Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ιλόνα είναι καινούρια κοπέλα από Ουκρανία,ψηλή σχετικά,με μαύρα μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους και ένα τατού τράιμπαλ πίσω στην μέση της.Ελληνικά δεν γνωρίζει και απο Αγγλικά καταλαβαίνει τα βασικά.Εμφανισιακά είναι απλά συμπαθητική.
Μέσα στο δωμάτιο αρχικά της έκανα κάποια κοπλιμέντα για να σπάσει ο πάγος και ξεκίνησα να την χαιδεύω και να γλύφω τα μικρά της στήθη και τον λαιμό της.Σε απόπειρα μου να την φιλήσω στο στόμα σε μένα δεν δέχθηκε γλωσσόφιλα αλλά μόνο απλά φιλιά στα χείλη της.Ξάπλωσα στο κρεββάτι και η κοπέλα αμέσως σκούπισε το πέος μου με μωρομάντηλο και άρχισε ένα ακάπελα τσιμπούκι.Το τσιμπούκι της ήταν αρκετά γρήγορο,με πολύ χέρι και μικρής ηδονικότητας.Ο σκοπός της κοπέλας απότι κατάλαβα απο την συνεύρεση στην συνέχεια ήταν επειδή πονούσε να παρακάμψει το σεξ και να με τελειώσει με handjob.Tης απέσυρα τα χέρια και την καθοδήγησα στο τσιμπούκι,κάπως η αίσθηση βελτιώθηκε αλλά η κοπέλα είναι πολύ άπειρη ακόμα και σίγουρα θέλει βελτίωση στο στοματικό.Σε προτροπή μου να περιποιηθεί και τους όρχεις αρχικά αυτή τους μάλαζε με τα χέρια και κατόπιν όταν της είπα τι ακριβώς θέλω άρχισε να τους λείχει απαλά.
Περάσαμε σε 69 και άρχισα να την γλύφω, στα έντονα όμως ρουφήγματα αντιδρούσε με πόνο μιας και πολύ απλά η κοπέλα δούλευε διπλοβάρδιες και την ξεμουνιάσανε.Το πήγα λοιπόν πιο απαλά ενώ η κοπέλα συνέχισε το ατάλαντο τσιμπούκι της μαζί με handjob.H κοπέλα στην συνέχεια πέρασε προφυλακτικό και της είπα να ανέβει απο πάνω μου.Χωρίς να κλέβει ανέβηκε απο πάνω μου και προσπάθησε να το βάλει αργά στη τρύπα της.Μόλις μπήκε μετά απο κανά δύο παλινδρομήσεις η κοπέλα πονούσε και μου πρότεινε να αλλάξουμε.Στην στάση του πισοκωλητού και πάλι η κοπέλα πονούσε.Στην ιεραποστολική στάση πονούσε και πάλι αρκετά και μου είπε ότι δεν μπορεί.Πραγματικά η κοπέλα είχε δίκιο και δεν υποκρινόταν έτσι αφαίρεσα το προφυλακτικό και ο υπόλοιπος χρόνος αναλώθηκε σε προκαταρκτικά παιχνίδια που περιλάμβαναν αγκαλιές,γλυψίματα,χουφτώματα,τριψίματα, πίπα και σαν φινάλε ολοκλήρωσα στο σώμα της κοπέλας.
Εν κατακλείδι μπορώ να πω ότι η κοπέλα είναι άπειρη ακόμα,εμφανισιακά είναι απλώς συμπαθητική,είναι πρόθυμη να ικανοποιήσει τον πελάτη και αυτό το κατάλαβα γιατί παρόλο που πονούσε προσπάθησε και στις τρεις στάσεις να με ευχαριστήσει αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερε και αυτό το σεβάστηκα.Στο τσιμπούκι χρειάζεται σίγουρα βελτίωση.Στα λοιπά προκαταρκτικά παιχνίδια συμμετείχε και ήταν αρκετά πρόθυμη ίσως προς αντιστάθμιση των λοιπών υπηρεσιών που ήταν ελλειπείς.Για την βελτιστοποίηση της απόδοσης προτείνεται ο περιορισμός της βάρδιας της σε μία και σίγουρα κάποιο ρεπό θα εξομαλύνει την κατάσταση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιλόνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2016
Η κριτικη μου θύμισε περισσότερο ιατρική εξέταση με περιγραφή κλινικών συμπτωμάτων,διάγνωση και θεραπεία την οποία συστήνει ο κλινικος ιατρος
Ωραιος professora της ιατρικής στην συγκεκριμένη περίπτωση Χαμόγελο
09 Μαΐου, 2016
Πρεπει να παρει κανενα ρεπο η κοπελα να χαλαρωσει γιατι απ οτι καταλαβα, απο την κριτικη του παιχτη, της εχουν δωσει το μουνι στο χερι Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2