Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή βραδάκι στις 21.00 . Μετά απο μία σύντομη βόλτα στα μεγάλα νούμερα της Φυλής και κατάθεση στην Μίρα ετοιμαζόμουν να φύγω αλλά είπα να πάω να δώ μία απο τις δύο κοπέλες που έχουν εμφανιστεί και έχει γίνει ντόρος για αυτές , η μια η Iλόνα δουλεύει συνήθως πρωινά έτσι ήρθα εδώ να δώ την Βίκυ. Μετά απο αναμονή περίπου 25 λεπτών αφού η Βίκυ ήταν στο δωμάτιο , με συναγωνιστές να έρχονται και να φεύγουν αλλά και την Λάνα την δεύτερη κοπέλα που δούλευε στο μαγαζί να σαλονάρει και να ξεφυσάει που κανείς δεν την επέλεγε , η Βίκυ βγήκε απο το δωμάτιο , εντάξει δεν είναι καμιά μουνάρα αλλά ούτε και σαμιαμίδι που κάποιος έγραψε ...Είναι μια όμορφή κοπέλα με ξανθιά μακριά μαλλιά κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί , κοπέλα που εμφανισιακά δύσκολα θα σε αφήσει κάποιον ασυγκίνητο κατά την γνώμη μου.

Πλήρωσα κατευθείαν και πέρασα στο δωμάτιο χωρίς να το σκεφτώ για να την δοκιμάσω. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα .Ήρθε στο δωμάτιο μετά απο λίγο πολύ χαμογελαστή και με καλή διάθεση. Μιλάει συνεννοήσιμα αγγλικά , είναι 24 χρονών απο την Ρωσία. Έβγάλε τα κόκκινα εσώρουχα που φορούσε και ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου στο κρεβάτι . Αρκετά “επιθετική” ξεκίνησε κατευθείαν τα γλωσσόφιλα και μάλιστα για αρκετή ώρα , στην συνέχεια ανέβηκε απο πάνω μου και με φίλησε σε λαιμό στήθος κοιλιά , γενικά στα προκαταρκτικά δεν βιαζόταν καθόλου και την άφησα να δώ πως θα το παει... Κατέβηκε ακόμα πιο χαμηλή , δεν με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό ή όχι , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της αρχικά έγλυφε ερευνητικά και στην συνέχεια ξεθάρρεψε η πίπα της γενικά ήταν πολύ καλή κάνει και πέρασμα απο αρχίδια.

Της είπα να ξαπλώσει , άρχισα να φιλάω τα βυζάκια της και κατέβαινα πιο κάτω μέχρι που βρέθηκα ανάμεσα στα πόδια της να γλύφω το μουνάκι της , της αρέσει αρκετά και υγράνθηκε σχεδόν αμέσως , πήρα το προφυλακτικό και το φόρεσα μόνος μου , πρώτη στάση ιεραποστολικό , οκ είχαμε γλωσσόφιλα αλλά είχε κάπως ανασηκωμένα τα πόδια της και δεν την γαμούσα όπως θα ήθελα , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , καλό στήσιμο αλλά δεν είναι για πολύ δυνατούς ρυθμούς ....Σταμάτησα να την γαμάω την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα , ανέβηκα απο πάνω της και παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στο στοματάκι της .

Σηκώθηκε τα έφτυσε σε μωρομάντιλο και μου έδωσε και εμένα ένα να καθαριστώ. Πλύθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της είπε ένα ευχαριστώ και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο 20λέπτο , είναι μια ωραία κοπέλα με ένα συνηθισμένο καλό κορμί που δεν βιάζεται κάνει μεγάλης διάρκειας προκαταρκτικά καλή πίπα αλλά χρήζει άμεσης βελτίωσης στην συμμετοχή της στο σεξ. Γενικά πιστεύω ότι είναι καλή περίπτωση που θα βελτιωθεί κι άλλο με την πάροδο του χρόνου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2016
Είχε κόσμο στο σαλόνι;
Δ
Διαγόρας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1