Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εξαργυρωση φρει φακ=ομηρικος καυγας με τη δικια μου αφου εφαγε Χ για 2μερο...οπου κατεληξε σε σ ανελεητο στραγγισμα του πεους μου...αναβολη του ραντεβου απο σαββατο σε κυριακη(αψογοι στο γραφειο ευγενικοι κ χωρις γκρινιες για την αλλαγη )...
...και παμε...
ανοιγμα πορτας και ενα 2μετρο(με τακουνια παντα) μελαχρινο μ ολοσωμο λευκο σορτσακι μου φτιαχνει τη μερα...1η ζημια..
ευγενικη χαμογελαστη πολυ ευχαριστη που σε κερδιζει αμεσως!!
σορτς αποθεσατε...και ΓΚΟΥΠ το σαγονι στο πατωμα....2η ζημια...για μενα ειναι ο ορισμος του 'ΣΩΜΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ'εναι πολυ λεπτη με φοβερο αλλα οχι μικρο...αλλα γυναικειο σφιχτο κωλο οπως κ το υπολοιπο σωμα της...μικρο βυζακι(οτι πρεπει δηλ.)
προσωπο ναι θα ηθελες κατι πιο ομορφο αλλα δεν ειναι ασχημη οπως λεει ενας πιο κατω(γουστα ειναι αυτα)...
...αγωνας...αφου ξεκιναω να το ΤΡΩΩ κυριολεκτικα και εχει αρχισει σπασμους και τρεμουλα...τσουπ με περνει απο το χερι στησιμο στα γονατα μπροστα στο καθρευτη κ αρχιζει αυτη πλεον να τον ΤΡΩΕΙ κυριολεκτικα και παλι....1 απιστευτη πιπα με ενναλαγες απο γρηγορη ...σε αργη ...σε deep και μου γυρισει το ματι....ξαναμανα κρεβατι 69 λυσσασμενα και απο τους 2 να ευχαριστησει ο 1 τον αλλο(εχει φοβερο μουνακι κλειστο που πρεπει να τ ανοιξεις για να ανακαλυψεις 2 μικρα χειλακια κολαση?)...
σκουφος στα 4 και αγρια ροπιασματα....με ξαναπερνει απο το χερι...στησιμο στα ορθια στο καθρευτη και παλι....παρε γκαζια να εχεις....ξανα απο το χερι...ξαπλα να με πηδαει....να γυρναει ...να μου ανοιγει το κωλο της να χανω τη μπαλα....απο τοιχο σε τοιχο...σκουφος out παλι στα γονατα να τα ζηταει στο στομα...'θες να σε χυσω στο στομα?'....ναι ναι χυσε με....εεε παρτα λοιπον......(οτι υπολοιματα μου αφησε η λυσσαρα η δικια μου)....ρε να μην σταματαει να το τρωει να τρεμο εγω εκει αυτη ....και με επιμονη κ υπομονη ....ξαναπαρτα ...που ειναι η μπαλα???οοεεεοοο??
...λεπτομερειες(που κανουν τη διαφορα)φοβερο τσιμπουκι...τελειο για μενα μοντελε σωμα....τρελα βαθεια γλωσσοφιλα που επιδιωκει κιολας...και που δεν πηδηχτηκαμε....το καλυτερο ραντεβου που εχω κανει...εξπερ δεν ειμαι...αλλα απειρο δεν με λες με τη καμια...
Υ.Γ.ειχαμε κανονιση με το γραφειο ραντ 1.5 ωρα με προοπτικη οτι θα πηγαινε στης 2 με πρωκτικο παντα....τελικα η κοπελα δεν ηταν ετοιμη (οχι δεν ηθελε) οποτε μειναμε στη 1 ωρα μονο...
Για οσους αρεσουν τα αδυνατα σωμματα...GFE αλλα και αντοχες στα γκαζια....ειναι λουκουμι!!!

Βαθμολογίες λογο συστηματος 9+ παντου

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
siou111
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
527
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, xprncseeker και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού