πηρε μ'ευχαριστηση και δεν δυσανασχετησε σε κανενα σημειο.
Ηταν ενα γαμησι με τρομερη ενταση και παθος,οπου δεν σ'αφηνει να παρεις αναπνοη.Η Αντζελα δειχνει να το απολαμβανει και να γουσταρει αυτο που κανει και μπραβο της γι'αυτο.
Στην εμφανιση εβαλα 6 γιατι απο προσωπο το κοριτσι δεν το εχει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2016
Billako
με τα 70 γιουρα εννοειται οτι θα περασεις καλα!
Δοκιμασε στα 40 και ξανακανε νεο post να μας πεις τι θα βρεις σε αυτην την τιμη.
Για μενα η γκομενα ειναι απλα διεκπεραιωτικη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1