Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η λίλη είναι μελαχρινή με όμορφα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο. Είναι μια γυναίκα πληθωρική, γλυκιά, ευγενική και πολύ ψιλή (1.80 και κάτι ψιλά).
Με το που αντίκρησα αυτό το θέαμα δέν το πολυσκέφτηκα και μπήκα στο δωμάτιο.
Ξεκινάει με γλύψιμο στις ρόγες και ακολουθεί το στοματικό που ήταν πάρα μα πάρα πολυ μέτριο. Η τύπισσα έχει πιασήματα τρελά, μπουτάρες και ποδάρες δίμετρες. Είναι απο αυτές τις γυναίκες που λές "κουκλάρα μου βάλε με κάτω και ξεζούμισε με!!!". Το σώμα της ήταν τουμπανιζέ, δέν το λές τσίτα σφιχτό αλλά δεν ήταν και καθόλου χαλαρό. Το στήθος της μιάς και μεγάλο είχε χαλαρώσει αρκετά με και είχε πολλές ραγάδες. Η πίσω τρύπα στα τέσσερα παρατήρησα είχε κάποιες τριχούλες και το σώμα της μύριζε τσιγαρίλα. Μιάς και είμαι οπτικός τύπος ευτυχώς μετά απο αλλαγή 3 στάσεων τελείωσα. Δέν με άφηνε να μπώ εντελώς μέσα της μιάς και έδειχνε να πονάει σε όποια στάση και αν κάναμε. Σε όλη την διάρκεια έδειχνε το μυαλό της να είναι αλλού. Δηλώνει Ελληνίδα αν και αμφιβάλω μιάς και τα Ελληνικά της δέν ήταν καλά. 2 πράγματα που μου άρεσαν ήταν που μόλις τελείωσα σε ιεραποστολική στάση με έσφιξε με τα πόδια της και με κράτησε για λίγο μέσα της, κάτι το οποίο συνήθως το κάνουν κορίτσια που κάνω σχέση, όπως επίσης που δέν έφυγε αμέσως και έκατσε 3-4 λεπτά να πούμε 2 κουβέντες.
Ενώ κρατούσε μωρομάντιλα και έδειχνε καθαρή, με χάλασε αρκετά που δέν μύριζε όμορφα και δέν ήταν και ιδιαίτερα περιποιημένη.
Οσο για το δωμάτιο ήταν αρκετά ζεστό μιάς και το κλιματιστικό το έχουν μάλλον για ντεκόρ.
Δέν νομίζω να την ξαναεπισκευτώ γιατί απο το οπτικό και μόνο φανταζόμουν πολλά περισσότερα και απογοητεύτηκα.
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ThE, filos78

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού