Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92415
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και γενικα διαλεγω γραφεια γιατι ειναι πιο οργανωμενα, με αυτα που διαβαζα για την Βικα ειπα να δοκιμασω.Την πετυχα με την 1η στο τηλεφωνο Ναι!Ναι! (κατι ειχα διαβασει οτι θες τυχη να την πετυχεις κτλπ, αρα ειμαι τυχερος) .Αργησε ενα 30 λεπτο ενω με ειχε στο ερχομαι ερχομαι, αλλα ζητησε 1000 συγνωμη....Εε τι να της πεις, ανθρωπος ειναι μου λεει ο προηγουμενος ειναι καραγκιοζης και με καθηστερησε.
Στο δι ταυτα τωρα, φοβερο σωμα, παρα πολυ καλα ελληνικα για μονο 6 χρονια που λεει οτι ειναι ελλαδισταν, με ρωτησε εαν με πειραζει που καπνιζει(αλλες βγαζουν ναργιλε και δεν σε ρωτανε καν να τα λεμε και αυτα), σωμα ανω του μετριου και προσωπακι συμπαθεστατο, επισης ανω του μετριου κατ εμε.Στο σεξ εμενα με διαβαζε σαν ανοιχτο βιβλιο, εκανε αυτο που ηθελα τη στιγμη που το ηθελα.2 γυροι ενας με απ' ολα μεσα και ενας 2ος πιο χαλαρος που ομως στο τελος ειχε δωρακι το backdoor το οποιο μου ειπε "δεν μπορω να σου αντισταθω".Τωρα η γαμαω πολυ καλα Χμμμ; η την εχω μικρη και δεν ενοιαζε....Αλλα χεστηκα εγω θα εχω να το λεω....Γενικως ειναι VFM και συστινεται ανεπυφιλακτα.
Μονα αρνητικα ειναι οτι οταν τσιμπουκωνε εβγαζε εναν περιεργο σαν αγελαδα , ενα ΜΜΜΜΜΜΜΜΜ παρατεταμενο, λεπτομερια ακρως ασημαντη για μενα. Και το 2ο οτι μιλαει λιγο παραπανω απο οτι πρεπει.Αλλα αφου δεν κλεβει χρονο και αφου ειναι τοσο συμπαθητικη δεν μπορεις να της θυμωσεις.Εδω που τα λεμε το ξερω οτι την πληρωνω για να γαμηθουμε αλλα και λιγο κους κους δεν εβλαψε ποτε κανεναν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.849
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, swadow και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2016
Μπράβο τύπε ! Τωρα που το είπες θα ξαλαφρώσες Χμμμ; κανεις δεν ειναι τέλειος Ναι!
10 Μαΐου, 2016
ευχαριστουμε τυπε Ναι!
TM
Takis Modinos
10 Μαΐου, 2016
Και πισω πορτα!!!!! Εισαι μαγος!!!!!
10 Μαΐου, 2016
Το τηλ.που έχω και τελειώνει σε 782 ισχύει????
10 Μαΐου, 2016
Ο Δράκος
Z
z4
11 Μαΐου, 2016
Αν δεν σου κάνει κόπο στείλε μου το τηλέφωνό της
16 Μαΐου, 2016
Μπραβο βρε θηριο πηρες και anal και +30 λεπτα παραπανω με ενα 80ρι ,αυτα ειναι τα σωστα τα deal !!!
12 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ολο μαλακιες γραφει ο καραγκιοζης ο zarΔΕΝ
συμφωνα με την κοπελα αυτο δεν εγινε ποτε
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8