Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294520
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιποοον έχουμε και λέμε. Ολα ξεκίνησαν από εναν συναγονηστή εδώ μέσα που με πι μι μου πρότινε την Μιχαέλα . Βλέποντας στο πρόγραμα πως δουλευε ανεβηκα στο βουνό την επομένηΓλώσσα.
Η Μιχαέλα είναι πιτσιρίκα , έχει μεγάλες ζουμερές βυζάρες και είναι σχετικά ψηλή και αδύνατηΓλώσσα. Οταν την ρώτησα εάν κάνει αυταρχικό μου απάντησε πως το κάνει τέλεια και για την τιμ΄΄η μου είπε 50 ευραίοι για να με πηδήξει εκείνη. Αν ήθελα και να την πηδήξω η τιμή ανέβαινε αλλά όπως είπαμε τι να πηδήξω εγώ με το μικροσκοπικό ,μαλακό καβλάκι μου;Κουλ
Και αυτή την φορά δεν έφερα το δικό μου σταπ ον. Η Μιχαέλα φόρεσε ένα ,μάλλον δεκαράκι έπρεπε να ήταν (το εκλεινα στην χουφτα μου και περίσευε το κεφάλι, όπως ακριβώς κάνω με τον πούτσο μου καβλωμένοΚουλ ), δικό τους στραπον (το ίδιο που είχε φέρει και η Τζούλια την προηγούμενη βδομάδα αλλά τότε είχα προτιμήσει το δικο μου ) του οποίου όμως τα λουριά εφάρμοσαν πολύ καλά στην μέση της Γλώσσα κάνοντάς με σχεδον να αναθεωρήσω την άποψή μου να φέρνω το δικό μου. Τι θέλω να πω: το δικό μου πρέπει να το κουβα΄λάω μαζί , μετά να το πλένω, ύστερα να τις βοηθάω να το δένουν στην μέση τους Λύπη. Από την άλλη βέβαια το δικό μου είναι μαλακό ενώ της Μιχαέλας ήταν σκληρό , επίσης και πράγμα βασικότατο , είμαι σίγουρος για την καθαριότητά του , μιας και τα στραπον των στούντιο δεν ξέρω πώς τα πλένουν και εάν τα πλένουν γενικότερα.... Βέβαια τους φοράνε καπότα αλλά και πάλι......
Πριν με καρφώσει μάζεψε τα μαλιά της ωραία και με έγλυψε λίγο στα πάνω διαμερήσματαΓλώσσα. Κατά την διάρκεια που με έγλυφε της είπα να μου χαιδέψει το πουτσάκι και τα αρχιδάκια μου (και κανένα κολοδαχτυλάκι δεν θα με χάλαγεΓλώσσα ,αλλά δεν είχε την ευχαρίστηση......Λύπη ) και συνέχισα λέγοντάς της "Βλε΄πεις τι μικρό πουλάκι που έχω;". Η απάντησ η της ήταν ένα "μμ"Λύπη. Με εμένα να επιμένω " Βλέπεις; ". Και εκείνη να απαντάει ξενερωτηκά "ναι αγάπη μου"Λύπη. Τότε εγώ επέμηνα περισσότερο "Και επειδή έχω μικρόπουλάκι με γαμάνε τα κοριτσάκια". Τότε με κοίταξε πονηρά και μου είπε "Θέλεις; "Γλώσσα
Στήθηκα στα τέσσερα με θέα στον καθρέφτη. Η Μιχαέλα πήρε θέση πίσω μου. Αληψα την κολοτρυπίδα μου με την κρέμα τους ,έβαλα και λίγο δάχτυλο και την επόμενη στιγμή το καβλάκι της είχε μπει ολόκληρο μέσαΓλώσσα. Τότε εκείνη άρχισε περισσοτερο να κουνιέται παρά να γαμάει και μάλιστα να κουνιέται γρήγοραΛύπη. Της είπα να χαλαρώσει τον ρυθμό και να με γαμάει έτσι ώστε να νιώθω όλη την διαδρομή του πούτσουΣπασίκλας. Πράγματι μετά τις οδηγήες μου με γαμούσε όμορφα με ωραίες κινήσεις προσηλομένη στην πούτσα που μπαινοβγενε στην κωλοτρυπίδα μου σκαμπιλίζοντας αραιά και που τον κώλο μουΓλώσσα.
Κάποια στιγμή ξάπλωσα μπρούμητα αναγκάζοντάς την να αλλάξει στάση (έχω παρατηρήσει πως τις περισσότερες , είτε είναι γυναίκες είτε προικισμένες τρανς , τις ενοχλεί να αλλάζουν στάσηΛύπη. Το βλέπω στην εκφρασή τους που είναι μια έκφραση του στιλ "τι κάνει τώρα ο μαλάκας!") ξαπλόνοντας επάνω μου. Εγω άνοιγα με τα χέρια τον κώλο μου (αντιθ'ετως αυτή η κινηση έχω παρατηρήσει πως τους αρέσει! Ολες από ότι θυμάμαι αντιδρούν θετικά όταν το κάνω ) για να διευκολήνω τις διησδύσειςΓλώσσα. Κάποια στιγμή γύρισα στο πλάι τον κορμό μου και άνοιξα τα πόδια μου ψαλίδι έτσι ώστε να συνεχίσει το γαμήσι σταυρωτάΓλώσσα αλλά μου είπε να επανέρθω στην προηγούμενη στάση αναγκάζοντάς με να της την πω : "Οι γαμιάδες γαμάνε σε όλες τις στάσεις ,ξέρεις "Θυμός.
Το γαμήσι συνεχίστηκε στα τέσσερα. Οσο περνούσε η ώρα παρατηρούσα πως με γαμούσε όλο και καλύτεραΓλώσσα. Η πλαστική της πούτσα μπαινόβγενε μέσα μου με ρυθμό δωσμένο από την μέση τηςΓλώσσα, μάλιστα μου εκανε και λίγα στριφογυριστά Γλώσσα, ενώ με κωλοχαστούκωνε όλο και πιο συχνά προσθέτοντας ερωτ΄ήσεις τους στιλ "Γουστάρεις;"Γλώσσα και ατάκες του στιλ "Είσαι μια πορνη, μια καργιόλα, έτσι... "Γλώσσα ή " Ολο μέσα στην κωλοτρυπίδα να μπει"Γλώσσα ή το πολύ ξενερωτικό "Παίξε την πούτσα σου εσύ"Λύπη που μεταφρασμένο σημαίνει : "Αντε χύσε να τελειώνουμε βρε μαλάκα!".
Ολα αυτά λοιπον γινόντουσαν με το βλέμμα της στην πούτσα που συνέχιζε να μπαινοβγαίνει στην στενή κωλοτρυπίδα μου Γλώσσα. Εγώ που παρακολουθούσα από τον καθρέφτη , έχοντας κατεβάσει ωραία την μεση μου και έχοντας τον κώλο ψηλά , δάκωνα και ρουφούσα τα μπράσα μου ψιθυρίζονταας "Ξέσκισέ μου το κώλο..."ΓλώσσαΓλώσσα
Βάζοντας ένα μαξιλάρι κα΄τω από την μέση μου στήθηκα για να με γαμήσει και ανάσκελα. Εκείνη γονάτησε ανάμεσα απο τα πόδια μου και πιάνοντας το σκληρό καβλάκι της (θα προτημούσα να είναι μαλακό σαν το δικό μου στραπον ) προσπάθησε να μου το χώσει. Τότε εγώ της είπα "Δεν βάζεις λίγο λιπαντικό μην μου ξεσκίσεις την κωλοτρυπίδα;" και εκείνη μου απάντησε "Δεν στην ξεσκίζω μωρό μου" . Οντως η πούτσα μπήκε με σχετική ευκολία αλλά αν μου είχε ρίξει μία στρώση κρέμα θα ήταν καλύτερα. Ο κώλος επειδή δεν κατεβάζει υγρά όπως το μουνί θέλει πολύ κρέμαΓερο-μύστης.
Εκεί στο ανάσκελο , όπως και στα τέσσερα , άρχισε να με γαμάει καλά ύστερα από λίγοΓλώσσα .
Αφού πρώτα προσαρμόστικε στην στάση. Μάλιστα δεν είχε αντίρηση να πάρει τα πόδια μου στους ώμους τηςΓλώσσα. Μια κίνηση που από την εμπειρία μου ξέρω πως λίγες δέχονται . Βέβαια μου τα χάλασε λιγάκι όταν πήγα να της πιάσω τις βυζάρεςΛύπη. Μου είπε να μην την πιάνω και το δικαιολόγησε πως τα κοριτσάκια δεν πιάνουν τους γαμιάδες τουςΜαλακία. Εγ'ω πάντως κατάλαβα ότι σιχαινόταν την κρέμα που είχε το ένα μου χέρι ,αν και το σκούπισα στο σεντόνι πριν (καταλαβαίνετε που ξαπλώνουμε.... ο ρε παναγία μου....), οπότε της το είπαΘυμός. Τότε εκείνη μου είπε πως έκανε πλακα Μαλακίακαι μου επέτρεψε να την πιάσω Γλώσσα
Ανασκελα δεν με γάμησε τόση ώρα όσο με γάμησε στα τέσσερα. Δεν την άφησα εγώ. Της ζήτησα να χύσω με γλύψιμο και μαλακίαΓλώσσα. Εκείνη θα με έγλυφε στα πάνω διαμερίσματά μου και θα μου χάιδευε τα αρχίδια και εγώ θα την έπαιζα. Ετσι και έγινε. Κατα την διάρκεια της τελευταίας φάσης φαντασιονόμουν πως μας παρακολουθούσε η τσατσά Γλώσσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, Kavouras13 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού