Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295793
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξεκινοντας να αναφερω οτι ειναι η πρωτη μου φορα που ασολουμε με την φαση..
Εισαγωγικα παει αρκετος καιρος που πλεον δεν ειμαι σε καποια σοβαρη σχεση και μετα απο τον χωρισμο και την περιοδο που ακολουθει, ειπα να κανω ενα νεο ξεκινημα κυριως ικανοποιοντας τις βιολογικες μου αναγκες. Και ψαχνοντας στο ιντερνετ οετυχα την σελιδα, γραφτηκα στο site και αρχισα το ψαξιμο.
Μετα απο πολυ προσπαθεια να βρεθω με μια κοπελα που ειχα βαλει στο ματι οι οποιες κατεληξαν ακαρπες ειχα καποιες αλλες συντομες περιπετιες στην ερωτικη μου ζωη, τελικα ομως καταλαβα οτι δεν θελω καποια δεσμευση αυτο το καιρο και οποτε ειπα να ξαναδοκιμασω την τυχη μου εδω.
Σχετικα ευκολα λοιπον εκλεισα ραντεβου με την Iόλη (αν και δεν ειναι ο πρωταχρικη κοπελα που ειχα βαλει στο ματι).
Επειδη ξαναλεω ηταν η πρωτη μου φορα δεν ηξερα τι θα συναντησω πραγματικα αλλα και με τι ακριβως θα ημουν ευχαριστημενος. Σκεφτομουν οτι και να μην ειναι τελεια ας το ευχαριστηθω.
Εμγανιζεται λοιπον η Ιολη μια νεαρη γυρω στα 25, με προσωπο οχι κακο αλλα οχι και πολυ καλο, και με μετριο προς το καλο σωμα για τις προτιμησεις μου, αλλα στη φαση που ειμαι δεν με πεισαζει καθολου.
Στη συμπεριφορα τις ηταν αρκετα επικοινωνιακή και ειχε μαι ανεση που μου την μετεδοσε και με βοηθησε αυτο. Ισως να καταλαβε οτι δεν ειχα κανει κατι τετοι αλλη φορα.
Στην αρχη πιασαμε κουβεντα για διαφορα και σιγα σιγα εγινε πιο τρυφερη, μεχρι που καταληξαμε γυμνοι. Ξεκινησε με στοματικο στο οποιο εκανε οτι μπορουσε για να με ευχαριστησει και τα καταφερε.
Συνεχισαμε με ιεροποστολικο και doggy-style. Μετα απο μια διακοπει για ντουζ συνεχισαμε ενα ακομα γυρο με περισσοτερη συμμετοχη απο εμενα: φιλια, δακτυλο κ.α.
Τελικα μπορω να πω οτι κανει τα παντα για να ικανοποιήσει και δειχνει οτι της αρεσει. Ειναι χαμογελαστη αλλα οχι κατι ιδιαιτερο εμφανισιακα. Για πρωτη εμπειρια καλα ηταν.
Την δευτερη φορα ομως θα ψαξω κατι αλλο.

ΥΓ: μου φανηκε λιγο ακριβη με τα 120/ωρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, chris1955 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2016
120 ειναι με κολαρακι. Τωρα αν δεν πηρες ας προσεχες
15 Μαΐου, 2016
(με προσωπο οχι κακο αλλα οχι και πολυ καλο)και της βάζεις 3 ..
(καλο σωμα για τις προτιμησεις μου)και της βάζεις 4..
περίεργα τα λες...κάτι δεν αντιστοιχεί .
N
nuber1
15 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γραφω
"με προσωπο οχι κακο αλλα οχι και πολυ καλο,
και με μετριο προς το καλο σωμα για τις προτιμησεις μου"
μετρια και τα δυο δηλαδη, τι δεν καταλαβες;

Επισης λεω οτι "αλλα στη φαση που ειμαι δεν με πεισαζει καθολου".
Προσπαθησα να το αποδοσω οπως το ενιωσα και ειδα.
16 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ότι τα μέτρια που λες δεν είναι 3 και 4 στην βαθμολογία το 3 και το 4 είναι κάτω του μετρίου άλλα λες αλλιώς βαθμολογείς..
N
nuber1
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4