Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10
Call-Girls 22208
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη μικρή μου την πρότεινε παίχτης που εμπιστεύομαι και δεν έκανα λάθος που τον εμπιστεύομαι. Φυσικά και οι φωτογραφίες της μου έκαναν κλικ. Ας αρχίσουμε λοιπόν από κει. Δεν έχει το πρόσωπο των φωτό. Το σώμα της όμως είναι ακριβώς αυτό. Η τελευταία της φωτό στο site που έχει μόνο το σώμα είναι απόλυταtα ακριβής. Πολύ ωραία πόδια, πέλματα και κυρίως κωλάρα από τις λίγες. Βυζί μικρό και στητό. Τα τατουάζ πολλά, αλλά δεν την χαλάνε καθόλου. Ιδιαίτερα στα τέσσερα το θέαμα είναι σούπερ!!
Ανοίγει, λοιπόν, η πόρτα και βλέπεις ένα όμορφο κορίτσι, επαναλαμβάνω όχι αυτό των φωτό γιατί άν ήταν έτσι θα μιλούσαμε για ό,τι καλύτερο έχει φέρει ποτέ το γραφείο... Η συμμετοχή της όμως είναι πολύ καλή, έχει κέφι , πολύ όρεξη , κάνει κι ένα ψιλοστριπτίζ και δεν βαριέται καθόλου. Αντίθετα, φαίνεται να το γουστάρει το σπορ. Συμπέρασμα: Μου άρεσε, την προτείνω κι εγώ, αναφέρω, όμως, δύο αρνητικά. Η πίπα της είναι μέτρια, όχι αερόπιπα, αλλά με βάση το όλο της σερβίτσιο περιμένεις κάτι πολύ καλύτερο. Ας είναι, μιλάμε για ένα όμορφο 24χρονο ρωσιδάκι, καλό δώρο σε αυτές τις εποχές της ξηρασίας. Όμως, το δεύτερο αρνητικό είναι πιο σημαντικό. Γιατί τα 180 σε σχέση με τη φοβερή σε σέρβις Sonya από το ίδιο γραφείο είναι πολλά......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Anderssen_, mallias20 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2016
Γλωσσιδια δεν ? Σου εχωνε τη γλωσσα μεσα στο στομα ? Αν οχι πισω στη Ρωσια ....
11 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι γλωσσίδια στρατηγέ μου....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2