Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα της καλες κριτικεσ αποφασισα και εγω να δω τιν Αντριαννα και οχι μονο δεν εχασα οτι και να πω λιγα ειναι για αυτη τιν εξαιρετη κοπελα 40+.

λοιπον , κατα της 13:00 ειμουν εκει τα δωματια γεματα οποτε βγαινει η κοπελα την βλεπω ειναι περιπου στο 175-180 λιγο κοντοτερη απο μενα δεν μου κανει εντυπωση και φευγω πριν φτασω στιν πορτα δεν ξερω γιατι γυρισα πισω αναμονη μονο 5 λεπτα και μπενο στο δωματιο. αναμονη περιπου 30 λεπτα, ερχετε επιτελους, με το που μπενη αρχισε να με κιτα περιεργα, τι λεω καλισπερα χρονια πολλα τι σηνεβη? τιποτα τιποτα.... μου λεει χρονια σου πολλα.... τις λεω δεν σου αρεσω? αν δεν σου αρεσω να φυγω. οχιιιιιι εισαι κουκλοσ μου λεει... ερχετε ξαπνωνη διπλα μου και αρχισε να με χαιδευη στο στιθος μου. οποτε αρχισε να με καυλονη και ριθμηκα μου τον επεζε τον π..... τοτε μου λεει με η χορισ σκουφακι? χορις τισ λεω και 69 , αυτη εμινε αμιχανη για 30 δευτερα οποτε το γυρισαμε στο 69.... τι να πω? ελιωσαααααα στιν κυριολεξια ελιοσα.... μου τον εγλιφε με τοση μαεστρια που ειχε γινη κοκκαλο τοτε αυτι αρχισε να βογγαει και μαλιστα δυνατα αυτο κρατισα 10 λεπτα περιπου το 69, τισ λεω κατεβα θελω να σε γαμισω ιεραποστολικα και αρχιζω να την γαμαω με οση δυναμη ειχα οποτε μου ερχετε το μοιρεο και τις λεω θελω να χυσω στο προσωπο σου ναιιιιι μου λεει και σικονομαι ορθιος στο κραβατι και αρχιζω να το πεζω στο στομα της και και σινχρονος να μου γλιφη δυνατα τα μπακακια μου οποτε εχρεται το μοιρεο και αρχιζω να χυνω στο προσωπο τις, κυριολεκτικα την καταβρεξα με τρελανε αυτη η γυναικα. την συνιστω παιδια με ελιωσε στο με την καυλα που εβγαλε επανω μου. μολις τελειωσα και συκονομαστε ερχετε στο μερος μου και με περνη αγγαλια και μου λεει χρονια πολλα και θελω να ξαναπερασης λατρεβω τα ματια σου μου λεει δουλεβω πρωινα μονο τωρα. ειπαμε και καποια πρωσωπικα ζητηματα..... αυτα! ανεκτικη στο επαγγελμα της, συνηστατε ανεπιφιλακτα οχι σαν καπιες αλλες που για ακαποτο ζητανε τα αντερα τους και ουτε σωστα και σοβαρα ξερουν να το κανουν. 20 ευρω και 30 λεπτα? βγαλτε συμπερασμα...... και να περιμενη κοσμοσ εξω , γεματω το σαλονη οταν εφυγα...

καλη χρονια παιδια!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2008
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού