Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία της συνάντησης ενδεικτική και αφορά στην τελευταία φορά που επισκέφτηκε την Ελλάδα,περίπου ένα μήνα πριν.Θα συμφωνήσω σε όλα όσα έχουν να κάνουν με την εμφάνισή της και σε κάποια θα υπερθεμάτιζα.Σμιλεμένο κορμί που όμως δεν επιτρέπεται να το ζορίσεις,μπορείς να το θαυμάσεις αλλά δεν μπορείς να το χαρείς.Εδω να εξηγηθώ λίγο παραπάνω...Σε κανένα ραντεβού δεν έχω τη διάθεση να παραστήσω τον μπαμπούλα ,πηγαίνω με τις καλύτερες προθέσεις και αν κάτσει αυτό που λέμε ''χημεία'',έχει καλώς,αν πάλι όχι η πόρτα είναι ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα!Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως,που νομίζω είναι από τις λίγες,είναι δύσκολο το πάνω κεφάλι να πάρει αποφάσεις..Το κορμί απέφυγε γλειψίματα,με τη διαρκή χρήση κρέμας στο μ@υνί της,το κορμί πέρασε σχεδόν 20 λεπτά ασχολούμενο με το κινητό του,το κορμί θα πρέπει να έχει περάσει ατελείωτες ώρες ή τουλάχιστον αυτές που περισσεύουν από το γυμναστήριο,βλέποντας National Geographic και συγκεκριμένα πως αναπαράγονται οι ροφοί.Η τεχνική της στο φιλί θύμιζε,αν μη τι άλλο ροφό.Και ενώ όλα αυτά έκανε το κορμί,το πάνω κεφάλι δεν έδινε την εντολή αποχώρησης από το δωμάτιο.Ο λόγος απλός,η θέα στα τέσσερα και ίσως ένα δίλεπτο μπροστά σε έναν καθρέφτη.Εάν μας επισκεφτεί ξανά,κάτι μου λέει ότι θα το κάνει,μπορεί κάποιος να πάει μόνο για την τροπαιοθήκη του,μόνο όμως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
passenger_75
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, old boy

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού