Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294618
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν στο βουνό είχα μια ωραία έκπληξηΧαμόγελο. Στα περισσότερα στούντιο το απλό αυταρχικό το έχουν στα 50 ευρωπουλάκιαΝαι!. Αυτό σε συνδιασμό με τις ωραίες γκομενίτσες που κυκλοφορούν εκεί κάνει ελκιστική την επιλογή του από τους λάτρεις του είδουςΓλώσσα. Στο κάτω κάτω και φόλα να φας 50 ευρ'ώ θα χάσεις όχι 70 ή 80.
Η Τζούλια είναι αρκετά καβλιάραΓλώσσα, με μαλούρα μαύρη μακριά, ωραίες βυζάρες , ωραία κορμάρα. Στο σαλόνι κολησε επάνω μου και μου είπε μιλώντας καβλιάρικα , σε καλά Ελληνικά ,πως αν περνούσα θα μου έκανε και ένα δώρο με΄σα. Την ρώτησα τι δώρο και μου απάντησε ότι θέλω εγώ. Της είπα πως με ενδιέφερε το αυταρχικό και με ενθουσιασμό μου είπε πως το έκανε. Την ρώτησα πόσο κα΄νει και μου είπε πως αυτό θα το συζητούσα με την τσατσά αλλά εκείνη θα της έλεγε να μου κα΄νει μία καλήτερη τιμήΝαι!. Η τιμή αυτή ήταν τα 50 ευρώ που λέγαμεΜεγάλο χαμόγελο.
Ηρθε με ένα βαλιτσάκι που μέσα είχε διαφόρων μεγεθών δονητές καθώς και στραπόν.
Εγώ ήδη είχα ετοιμάσει τον δικό μου δεκαπεντάρι Ντοκ ΤζόνσονΝαι!.
Ενθουσιάστηκε με το που τον είδεΜεγάλο χαμόγελο.
Αφού έριξα μια ματιά στο περιεχόμενο της βαλιτσούλας της είπα πως θα χρησιμοποιούσαμε τον δικό μου που είναι εκτός των άλλων μαλακός , με τα αρχίδια του , το ωραίο του πουτσοκέφαλο , τις φλέβες τουΓλώσσα.
Αμέσως τον πήρε για να τον φορέσειΛύπη. Της είπα να μπαλαμουτιαστούμε πρώτα και μετά αλλα εκείνη επέμενε να τον φορέσει για να είναι έτοιμηΜαλακία.
Οπως το περίμενα δεν μπορούσε να τον δέσει και ζήτησε την βοήθειά μουΛύπη. Αυτό είναι και μία π΄ρώτη ένδειξη για την εμπεριία της άλλης. Τέλος πάντων η κοπέλα είχε ένα ενθουσιασμό, όλο Αγάπη μου με έλεγε , όλο μωρό μου και γενικά φαινόταν πως δεν έκανε αγγαρία.
Το στραπόν δεν κατάφερα να της το δέσω όσο σφιχτά θα έπρεπε με αποτέλεσμα μπροστά να είναι κάπως χαλαρόΘυμός. Η ίδια βέβαια δεν είχε πρόβλημα, όλα καλά της φαινότανΜαλακία.
Τα μαλλιά της τα είχε μαζέψει και έδειχνε πολύ καβλιάρα έτσι όπως την έβλε πα από τον καθρέφτηΓλώσσα .
Μου τράβηξε ένα σπατουλάρισμα με την γλώσσα της στα επάνω διαμερίσματα (ρώγες , λαιμός , πρόσωπο) λέγοντας και ατάκες του στυλ "Αγάπη μου εσύ! " , "Αγάπη μου, ωχ η ρωγίτσα σου κάβλα μου!!......" , "Καυλώνεις μωρό μου; " και στη συνέχεια με ρώτησε εάν θα ήθελα να το βάλουμε.
Στήθηκα στα τέσσερα , αλήφτικα με K-Y και όταν μου τον έχωσε άφησε ένα επιφώνημα ενθουσιασμού. Φαίνεται της έκανε εντύπωση οπως μπήκε.
Με το που άρχισε να με γαμάει θάυμασε τον κώλο μου ρίχνον΄τας του και μερικές δυνατές σφαλιάρες "Τι κώλο έχεις εσύ ρε μωρό μου, πολύ σφιχτό! " Κουλ.
Τότε είδα πως είχε πιάσει με τα δύο της χέρια την βάση του στραπ ον και με γαμούσε χωρίς να χρησιμοποιεί την μέση τηςΘυμός. Τρομερή ξενέρα!!!! Απίστευτη ξενέρα!!!!
Της το είπα
"Χρησιμοποίησε την μέση σου, όχι τα χέρια σου."Σπασίκλας
Και το διόρθωσε κάπως . Βέβαια δεν βοηθούσε κα ι το δέσιμο του στραπον.....Λύπη
Πάντως αν και είχε έναν ενθουσιασμό δεν είχε μπει στο πετσί του ρόλου τηςΛύπη. Για παράδειγμα όταν κάποια στιγμή της είπα να με κάνει το πουτανάκι της , εκείνη απλά συμφώνησε με ένα σιγανό μμ ή όταν της είπα πόσο δυνατή ήταν εκείνη δεν είπε τίποτα ή όταν αργότερα της είπα "Είδες τι μικρό πουλάκι που έχω;", μου απάντησε ότι ήταν μια χαρά ο πούτσος μου και όταν συνέχισα λέγοντας πως για αυτόν τον λόγο γαμιέμαι εκείνη έκανε πάλι μμ ή δεν είπε τίποτα. Προς το τέλος μόνο, όταν της ζήτησα, για άλλη μια φορά, να πει πως είμαι το πουτανάκι της τότε επιτέλους λύθηκε....Λύπη "Είσαι το πουτανάκι μου, είσαι η καριόλα μου που γαμάω απ' τον κώλο!! Πως μ ' αρέσει να τον σκίζω! Γαμάω το πουτανάκι μου! " ΓλώσσαΓλώσσα.
Είχε πλάκα η απαντησή της όταν την ρώτησα αν θα μπορούσε να με γαμήσει και ανάσκελα : "Ολα τα μπορώ εγώ! "Προσκύνημα
Βέβαια παρά την βαρύγδουπη δήλωση ,ανάσκελα δεν μπόρεσε να με γαμήσει καλάΛύπη. Δεν έβρισκε την τρύπα, δεν έπιανε τα πόδια μου, όταν τελικά μου τον έχωσε κοίταζε συνέχεια το στραπόν , δεν είχε δύναμη στο γαμήσι της. ΣΤα τέσσερα πάντως ήταν καλή. Που είσαι ρε Madam Mysteria με τις μπρατσάρες σου και την καλογυμνασμένη κορμάρα σου που με είχες διπλώσει στα δύο και βογκούσα σαν παρθένα κάτω από προικισμένο επιβίτορα!!...ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα Πιο παλιά αυτές οι φάσειςΚουλ.
Τελικά έχυσα πάνω μου τραβόντας μαλακία ενώ εκείνη μου σπατούλαρε το πρόσωπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, Ray και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2016
Γράψτε λαθος Λύπη, μόνο στα Βριλλησού 36 και 36Α μου είπαν οτι το αυταρχικό είναι στα 50.Στο Βριλλησού 42 μου είπαν 80 ακατέβατα και στο Βριλλησού 55 στην αρχή 90 και μετά οταν είδαν πως αντέδρασα στην τιμη κατέβηκαν στα 60.
G
Guino
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1