Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Τζένη την Ελληνίδα πρέπει να την είχα συναντήσει, σε αυτόν τον οίκο και πριν τριάμισι χρόνια που είχα ξαναπεράσει από την περιοχή — είχα γράψει και τότε ενημέρωση.
Πρόκειται για μία νέα στην ηλικία γυναίκα, με μαύρο, σγουρό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο – φιλήδονο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, που προσφέρει απλό πρόγραμμα στα 30 ευρώ.
Στο σκοτεινό αλλά καθαρό δωμάτιο, τ' οποίο διαθέτει και W.C με μπανιέρα, χωρίς όμως ζεστό νερό, εισήλθε τραγουδώντας.
Τα προκαταρκτικά της περιορίστηκαν στην περιφορά του φυσικού στήθους της στο στήθος μου ενώ ταυτόχρονα βογγούσε "ηδυπαθώς".
Κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης φορούσε μόνο κάτι μαύρες, γυναικείες μπότες.
'Ενα «όπα», απ' τη μεριά της, σηματοδότησε τη διακοπή των "προκαταρκτικών" και το πέρασμα στην καλυμμένη πίπα.
Το προφυλακτικό δεν με άφησε να το αγγίξω («Μην το πιάνεις εκεί που το βάζω εγώ στο στόμα»), αν και με είχε δει προηγουμένως να πλένω τα χέρια μου.
— Θα το φτιάξω εγώ, μη στεναχωριέσαι καθόλου μωρό μου!... Εσύ απλώς χαλάρωσε για να το απολαύσεις.
Η πεολειχία της συμπαθητική —ρουφούσε ρυθμικά, αργά, υπομονετικά— αλλά κομματάκι μονότονη.
— Για κάτσε μήπως... τη διέκοψα όταν ένιωσα ικανός.
Στο γαμήσι στα τέσσερα είχε καλή θέση και συμμετοχή με ψιλοβογγητά και χλιαρές παροτρύνσεις («Αχ, έτσι μωρό μου...»), αλλά όταν επιχείρησα να χαϊδέψω το ημερών αξύριστο αιδοίο της μ' ενημέρωσε πως...
— 'Οχι από κάτω τα χεράκια όμως, έτσι;
Γαμηθήκαμε κι ιεραποστολικά —όπου διπλώθηκε στα δύο με τη χαρακτηριστική άνεση των γυναικών, αγκαλιάζοντάς με—, γαμηθήκαμε κι ιεραποστολικά, λοιπόν, συνεχίζοντας στο ίδιο μοτίβο μέχρι που ολοκλήρωσα.
Απήλθε όπως ήλθε — τραγουδώντας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRAVALIAROS, PEODAS, Eisenfaust και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού