Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 143 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μαλισταααααα. Αντε να παει και το παλιάμπελο να το παρει το ποταμι και αυτο, ετσι για να λεμε οτι το ειπαμε και ετσι θα παρει ο καθε ενδιαφερομενος οτι θελει απο αυτο. Μια απο τις καλύτερες -οπτικα τουλαχιστον- ηταν σιγουρα η Μπιανκα αλλα οπως αποδείχθηκε οχι η καλυτερη. Απο εμφανηση σε γενικες γραμμες περνει αριστα. τα εχει ολα δηλαδη. ομορφη, γλυκια, ενα σωματακι βελουδο αψεγάδιαστο να το πιειες στο ποτήρι με μονο αναλογα με τα γουστα βεβαια, μικρο στηθος αλλα για εμενα που ειμαι fan του μικρου στηθους, δεν με χαλασε καθολου. μικρο μεν αλλα εαν η γλωσσα σας ηταν απο μπαλόνι πιθανών να κινδυνεύατε να σας "σκασει" η γλωσσα.
Ξανθο, αδυνατο, 1,70 και με λευκο αστραφτερο δερματακι τι αλλο δηλαδη για να σε κανει να πεις -περναω-.
Τωρα στα του δωματιου ακολούθησαν, ακριβως τα αντιθετα απο αυτα που ενδεχόμενος να περιμενετε και εσεις -οπως και εγω αλλωστε- δυστυχως. θα προσπαθησω να ειμαι συνοπτικός για κυλίσει οσο το δυνατων πιο αναίμακτα γινεται.
Ηρθε στο δωματιο. Ομιλητική και καθολου δεν εδειχνε οτι τελικα η ολη φαση δεν θα αξιξε. εβγαλε βρακακια και τα συναφή και χωρις κατι ιδιαιτερο για προκαταρκτικα περασε το προφυλακτικο. Η πιπα της σαν αυτην που εκανε πρωτη φορα, για να μην σας πω οτι ηταν και καλυτερη απο τον φουκαρα που ειχε την τυχη να του ειναι η πρωτη της. ατεχνη χωρις ρυθμο και χωρις κατι το ιδιαιτερο. αυτο ομως που αξιζει και πρεπει να πω, γιατι πρεπει να τα λεμε ολα, ειναι οτι η κοπελα ειχε, εχει, ενα συμπεριφοριστικο το οποιο δεν σε παραθετει σε ξαπετα ουτε σε καποιο αδισφορο κοριτσι. και καπου εκει αρχιζει το προβλημα για το που θα μπορουσε να την καταταξει κανεις.
συνεχιζοντας λοιπον την χωρις τιποτα το ιδιαιτερο πιπα, η δουλεια ειχε για παρ'ολα αυτα μιας και εγω ειχα ορεξη αλλα και το κορμακι της κοπελας σε καθε στιγμη ηταν ετοιμο να με ξεμιαλησει.. ετσι λοιπον, πρωτη σταση ιεραποστολικο. μια χαρα θα πηγαιναν τα πραγματα εαν καπου εκει δεν αρχιζε η κοπελα καποιες αντιδρασεις - συμπεριφορες- οι οποιες ναι μεν αστειες αλλα την ιδια στιγμη οχι καλες για την δουλεια που η ιδια εχει επιλεξει να κανει. και για να ειμαι πιο συγκεκριμενος και σύντομος, καθε φορα που πηγαινα να φιλησω το σωμα της καπου εκανε κινησει να το αποφυγει, αλλα την ιδια στιγμη που το εκανε με καποιο τρπο που εδειχνε οτι και καλα παιζει. μεχρι που καποιο στιγμη, οταν ακομα νομιζα οτι κανει πλακα μου εβγαλε την γλωσσα της οτι και καλα με κοροιδευει οποτε και εγω και καλα πηγα να την φιλησω, οποτε και βεβαιως το απεφυγε. καπου εκει της ειπα οτι εχει μια συμπεριφορα λες και με φοβάται. μου αρχησε κατι του τυπου οχι και δεν ειναι αυτο και μετα απο ερωτησει μου μου ειπε οτι δεν θελει και πολλα πολλα με φιλακια στο σωμα και δεν της αρεσουν τα σαλια κλπ κλπ. αφου κανοντας της πλακα της λεω "και με τον γκομενο τι κανεις ?" και μου λεει, ενταξει τα κανω αλλα οχι και πολυ πολυ. η πλακα ειναι οτι μεχρι και παρολα αυτα το ιεραποστολικο δεν ειχε σταματησει. ενιωθα οτι ημου φανταρος και ειχα να γαμισω καμια 10αρια μηνες και εαν μου εβαζες μπροστα μου οτιδηποτε, δεν θα ειχα προβλημα να το γαμήσω. παρ 'ολα αυτα της ειπα να γυρισει πισοκολυτο για να αλλαξει η φαση και να τελειωνουμε μιας και απο οτι ειχα καταλαβει δεν ηταν αυτο που περιμενα. κατα την διαρκεια της αλλαγης και της δικης της περιστροφης ειδε να σκουπιζω το πεος μου απο την πολυ κρεμα που ειχε βαλει. με ρωτησε μαλιστα γιατι το εκανα και της ειπα το λογο. περασαμε σε ιεραποστολικο το οποιο ομως δεν κρατησε πολυ μιας και δεν ειχε ουτε ρυθμο αλλα και ειχα λιγο σπαστει μιας και η ολη φαση μου βγηκε εντελως διαφορετικα απο οτι περιμενα, οποτε και καθυσε αυτη στο κρεβατι και εγω στα γονατα οπου και αρχισε να μου τον παιζει λιγο μπας και ....μαλιστα πηγα να μπω παλι ιεραποστολικα μετα απο δικη της πρόταση αλλα της ειπα οτι δεν θα ειχε καμια τυχη αυτο. καπου εκει προσπαθησε να μου τον παιξει αλλα και αυτο δεν το εχει χωρις να χρειαζεται να πω λεπτομεριες για αυτο. καπου εκει ειχα ηδη πιστεψει οτι η παρτιδα ηταν χαμενη και απλα ποεριμενα η το ποτε αυτη θα πει οτι περασε η ωρα η το ποτε εγω θα ξενεροσω εντελως, μου λεει "κατσε να δω εαν εχω αλλο προφυλακτικο να σου παρω παλι πιπα !!!!! η αληθεια ειναι οτι δεν το περιμενα μιας και εως τοτε μαλλον για τον ορισμο της ξαπετας εμοιαζε. ειχε προφυλακτικο το οποιο και μου το φορεσε και προχωρισε πιπα, την ιδια βεβαια άτονη οπως και πριν αλλα με εξέπληξε η σταση της. οχι μονο δεν ειπε να φυγει αλλα εδειξε να θελει να μην φυγω με παραπονο. με πιπωσε λοιπον ξανα κατι το οποιο ειχε τα αναμενόμενα αποτελεσματα αλλα δεν σκεφτηκα να περασω σε σεξ μιας και ημουν σιγουρος οτι θα το εχανα παλι. ετσι λοιπον την εβαλα αρχικα να ξαπλωσει διπλα μου και να μου τον παιξει, αλλα και εκει το ενα της ξίνιζε το αλλο της βρομαγε. μαλιστα οταν της ειπα οτι ενας πελατης του αρεσει να παιζει με το σωμα σου και εσενα μου απαντησε οτι και χωρις αυτο, παλι εχει πελατες και δουλεια. αυτο ας προβληματησει γινικος την μπουρδελοκοινοτητα οπου λιγο εως πολυ οσοι διαβαζουν αυτς τις γραμμες, ανήκουν. τελος της ειπα να ξαπλωσει για να βλεπω το σωμα της και αναλαμβανοντας εγω τις τυπικες διαδικασιες βλεποντας της εφτασα στο τελος ενω εντομεταξυ το μπιρι μπιρι δεν ειχε σταματήσει. Π.Χ. γιατι εχω μακρια μαλλια η γιατι εχω κοντα μαλλια. γιατι εχω αυτο το tatto η γιατι δεν εχω αυτο το tatto και πολλα αλλα τα οποια δεν εχει σημασία να αναφερω. και μιας και εγω απαντουσα αυτο πηγαινε και ερχοταν. με λιγα λογια, ειναι μια πολυ ομορφη κοπελα αλλα χωρις να ειναι συνειδητά κακη δεν νομιζω οτι εχει καταλαβει εστω τα τυπικα για αυτο που κανει. δεν την βοηθαει και η ηλικια της μιας και ειναι πολυ μικρη ακομα αλλα και η ομορφια της μιας και εινια πολυ ευκολο να την επιλεξη καποιος. παρ' ολα αυτα, εαν καποιος αρκείτε στη θεα μιας πολυ ομορφης κοπελας δεν θα εχει κανενα προβλημα. εαν θελει και εστω το κατι τις παραπανο, απλα μην μπει καν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, TOMMY DEVITO

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού