Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μιας και δεν έχει καμιά κριτική η κοπελίτσα, ας γράψω μια.

Λόγω των αναφορών για την Μαρίνα, αλλά και κάποια Ιλόνα, παρόλο που δεν με πολυβολεύει να κατεβαίνω Λιωσίων, έχω περάσει μερικές φορές αναζητώντας τες.
Έτσι, είδα την Μαργκό, την Μαρίνα, μια Μαρία και κάποια Γιούλα.
Τελικά με κέρδισε η Μαργκό, και παρόλο που δεν είχε κάποια κριτική, είπα να δοκιμάσω.

Η κοπελίτσα είναι ένα νεαρό κοντοπούτανο, με κατάλευκο δερματάκι, σφιχτό κορμάκι, μικρό στήθος, καστανόξανθο σπαστό μαλλί.
Ήρθε, έβγαλε τα εσωρουχάκια της, τα κρέμασε στην κρεμάστρα και ήρθε από πάνω μου.
Πήγε να μου φορέσει προφυλακτικό, και την ρώτησα αν κάνει ακά, όπως αναφέρθει στο σαλόνι.
Είπε κάτι στην γλώσσα της, αλλά τον πήρε αμέσως στο στοματάκι της. Καλή πιπούλα με προσπάθεια για deep throat.
Την έβαλα να ξαπλώσει και άρχισα να ταξιδεύω στο αλαβάστρινο κορμάκι της. Έδειχνε να το απολαμβάνει καθώς είχε κλείσει τα μάτια και αναστέναζε.
Η κοπέλα άρχισε να ανάβει σιγά-σιγά. Γύρισε μόνη της στα 4 και μπήκα απαλά μέσα της. Εκείνη στήθηκε αρκετά καλά, τούρλωσε το νεανικό ροδακινοποπάκι της, τέντωσε τα χέρια της στο πάπλωμα και τράβαγε τα σεντόνια , όσο εγώ ανέβαζα στροφές. Αυτή με κραυγές πόνου και ηδονής, έσπρωχνε το σφριγηλό κωλί της και τον κάρφωνε πάνω στην ψωλή μου.
Δεν ήξερα ποιός γαμούσε ποιόν. Το γούσταρε το γαμήσι στα 4, το ζούσε και το αποζητούσε.
Εγώ είχα γραπώσει τα κωλομάγουλά της και την κάρφωνα με λύσσα. Είχαμε ιδρώσει , ώσπου μας βρήκε το τέλος.
Τα πόδια μου έτρεμαν από την δύναμη και την ένταση της στιγμής.

Το κοριτσάκι αξίζει μια δοκιμή. Δεν της φαίνεται στο σαλόνι, αλλά είναι μια ήρεμη δύναμη. Ένα ηφαίστειο που ξυπνά.
Σήμερα που την πήρα ή ήταν συναχωμένη ή είχε αλλεργία και ήταν μπουκωμένη.
Φαντάζομαι τι κρεβάτι θα κάνει αν ήταν καλύτερα . . . . .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Μάργκο
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, n.smirni76, experts και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού