Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823489
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εντεκα παρα είκοσι το πρωί της Κυριακής χτυπούσα το κουδούνι του στούντιο. Απο την προηγούμενη το πρόγραμμα έγραφε πως από 9 θα ήταν εκεί η τριπλέτα Αντζελα , Μπέτυ και Τζούλια και είχα αποφασίσει να δοκιμάσω για πρώτη φορά με την ΑντζελαΓλώσσα. Ομως η τσατσά μου είπε πως στο στούντιο ήταν οι δύο τελευταίες και περίμεναν την πρώτη σε δέκα λεπτάΛύπη. Είπα πως θα περνούσα με απλό αυταρχικό με την Αντζελα. Μου έβαλε μία πορτοκαλάδα και κάθισα στο αδειο σαλόνι. Σε λίγο φώναξα την υπηρεσία και της είπα να πληρώσω τα 70 ,να μου δώσει την απόδειξη και να περιμένω στο δωμάτιο. Τότε μου είπε πως δεν είναι σίγουρη αν η Αντζελα θα είναι όντως εκεί σε δέκα λεπτάMoney Mouth. Λίγο αργότερα ξαναήρθε για να μου πει πως τελικά η Αντζελα θα ήταν εκεί σε μία ώραΘυμός. Αφησα το πορήρι στο μπαρ και είπα πως θα φύγω και θα επιστρέψω. Πήγα μέχρι Ιεροφαντών 9 και στο διπλανό κωλοστουντέλο που δεν ανοίγουν ποτέ και επέστρεψα δώδεκα παρά. Το ποτήρι ήταν ακόμα πάνω στο μπαρ. Πλήρωσα και η τσατσά με ρώτησε εάν θα ήθελα να μου βάλει και κάτι άλλο να πιω . Αρνήθηκα και της υπενθύμισα πως ήθελα και απόδειξη Ματάκι(όλο την ξεχνάνε αυτήν την απόδειξη χαχαχα..... εντάξει ,δεν λές καλά που υπάρχουν και κάποιοι που δίνουν.....)
Την άκουσα να ανεβαίνει ύστερα από λίγοΓλώσσα.
Πρώτη φορά την έβλεπα μπροστά μου. Υψος καλό, δυνατή κατασκευή και έκφυλη μούρη. Ωραίο σύνολο για αυταρχικόΓλώσσα.
Με χαιρέτησε με χαμόγελο και ζήτησε να μάθει τι θα ήθελα να κάνουμε (φωνή κάπως βαριά ). Της είπαΓλώσσα . Από την καμερα της εισόδου ή από την κουβέντα που είχα με την τσατσά στο σαλόνι με είχε αναγνωρίσει η Μπέτη οπότε από εκείνη είχε μάθει πως έφερνα το δικό μου στραπ ονΓλώσσα.
Την προηγούμενη φορά είχα δει πως ειχαν μεγάλη ποικιλία δονητών στην βιτρίνα οπότε αυτήν την φορά είπα να δοκιμάσω έναν από τους δικόυς τους. Απλά είπα να είναι γύρω στα 15 εκατοστά. Η Αντζελα διάλεξε έναν μαύρο με τιράντες!!! Φόρεσε και κατι φαρδιά γάντια (ξενέρα!!! ) ,Εγώ εντομεταξί γαμιόμουν με τον δικό μου δονητή μπροστά της όσο εκείνη ετοιμαζόταν τόσο για να ξαφτιληστώ αλλά και να καβλώσωΓλώσσα οσο και για να σιγουρευτώ πως δεν κατέβαζα μερένταΚουλ. Στην συνέχεια την άφησα και ξάπλωσα μπρούμυτα στο κρεβάτι έτοιμος με την κωλοτρυπίδα μου γεμάτη κρέμαΓλώσσα.
Οταν πλησίασε με ρώττησε εάν θέλω να με βρίζει. Της είπα πως θέλω να με προσβάλει για το μέγεθος της πούτσας μουΓλώσσα (αμάν πια αυτό το κόλημά μου με την πούτσα μου!!!!!) και γενικά να μου φερθεί σαν να είμαι εγώ η γυναίκα και εκείνη ο 'άντραςΓλώσσα. Μου είπε να χαλαρώσω (της φαινόμουν πολύ αγχωμένος . Εγώ δεν το καταλα΄βαινα ,αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις δεν μπαίνω στην διαδικασία της άρνησης με ένα στυλ εγώ δεν είμαι αγχωμένος και πως σου ήρθε κάτι τέτοιο και άλλα τέτοια ωραία. Του άλλουνού την γνώμη δεν την αλλάζεις. Ασε που μπορεί να ήταν και έτσι......) .
καθώς άρχισε να μου βάζει δάχτυλο με ρώτησε ξεκινόντας το παιχνίδι "Επεζες με την κωλοτρυπίδα σου πριν, γιατί το πουλάκι σου είναι μικρό; Σου αρέσει να παίζεις με την κωλοτρυπιδα σου; ". Την έστειλα λέγοντάς της πως το κάνω από ανάγκηΚουλ. Μετά με ρώτησε εάν παίζω με τις ρώγες μου. "Την αλήθεια θέλεις να σου πω;" την ρώτησα. "Ναι" μου απάντησε. "Οχι" την ξαναέστειλαΚουλ. "Το λέω γιατί είναι μεγάλες" μου είπε. "Ε , είναι το φυσικό τους" της απάντησαΚουλ. Πάντως μου άρεσε που καθώς μου τις έγλυφε τις έφτυνε κιόλαςΓλώσσα . Γενικά μου έριξε ακρετές φτυσιές κατά την διάρεια του γαμησιού. Πρώτα όμως με ρώτησε εάν θα ήθελα κάτι τέτοιο .
Μου έκανε και λίγο γλύψιμο στα αρχίδια καθώς με δαχτύλωνεΓλώσσα , ενώ συνέχειζε με ατάκτες του στυλ " Σου αρέσει που είσαι το πουτανάκι μου; Που δεν μπορείς να με γαμήσεις και σε γαμάω εγώ; " , για να την ξαναστείλω απνατώντας της πως μου αρέσει από ανάγκηΚουλ. Τότε μου έριξε μια δυνατή στον κώλο και μου είπε " Ναι θα μου λές!!!!!. Εχω γαμήσει πολλά αγοράκια σαν και σένα. Αχρηστα". Πρέπει να την θύμοσα..... Που έμπεξα με αυτό το μαλάκα θα σκέφτηκε......
"Ανοιξε τα πόδια σου καλά... Θέλεις να παίζεις στον άχρηστο; "ξαναρώτησε.
Ε , δεν τόλμησα να της απαντήσω όχι....
Με έβαλε να τσιμπουκώσω το στραπ όν τηςΓλώσσα
"Για να είσαι άχρηστος μόνο τσιμπούκια κάνεις . Φτύστον να! " με διέταξε και καθώς προσπαθούσα να τον ρουφήξω την άκουσα να μου λέει "Είδες πως χαλάρωσες με τον πούτσο, που είχες νευρικότητα;" .
Στη συνέχεια μου είπε να γυρίσω στα τέσσερα και όταν το εκανα μου είπε να κουνήσω το κωλαράκι μουΓλώσσα. Εγώ όμως γύρισα αντίθετα από τον καθρέφτη και τότε εκείνη μου είπε να στραφώ προς τον καθρέφτη για να βλέπω τον γαμιά μου. Δηλαδή εκείνη. Δέχτηκα και ένα κομπλιμάν για τον ωραίο και σφιχτό κώλο μουΚουλ και λέγοντάς μου "Αφού είσαι άχρηστος να γαμήσεις θα σε γαμήσω εγώ" μου έχωσε στην κωλοτρυπίδα τα δάχτυλά τηςΓλώσσα. "Σου αρέσει να ξεσκίζεαι πάνω στα δάχτυλά μου; Παίξε και τον άχρηστο... "επανέλαβε.
Οταν ήρθε η ώρα να μου χώσει το στσραπόν με ξαναάλιψε με κρέμαΓλώσσα. Σχολίασα την δροσιά της ΓλώσσαΓλώσσα. "Σου δροσίζει την κωλοτρυπίδα σου; " την άκουσα από πίσω μου και όταν μου τον έχωσε "Σε βιαζω αυτή τη στιγμή. Κοίτα στον καθρέφτη που σε πηδάω"φώναξεΓλώσσα.
"Είσαι ο αντρας που με ξεκωλιαζει" ψιθύρισα . "Μπράβο, τώρα είπες την κατάλληλη λέξη!!!!" συμφώνησε. Της είπα να μπαινοβγένει καλά έτσι ώστε να νιώθω όλη τη διαδρομή του στραπ ον (αυτό το λάθος το συναντάω συχνά .Και στις τσόντες το βλέπω Θυμός).
Εφαγα αρκετά μπινελίκαΓλώσσα. Τι άχρηστο με έλεγε , τι ανίκανο , τι που μόνο για να γαμιέμαι είμαι.....
Κάποια στιγμή της είπα πως θα ήλθελα κάποια στιγμή να γαμήσω και εγώ μία γυναίκα . Εκείνη , συνεχίζοντας το γαμήσι της κωλοτρυπίδας μου, μου είπε πως όντως καποια στιγμή θα γαμήσω κι εγώ , αφού όμως πρώτα θα με έχουνε ξεσκίσει!!!!......Γλώσσα Για να ξεκουραστεί μάλλον ,κάποια στιγμή μου είπε να κουνιέμαι εγώ πάνω στην πούτσα της.
Τότε της ζήτησα να ξαπλώσει πάνω μου για να συνεχίσει το γαμήσιΓλώσσα. Το έκανε και εγώ νιώθοντςαςε τις σκληρές βυζάρες της στην πλάτη μου με τα χέρια μου άνοιγα τον κώλο μου για την διευκολύνωΓλώσσα.
Μου είπε να γυρίσω και ανάσκελα. Εκεί όμως δεν μπορούσε να βρει την τρύπα μου και δεν κατάφερε να με γαμήσει σε κείνη την στάσηΛύπη. Ανάσκελα η Μπέτυ με είχε γαμήσει καλάΓλώσσα.
Αφού δεν μπόρεσε να με γαμήσει ανάσκελα , ξάπλωσε και μου είπε να την καβαλήσω. Εκεί δεν μπορούσα εγώ να χώσω το στραπόν στον κώλο μου και έτσι την αφήσαμε και εκείνη την στάση , ούτος η άλλος δεν με ενθουσιάζει πολυ αυτή η στάση .
Ετσι είπαμε να γυρίσουμε πάλι σε πισωκολητό. Εκεί άρχισε να μου λέει να παίζω το καβλί μου . Κλασική περίπτωση όταν η άλλη θέλει να τελειώνετε επιτέλους Σπασίκλας.
Τελικά της είπα ότι θα τελειώσω με μαλακία και έτσι αφού έβγαλε το στραπον ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να με γλύφει στο αυτί και στη μούρη καθώς εγώ την έπαιζα Γλώσσα. Μετά από λίγο έχυνα επάνω μουΓλώσσαΓλώσσα. Μεγάλη ξεφτίλα για έναν άντρα να τελειώνει έτσιΝτροπή.
Πριν φύγει επανέλαβε πως με βρήκε πολύ αγχωμένο αλλά πρόσθεσε πως ήμουν καλός καθοδηγητής και την βοήθησα να καταλάβει κάποια πράγματα για να παει όσο το δυνατό καλήτερα το σέσιονΚουλ. Επίσης μου είπε πως πρέπει να με μάθει και έτσι η κάθε φορά θα είναι όλο και καλύτερη. Και το πορτοφόλι μου ελαφρίτερο σκέφτηκα εγώ......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batraxomouris, Pegging Slave, Ray και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2016
Σε αγαπώ.
Ν
νώντας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1