Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Προσωπο σε καμια περιπτωση ομορφο και θα ελεγα προς το ασχημο. Σωμα πολυ ωραιο. Γλωσσιδια δεν δινει. Η αληθεια ειναι οτι τελειωσα γρηγορα γιατι ειχα καιρο να τον παιξω και οχι επειδη καυλωσα με την ολη φαση. Μιλαγε παραπανω απο οσο επρεπε και βαριομουνα. Γενικα δεν την προτεινω σε αλλους συναγωνιστες. Επισης να πω οτι συνεννοηθηκα πολυ ευκολα μαζι της για να κανονιστει το ραντεβου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, circuitboy, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2016
Κυριε υπουργε καταρχας καλημερα.Εχοντας δουλεψει σε πολλα στουντιο οφειλω να σας γνωρισω οτι εχετε καθε δικαιωμα αν δεν σας αρεσει η κοπελα να μπορειται να αποχωρησετε επι τοπου. Τωρα το οτι τελειωσατε γρηγορα φυσικα δεν οφειλεται ποτε σε υπαιτιοτητα της εκαστοτε κοπελας. Οπως και να εχει σας ευχαριστω και για την ακομα καιαρνητικη διαφημιση.
17 Μαΐου, 2016
Δεν εφυγα επιτοπου διοτι ηθελα να γλειψω το κορμι σου και να γλωσσοφιληθω μαζι σου. Δυστυχως γλωσσιδια δεν κανεις και κοιταζοντας ολο και περισσοτερο το προσωπο σου ολο και περισσοτερο δεν μου αρεσες. Δεν παραπονεθηκα οτι τελειωσα γρηγορα. Παραπονεθηκα οτι τελικα αποδειχτηκες overall (που λενε και στο χωριο μου στα Τρικαλα) μια εμπειρια που δεν θα μου μεινει αξεχαστη. Δεν θελω να σε προσβαλλω ουτε να σε μειωσω. Μπορω να πω μαλιστα οτι ησουνα αρκετα ευγενικος χαρακτηρας. Αλλα μαζι σου να πυρφορησω ξανα δεν ερχομαι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2