Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα απόγευμα στις 18.00 . Η υπηρεσία μου είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα που δεν την έχω δει και το πρόγραμμα που κάνει είναι τα πάντα εκτός πρωκτικού. Μετά απο λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι μια κοπέλα μετρίου αναστήματος με καστανά σκούρα μαλλιά μέχρι το ύψος των ώμων , φορούσε ένα διχτυωτό φορεματάκι που απο μέσα φαινόταν ξεκάθαρα το λεπτό ωραίο κορμί της και το 1.5άρι βυζί . Έχει τατού χαμηλά στην μέση , ένα χαμηλά στο πόδι και δύο πίρσινγκ ένα στον αφαλό και ένα στην μύτη. Αρκετά ενδιαφέρουσα παρουσία .

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο μετά απο λίγο χαμογελαστή και πολύ ευδιάθετη κρατώντας μωρομάντιλα , μπουκαλάκι με τζέλ και το προφυλακτικό. Την πλησίασα και χούφτωνα για πολύ ώρα τα ωραία κωλομέρια της , πήγα να τρίψω το μουνάκι της αλλά δάχτυλα δεν αφήνει , επίσης δεν μιλάει καθόλου αγγλικά και εννοείται καθόλου ελληνικά. Κατάφερα πάντως να μάθω ότι είναι απο την Ουκρανία. Της έβγαλα το διχτυωτό φορεματάκι της και συνεχίσαμε να χαϊδευόμαστε στα όρθια και αρχίσαμε και να φιλιόμαστε για αρκετή ώρα.

Την έστησα στην άκρη του κρεβατιού στα τέσσερα και έσκυψα απο πίσω της και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , πρέπει να της άρεσε γιατί γύρισε ανάσκελα και μου έκανε νόημα να συνεχίσω να την γλύφω κάτι που έκανα με ευχαρίστηση για αρκετή ώρα. Ξάπλωσα και εγώ με την σειρά μου , ανέβηκε απο πάνω μου , μερικά πεταχτά φιλιά σε στήθος κοιλιά και κατέβηκε προς τα κάτω , ξεκίνησε πίπα η οποία όμως δεν ήταν καθόλου καλή και χρησιμοποιούσε πάρα πολύ το χέρι της.

Πέρασμα προφυλακτικού , έβαλε λίγο τζέλ στο μουνάκι της και με καβάλησε , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου με καλό ρυθμό ενώ η αίσθηση του μουνιού της παρόλο που έβαλε τζέλ ήταν πολύ καλή , την έφερα κοντά σε μένα για να φιλιόμαστε και την γάμαγα δίνοντας εγώ τώρα τον ρυθμό πιάνοντας την απο τα κωλομέρια της και καρφώνοντας την δυνατά στον πούτσο μου. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα , καλό στήσιμο , ωραίο κωλοτρυπήδί και δεν μπόρεσα να αντισταθώ , έτσι έκανα ένα πέρασμα τόσο απο αυτό όσο και απο το μουνάκι της , την γαμούσα πισωκολλητά και αντέχει μια χαρά , Τρίτη στάση ιεραποστολικό όπου μείναμε για αρκετή ώρα ανταλλάσσοντας γλωσσόφιλα .

Σταμάτησα να την γαμάω βγήκα απο μέσα της και της έδειξα ότι θέλω να χύσω στο στόμα της , ήταν κατηγορηματικά αρνητική και κουνώντας τα χέρια έλεγε όχι και μου έδειξε το στήθος της , της έπιασα τα κωλομέρια της και της έδειξα εδώ και απάντησε θετικά. Την γύρισα μπρούμυτα , έβγαλα το προφυλακτικό , ανέβηκα απο πάνω της , τοποθέτησα τον πούτσο μου ανάμεσα στα κωλομέρια της και κρατώντας τα με τα χέρια μου έτριβα τον πούτσο μου μέχρι που έχυσα σε αυτά και αρκετά πετάχτηκαν και στην πλάτη της.

Κάθισε ακίνητη και περίμενε μέχρι να την σκουπίσω με μωρομάντιλα , μετά σηκώθηκε πλύθηκε στον νιπτήρα , φόρεσε το φορεματάκι της με φίλησε και έφυγε χαμογελώντας. Στο δωμάτιο έκατσα χαλαρά πάνω απο 20λέπτο , είναι μια κοπέλα με ωραίο κορμάκι , με διάθεση να περάσεις καλά αλλά θα πρέπει άμεσα να βελτιώσει την πίπα της , είναι καλή επιλογή έστω και για μία φορά. Χαμηλή βαθμολογία στην υπηρεσία γιατί στο σαλόνι ανακοίνωσε τα πάντα εκτός κώλου , την ρώτησα μάλιστα αν κάνει τελειωτικό στο στόμα , μου απάντησε ναι αλλά η κοπέλα δεν κάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιλόνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.632
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2016
Aπότι βλέπω μόνο σε εμένα δεν έδωσε γλωσσόφιλα,δεν ήμουν μάλλον ο τύπος της.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1