Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Τάνια είναι σχετικά καινούρια κοπέλα,Ρωσόφωνη,αδύνατη,κοντή,με κοντά ξανθά μαλλιά και ανοιχτόχρωμους οφθαλμούς.Την δοκίμασα εχθές στην απογευματινή βάρδια στον όροφο του Ιάσωνος 10 αλλά έχει εργαστει και στα Ιάσωνος 1 προσφάτως.
Απο υπηρεσίες είναι οι κλασσικές που περιμένει συνήθως κανείς να αντιμετώπισει όταν επισκέπτεται τα μαγαζιά του Μεταξουργείου.Με την μόνη διαφορά ότι η κοπέλα δέχεται και τελείωμα στο σώμα της.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο πριν ακόμα προλάβω να ξεντυθώ γονάτισε στο κρεββάτι και με περίμενε παρατεταγμένη σαν στρατιώτης με το όπλο-καπότα τεντωμένη ανά χείρας έτοιμη προς άμεση τοποθέτηση.Μόλις ξεντύθηκα της είπα να με χαιδέψει και να με γλύψει λίγο για να σηκωθεί.Αυτή για ελάχιστα δευτερόλεπτα μάλαξε τους όρχεις και τον κορμό άτεχνα με τα χέρια της και μετά προέβη στην τοποθέτηση του ελαστικού σε μη εγερμένο πέος.Επιπροσθέτως προς απογοήτευση μου διαπίστωσα ότι το χρώμα της καπότας ήταν κόκκινο σαν αίμα.Γενικώς έχω μία αντιπάθεια στις χρωματιστές καπότες και απότι διαπιστώνω τον τελευταίο καιρό όλο και περισσότερα μαγαζιά προμηθεύονται χρωματιστές καπότες κάτι που για μένα είναι λάθος.
Η Τάνια στήθηκε απέναντι απο τον πούτσο μου και αντίθετα ούτως ώστε να μην μπορώ να πιάνω και άρχισε ένα τσιμπούκι μηχανικό,γρήγορου ρυθμού και μικρής ηδονικότητας.Σε προτροπή μου να έρθει πλάι μου για να μπορώ να πιάνω και τίποτα αρχικώς έκανε ότι δεν άκουσε αλλά μόλις το επανέλαβα τελικά έλαβε την σωστή θέση.'Οσο με τσιμπούκωνε έγω έπιανα το μουνάκι της που ήταν τίγκα στην λιπαντική γέλη.Δάχτυλο μου είπε να μην βάλω μέσα.Κατόπιν περάσαμε σε στάση 69 οπού εκεί βελτιώθηκε η αίσθηση του τσιμπουκιού και εγώ απόλαυσα το μουνάκι της και το κωλοτρυπιδάκι της.
Η πρώτη στάση έγινε με την κοπέλα απο πάνω μου η οποία και πήρε σωστή θέση.Αρχικά την πήδηξα σε κατακόρυφη θέση και κατόπιν της είπα να έρθει πιο κοντά μου.Η κοπέλα στην διάρκεια του σεξ ήταν παθητική,χωρίς βογγητά και απλά περίμενε τον χρόνο.Στην στάση του πισοκωλητού πήρε πάλι την σωστή θέση προσφέροντας μου πλήρη θέα και την κάρφωνα δυνατά αλλά ήταν ιδιαιτέρως αμέτοχη και δεν με είχε ανεβάσει ικανοποιητικά.Τέλος την πήρα και ιεραποστολικά όπου εκεί γύρω στα 7 λεπτά ήρθε και το πρώτο κάλεσμα απο την υπηρεσία.Η κοπέλα μου είπε να βιαστώ.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό,έκανα παιχνίδι για να τελειώσω στο σώμα της και γύρω στα 8 λεπτά ήρθε και το δεύτερο κάλεσμα απο την υπηρεσία.Η κοπέλα μου είπε ότι πρέπει να φύγει γιατί πέρασαν τα δέκα λεπτά.Δεν επέμεινα ιδιαίτερα και την άφησα να αποχωρήσει.
Εν κατακλείδι η Τάνια προσφέρει τον μέσο όρο των υπηρεσίων που προσφέρονται απο τις περισσότερες κοπέλες του Μεταξουργείου συν του ότι δέχεται εκτόνωση στο σώμα.Ο χρόνος κρίνεται μη επαρκής και ίσως η υπηρεσία και εν γένη το μαγαζί θα πρέπει να είναι πιο ελάστικό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού