Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αποφάσισα να επισκεφθώ πριν μερικές μέρες την "βασίλισσα" με κυρίως ενεργητική διάθεση.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα. Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε στο διαμερισμά της στους Αμπελόκηπους, πλησίον της Κηφισίας.
Ο χώρος σκοτεινός, αλλά καθαρός.
Η Αθηνά εμφανισιακά είναι πιο ανδροπρεπής από κοντά από ότι στις φώτος.
Χωρίς να το επιδιώξω άρχισε ένα μακροσκελή, βαρετό μονόλογο για τις τιμές της, ότι είναι ακριβή αλλά προσφέρει υψηλές υπηρεσίες κλπ. Άρχισα να βαριέμαι, αλλά δεν της το έδειξα.
Στη συνέχεια πήγα για ντους όπου είχε μια σειρά οδηγίες για το πως πρέπει να πλυθούμε λες και είμαστε σε στρατόπεδο...Λύπη
Αφού βγήκα ξεκινήσαμε με αμοιβαίο στοματικό όπου το πάλεψε με deep throat.
Όταν της είπα να γυρίσει για να το πάρει στον κώλο της, δίσταξε, έβαλε μπόλικη κρέμα και στήθηκε εμφανώς μουδιασμένη...Αφού έκανα μερικές προσπάθειες να της τον καρφώσω, ενώ εκείνη τραβιόταν και με ξενέρωσε απίστευτα, γύρισε και μου είπε αν θέλω να με γαμήσει. Της είπα ότι θέλω να την γαμήσω και τότε μου απάντησε ότι δε μπορεί να τον πάρει στον κώλο, λόγω μεγέθους γιατί θα την σκίσω και μετά δε θα μπορεί να δουλέψει.
Αποχώρησα για μπάνιο, μου επέστρεψε μέρος των χρημάτων και αποχώρησα.
Της σύστησα να αναφέρει στην ιστοσελίδα της ότι προσφέρει επιλεκτικά παθητικές υπηρεσίες με βάση τα προσόντα του πελάτη όπως αναφέρουν και ορισμένα call girls για το πρωκτικό...Λύπη
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
60
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.598
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, Veritas, Greekraider και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2016
Κάνεις πλάκα;Πήγες σε διεμφυλικό άτομο να δώσεις κρέας και σου είπε ότι δεν τον παίρνει και να κάτσεις να τον φας εσύ;Δεν πάμε καλά...Το έχουν δεί ντίβες μου φαίνεται.Και κακώς πήρες μέρες των χρημάτν πίσω και δεν απαίτησες όλο το ποσό.Στην τελική πήγες να γαμήσεις και δεν γάμησες.Και μπράβο που έγραψες κριτική,για να μην φάνε άλλοι φόλα.
09 Μαΐου, 2016
επρεπε να κατσεις να σου ριξει ενα πουτσο η βασιλισσα τυπε Ναι!
A
artemismatsas
09 Μαΐου, 2016
"και τότε μου απάντησε ότι δε μπορεί να τον πάρει στον κώλο, λόγω μεγέθους γιατί θα την σκίσω και μετά δε θα μπορεί να δουλέψει."

Ρε συ mimi τι μέγεθος είναι το παπάρι σου και φοβήθηκε Χμμμ;

Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!
09 Μαΐου, 2016
ριχτου δυο σφαλιαρες του βρωμοπουστα να δης καθεται
09 Μαΐου, 2016
καταφανώς λοιπόν είναι για παθητικούς και μόνον !
16 Μαΐου, 2016
Μου φαίνεται λιγο δυσκολο να το πιστέψω όλο αυτο φίλος. εχω πάει μαζί της πολλές φορές κ καμια δεν έχει αρνηθεί να τη στήσω. σίγουρα ειναι φαν του ενεργητικού αλλα δε θα χάλαγε τη φήμη της για κατι τέτοιο.
03 Ιουνίου, 2016
Σπανια στιγμη για την βασιλισσα....Αν το προφιλ σου τυπε εχει να κανει και με τα πραγματικα σου προσοντα τοτε αλλαζει το πραγμα...δηλαδη εσυ πιστευεις ας πουμε οτι αν ησουν εσυ τρανς ενεργοπαθητικη με αυτο το καβλι θα ειχες δουλειαΧμμμ;Μεγάλο χαμόγελο...Μαλλον δεν μας τα λες καλα....Οι τρανς σε γενικες γραμες γουσταρουν τα μεγαλα προσοντα ,αλλα τα καλιγραμα!!! προσοντα ,εσυ με αυτο το καβλι εισαι για καμια φακλανα τουλαχιστον μιμακο!δεν κανει για κολο αυτο το καβλι που εχεις θα πρεπει να ειναι πολλη ξεφτιλυσμενος κολος για να ερμηνευση το καβλι σουΚουλ
22 Ιουνίου, 2016
Καλά κορυφαίο φαντάσου σα να πηγαίνεις στο λογιστή και να του λες να σου φτιάξει τη φορολογική δήλωση και να σου λέει συγγνώμη δε μπορώ είναι πολύ δύσκολη αλλα αμα θες μπορείς να κάτσεις να φτιάξεις τη δική μου
23 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εντάξει ........... κλαίω ! Θεϊκό και επικό σχόλιο !!!!!!!!!!
27 Οκτωβρίου, 2019
Ειχα μια αδιαφορη εμπειρια μαζι της περιπου την ιδια εποχη με σενα και θυμαμαι την ακατασχετη φλυαρια της οπως ακριβως την αναφερεις. Αυτη και μονο ηταν αρκετη για να ξενερωσω , να διαγραψω οτι ειχα πληρωσει και να αποφασισω να μην την ξαναεπισκεφτω. Θυμαμαι επισης οτι οπως εσυ εδω, εκανα κι εγω μια ειλικρινη και εντιμη πλην - εκ των πραγματων - αρνητικη κριτικη στην ιστιοσελιδα www.europe-ts.com την οποιαν, εν αντιθεσει με την παρουσα, η Αθηνα - δεν ξερω πως - καταφερε εντος ολιγων ημερων να διαγραψει. Ευτυχως εδω αυτο δεν ειναι εφικτο.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10