Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνενόηση γρήγορη και αν και έγινε μπέρδεμα στην αρχή (τίποτα σπουδαίο, δεν κατάλαβε πως ξεκινούσα από το σπίτι και όταν έφτασα έξω από το δικό της χρειάστηκε να την περιμένω λίγα λεπτά) όλα ήταν καλά από εκεί και μετά. Όμορφο σώμα και πρόσωπο ίδιο με τις φώτο, το μόνο άσχημο που έχει είναι τα οπίσθιά της που φαίνονται πολύ φουσκωμένα (σιλικόνη; ορμόνες; ), αλλά από εκεί και μετά η κοπέλα είναι πολύ όμορφη, ψηλή και θηλυκή όσο πρέπει. Ωραίο δέρμα, με ωραίο χρώμα (μουλάτα; δεν ρώτησα).

Στο μοναδικό κομμάτι που πάσχει λίγο είναι στο social (μην φανταστείτε πως είναι αμίλητη ή μουτρωμένη, απλά δεν το έχει, δεν σε βοηθάει να κάνεις συζήτηση), αλλά στο κρεβάτι είναι ό,τι έχεις ανάγκη. Υπομονετική, με καλά προσόντα (όχι κάτι τεράστιο, αλλά εγώ ζορίστικα αρκετά για να την πάρω όλη μέσα), ξέρει να γαμάει καλά και είναι ξεκάθαρο πως της αρέσει περισσότερο να είναι ενεργητική. Προσέξτε μην πάτε για να βρείτε παθητική, το πιο πιθανό είναι να σας βάλει κάτω και να σας γαμήσει.... Όχι πως δεν κάνει παθητικό, αλλά το δυνατό κομμάτι της φαίνεται να είναι το ενεργητικό. Από την άλλη δεν την δοκίμασα παθητική. Ας δοκιμάσει κάποιος άλλος. Καλή επικοινωνιακά μπορεί να είναι πιο τρυφερή ή σκληρή, όπως θέλει ο καθένας. Πρόσεχε πολύ τι της έλεγα και προσαρμοζόταν. Ρωτούσε.

Αφού τελείωσα καθίσαμε λίγο να πάρω ανάσες και μετά από λιγο καθώς όπως είπα το social κομμάτι της δεν ήταν και το καλύτερο, άρχισα να την χαϊδεύω και μέσα σε δυο λεπτά καταλήξαμε να μου κάνει scullfucking. Μετά από λίγο σταματά και με ρωτάει "να σε γαμήσω;" (στα ιταλικά "ti scopo?"). Κάπως έτσι είναι η Ντομινίκ. Την ιδρώνει την φανέλα που λέμε και θέλει να πηδάει πολύ. Και κάτι ακόμα, κουασιμόδος δεν είμαι, αλλά και τα κιλά μου τα έχω και κούκλος δεν είμαι, φαλάκρα έχω κλπ δεν είμαι γόης δηλαδή. Βλέποντας τις υπηρεσίες της παρόλη την μέτρια εώς κακή εμφάνισή μου καθώς δείχνει ή το επίπεδο του επαγγελματισμού της κοπέλας ή της μεγάλης κάβλας που έχει....

Σχετικά με το φιλί, δεν της το ζήτησα, δεν το πρόσφερε.

Δοκιμάσαμε να με πηδήξει και δεύτερη φορά (εκείνη δεν είχε τελειώσει), αλλά πονούσα αρκετά και το παρατήσαμε.

Έδειξε απογοητευμένη.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 09, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, bk, tasoskoul και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2016
Σε ποια περιοχή δέχεται;
10 Μαΐου, 2016
Ωραια κριτικη
G
Guino
11 Μαΐου, 2016
καλή περιγραφή.
Όμως, επρεπε να ζητήσεις στο τέλος λίγη ξυλοκαϊνη για να συνεχίζατε.
Μη μας πούνε και αφιλόξενους
11 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Μη μας πούνε και αφιλόξενους"

Καλό.

Όπως και να το κάνεις αγενής ήμουν. Θα πρέπει να επανορθώσω....

Δεν θα πω την διεύθυνση, αλλά είναι κάπου κοντά στην αρχή της Τσιμισκή.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4