Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα να δω εγω την περιβοητη Βικυ.Προκειται για μια νεαρη ξανθια Ρωσιδα με μακρυ σγουρο μαλλι , κανονικο υψος , λευκο δερμα , ομορφο γλυκο προσωπο , μικρα στητα φυσικα βυζακια και σωμα με πιασηματακια.Αναφερθηκαν τα παντα πλην κωλου στο προγραμμα της κοπελας.Να πω την αληθεια δεν ξετρελαθηκα απο την εμφανιση της.Ομορφη κοπελα αλλα δεν την λες καραμουναρα.Στο προσωπο μοιαζει λιγο με την Τζεσσικα απο Φυλης 136,Κολωνου 15.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο ενα δωματιο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει λιγο Αγγλικα και καθολου Ελληνικα.Αυτη ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε τα προκαταρκτικα.Μου εγλυφε τα βυζακια μου.Αρχισαν να πεφτουν μερικα γλωσσοφιλα.Αυτη κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε να μου ρουφαει τα μπαλακια.Το εκανε αρκετα καλα.Της ειπα να μου παρει πιπα με προφυλακτικο.Αυτη ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειναι αρκετα καλη.Εχει ομως γρηγορο ρυθμο και πολυ χρηση χεριου.Δεν μπορει να τον παρει βαθια ομως.Μου εκανε πολυ ωρα πιπα! Μαλλον ηθελε να με τελειωσει στην πιπα και να αποφυγει το γαμησι! Στον Τομμυ δεν περνανε αυτα! Απορησε που δεν τελειωσα στην πιπα! Με εμενα θα το ιδρωνει το στρινγκακι! Δεν πεταω ετσι 20ρικα!

Τεσπα , την ξαπλωσα ανασκελα και της εγλυψα για λιγο επιφανειακα το μουνακι της.Αυτη εβγαζε καποια επιφωνηματα.Της τον καρφωσα και αρχισαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και αυτη με τραβουσε προς το μερος της.Την γαμουσα και πεφταν καποια γλωσσοφιλα.Αυτη εβγαζε πολυ δυνατα βογγητα! Φαινονταν ομως οτι ηταν ψευτικα! Τελειως ντεκαβλε φαση! Μου ειπε να τελειωνω! Εθιξε θεμα χρονου χωρις να εχει πολυ κοσμο το σαλονι! Της ειπα να στηθει στα τεσσερα! Αυτη δεν ηθελε να στηθει στα τεσσερε γιατι εχω μεγαλη πουτσα! Το θεωρω απαραδεκτο! Τεσπα , τελικα την επεισα και την εστησα στα τεσσερα.Αυτη παλι μου θυμισε οτι πρεπει να τελειωσω.Της τον καρφωσα αλλα αυτη ειχε χαμηλα το σωμα της και δεν με πολυβολευε για να την γαμαω.Ξεκινησα αργα και μετα ανεβασα ρυθμο.Αυτη εβγαζε αυτη τη φορα αληθινα βογγητα και εδειχνε να ποναει.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια.Της εδειξα ποιος ειναι το αφεντικο στο κρεβατι.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω στο μουνακι της.Αυτη πηγε να τραβηχτει ενω ακομη εχυνα.Την κρατησα μεχρι να αδειασω τελειως.Αυτη ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Βικυ ειναι μια κοπελα αξιολογης εμφανισης.Δεν ειναι ομως καραμουναρα.Υπαρχουν πολλες πιο ομορφες κοπελες στο 20ρικο.Κανει προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι καλη και μεγαλης διαρκειας.Στο κυριως σεξ συμμετεχει με ψευτικη πορνοσταρικη συμπεριφορα.Εθιξε ομως 2 φορες το θεμα χρονου και δεν ηθελε να στηθει στα τεσσερα! Εφυγα με αναμεικτες εντυπωσεις! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, observer(1) και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2016
Έθεσε εαυτόν εκτός...κόμματος! Μεγάλο χαμόγελο
Ψυχαναγκαστικό χύσιμο έκανες.
Δ
Διαγόρας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1