Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη μεσημέρι στις 14.05 . Αφού έκανα μία βόλτα Διδύμου και Φωκαίας και δεν είδα κάτι να μου τραβήξει την προσοχή είπα να επισκεφτώ εδώ την Σόνια που και καιρό έχω να την πάρω αλλά έχει προσθέσει ξανά πρωκτικό στο πρόγραμμα της ύστερα απο χρόνια και μάλιστα χωρίς έξτρα χρέωση. Μπήκα στον οίκο και η ευγενική υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύει η Σόνια η οποία αμέσως εμφανίστηκε ολόγυμνη όπως έχει καθιερώσει απο τότε που ήρθε σε αυτόν τον οίκο. Τί κάνεις μωρό μου είπε , έχεις όρεξη να γαμίσεις σήμερα ρώτησε ...

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο , τι κάνει το μωρό μου ρώτησε , ξάπλωσε απο πάνω μου και άρχισε να τρίβει τις βυζάρες στον πούτσο μου , μετά κλασσικά γλείψιμο για πολύ ώρα της μίας ρόγας , ξανά βυζομαλακία και τρίψιμο ρόγας στην χαραμάδα του πούτσου και γλείψιμο της άλλης ρόγας.

Ερώτηση για προφυλακτικό , ξεκίνησε για αρκετή ώρα να γλύφει αρχίδια και μετά πήρε τον πούτσο στο στόμα , πίπα καλή αν και τυποποιημένη και αυτή , 3-4 βαθιά γλειψίματα και μετά αρκετή ώρα πετάρισμα της γλώσσας στο πουτσοκέφαλο και ξανά το ίδιο.

Πέρασμα προφυλακτικού και ερώτηση πώς θέλω , είπα να στηθεί στα τέσσερα και ότι θέλω μόνο κώλο , στήθηκε στην άκρη του κρεβατιού , έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και σιγά σιγά τον οδήγησε μέχρι το βάθος την κωλοτρυπίδας της , λίγη ώρα αναμονή και εφαρμογή/συνήθεια και μετά κωλογαμίσι όπου αντέχει και σε δυνατούς ρυθμούς αδιαμαρτύρητα , 7 λεπτά περίπου κωλογαμίσι και είπα να χύσω στο στόμα της. Μου είπε να ξαπλώσω γιατί την βολεύει καλύτερα για το λαιμό της αλλά η αλήθειά είναι ότι θέλει να ελέγχει το χύσιμο να μην φάει καμία αδέσποτη σε πρόσωπο/μαλλί , πίπα πάλι καλή και ρούφηγμα μέχρι τελευταίας σταγόνας κανονικό στράγγισμα δηλαδή μέχρι να “μαραθεί” η πούτσα στο στόμα της.

Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα πλύθηκε και έφυγε για άλλο πελάτη. Στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά γεμάτα , την ξέρω χρόνια , ξέρω τα χούγια της ξέρω την ενοχλεί και έτσι παίρνω τις καλές της υπηρεσίες χωρίς να στραβώσει και ας είναι το πρόγραμμα της τυποποιημένο. Βγαίνοντας απο το δωμάτιο πέτυχα στο σαλόνι φίλο καλό συναγωνιστή που αν και μιλάμε στο τηλέφωνο είχα καιρό να τον δώ και χάρηκα πολύ που τα είπαμε μέχρι να περάσει και αυτός με την σειρά του με την Σόνια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.804
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2016
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω ποιες είναι οι καλές υπηρεσίες που πήρες.Ξάπλωσες, σου πήρε πίπα, την γάμησες από κώλο, ξαναξάπλωσες και σου ξαναπήρε πίπα.
Μια χαρά, δεν αντιλέγω, αλλά γιατί χρειάζεται να την ξέρει κάποιος για να το κατορθώσει αυτό;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1